- Textová roleplay game -
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Čajovna

Goto down 
+15
Valentina Rosé
Isaac Collins
Alex Cunningham
Darren J. Rafferty
Cassidy Wheeler
Rafael Milo Snowden
Bridgit 'Bree' Allen
Leyla Parker
JC MacAllistair
Veronica Paul
David Benjamin Davis
Patricia Anne Gavreau
Megara Morreli
Theodor Green
Admin
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Admin

Admin


Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 03. 07. 17

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeSat Sep 23, 2017 1:01 pm

First topic message reminder :

Čajovna - Stránka 12 Uajovn12
Čajovna - Stránka 12 Song19


Naposledy upravil Admin dne Thu Aug 08, 2019 12:31 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Megara Morreli

Megara Morreli


Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 28. 09. 17

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeMon Nov 29, 2021 11:44 pm

>>>>

Celou cestu nadšeně referovala o kráse čajovny, kam se Sunny míří, až se začala bát, že to místo možná přechválila a Sunny bude zklamaná, až tam dorazí, bylo ovšem pozdě to vzít zpět, tak se bez větších obtíží přizpůsobila rychlejšímu tempu a trpělivě vyčkávala na reakci. Vše naštěstí proběhlo na velice pozitivní vlně, čímž jí spadl kámen ze srdce, a spokojeně se usmála – jednak byla ráda, že se v čajovně Sunny líbí, jednak se nešlo neusmát, když vás objímalo tolik různých a skvělých vůní, které cítily hned po vstupu do čajovny. „To teda, mám to tu fakt ráda a kdybych mohla, klidně bych tu bydlela,“ krátce se zasmála, „nebo bydlet v nějakém bytě nad tou čajovnou, to by byl život,“ pronesla zasněně o něco realističtější touhu. Na začátku studia i přemýšlela, že by si tu zařídila brigádu. Sice se nejedná o obor, kterému se chce věnovat, ale rozhodně by tu byla spokojená, ale raději se plně zaměřila na fotografování, aby matce dokázala, že i na druhé straně objektivu to může někam dotáhnout. Studuje sice již několikátým rokem, ve škole se jí daří a některé fotografie se jí i podařilo zpeněžit, stále ovšem měla pocit, že by její matka byla radši, kdyby si vydělávala svou tvářičkou, než aby fotila tváře jiných. Nad něčím takovým ale nechtěla přemýšlet, a na tak útulném místě to stejně ani nešlo.
Společně se Sunny zamířila k jednomu ze stolků, usadila se do proutěné židle a své věci, primárně tedy foťák, odložila na třetí volnou židli k Sunnyině kabelce. Nechala Sunny v klidu prohlédnout nápojový lístek, zatímco sama byla připravená si objednat – dnes neměla chuť zkoušet něco nového, přišla si dát svou klasiku. „Já se nedivím, taky mi chvíli trvalo, než jsem to tu objevila… ale jednou jsem bloumala po městě s foťákem,“ výmluvně pokrčila rameny, „a od té doby jsem stálý zákazník,“ dokončila příběh se spokojeným úsměvem. Tenhle podnik by za nic na světě nevyměnila. „Neboj, na to jsou zvyklí… ode mě,“ přidala se k jejímu vtipu se spikleneckým výrazem, a nakonec se i zasmála společně se Sunny. „To chápu, osobně mi tady chybí záplava svíček, co mám na pokoji, ale nebýt těch svíček, nic by mě ve spolku nedrželo,“ zasmála se a pokroutila sama nad sebou a svou obsesí se svíčkami hlavou. Jestli někdy spolek shoří, dost možná to bude její vina (ale nebojte, samozřejmě si dává pozor!). „Víceméně jo, ale jsou dny, kdy je tu rušněji… no, pokud si nepotřebuješ ale číst, tak pracovat se tu dá vždycky,“ zhodnotila a rozhlédla se kolem sebe, načež pohled vrátila zpět k Sunny. „I když je tu hlučněji, upravovat fotky mi tu nedělá problém,“ dodala konkrétní příklad a lehce se pousmála. To už se u nich objevila obsluha a pokud byla Sunny připravená, mohly se pustit do objednávek.


Čajovna - Stránka 12 Meg
color #faf0dc
Návrat nahoru Goto down
Sunny Sunday Wandera

Sunny Sunday Wandera


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 31. 05. 21

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 30, 2021 10:24 pm

Sunny nad tím souhlasně pokývala hlavou a dál se rozjímala nad tím, který z čajů si objedná. Když se u jejich stolku objevila milá obsluha, nestačila se ani divit, i personál se zdál velmi přátelský a domácký. Stačilo jenom, aby se jí obsluha zeptala na to, co si dá, a ona se už cítila jako by byla na návštěvě u starých známých. Na rtech se jí objevil úsměv, jelikož si v tomhle prostředí ani nemohla pomoci, když tu vše zářilo pozitivní energií. Nápojový lístek ji skutečně překvapil, proto nebylo vůbec překvapující, že si zvolila věc odlišnou od původního doporučení. Sunny si objednala Masala chai, což byl čaj plný tradičního Indického koření, od kterého měla obrovské očekávání. Tento název ji utkvěl v hlavě už jen z toho důvodu, že jednou na to narazila její známá při cestách v Indii, proto neváhala si něco takového objednat. Samozřejmě tento indický čaj se nedokázal srovnávat s tím, zda byl připraven s láskou anebo přímo v lokalitě, kde příprava tohoto nápoje byla zaslíbená. Řídila se však pravidlem: když nezkusíš, nevíš. Ačkoliv to od univerzitního náměstí nebyla taková dálka, potřebovala trochu zahřát své tělo i duši a Masala chai byl v tomhle ohledu naprosto ideálním řešením. Trpělivě vyčkávala, než si objedná i Meg, tudíž měla dostatek času si na kraj stolu nachystat mobil, aby si mohla objednaný nápoj posléze vyfotit, jelikož ta čajovna na ni křičela už ze dveří, že je insta-friendly, proto nebylo divu, že se zde nejspíše editovaly fotky jedna báseň. „Hledáš nové podniky takhle často?“ zeptala se. Nemohla totiž z hlavy dostat fakt, že to objevila čistou náhodou. Tohle byl jeden ze skvostů, které měla v Kalifornii štěstí navštívit (anebo to bylo tím, že ji dokázalo nadchnout vážně cokoliv). Docela měla chuť napsat i článek o tomhle: vystoupit ze své komfortní zóny a objevit něco nového.


Čajovna - Stránka 12 162014d6048852502d22c205d2b4ae1c
Návrat nahoru Goto down
Megara Morreli

Megara Morreli


Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 28. 09. 17

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeSun Dec 05, 2021 5:49 pm

Nebrala si nijak osobně, že si Sunny zvolila jiný čaj, než který jí doporučovala, protože moc dobře věděla, že místní široká nabídka je lákavá snad vším, co nabízí. Bohatě jí stačilo, že se tu Sunny očividně líbilo. Třeba si ten bílý čaj dá někdy v budoucnosti, vždyť o nic nejde. Ona se u svého oblíbeného čaje ovšem držela, obsluhu požádala o Yunnanský speciál, obzvlášť dobrou odrůdu bílého čaje, věnovala obsluze milý úsměv a pozornost obrátila zpět k Sunny. „Masala je taky skvělá,“ pochválila její výběr s lehkým úsměvem na rtech. „S originálem to teda porovnat nemůžu, ale přijde mi, že tady si na ni dávají záležet, už jsem se totiž setkala i s místy, kde nebyla tak dobrá,“ podělila se se Sunny o své postřehy. Do Indie by se jednou ráda podívala, ale je to spíše sen než součást jejího to-do listu, rozhodně má místa, které ji lákají více a jsou o něco realističtější – třeba takové Japonsko, nebo trochu obecněji celá asijská kultura, i když i to bude náročnější než třeba její letošní cesta do Řecka. Je tomu ale jednou ochotná obětovat čas na tu přípravu, větší obnos na zajištění potřebných věcí… a nadšení pro věc má už teď. Čas na plánování a cestování teď ale není, a tak se musí spokojit jen se sněním. „Vlastně jo,“ pokývala hlavou na její otázku, „ono to asi souvisí i s tím, že hrozně ráda cestuju… a když jsi v jiné zemi, nemáš tam žádnou svoji klasiku, kam bys mohla zajít,“ zlehka nad tím pokrčila rameny, nikdy ji to příliš netrápilo. Některé lidi by stresovalo nevědět, kam zajdou na večeři, zatímco Meg to brala jako vzrušující element svých výletů. „Vždycky se sice můžeš kouknout na internet, to taky občas dělám, ale jindy prostě zajdu někam, kde to vypadá hezky, a tenhle zvyk jsem celkem bezmyšlenkovitě přejala i do míst, kde to znám,“ zakončila celý svůj monolog s jemným úsměvem na rtech. Zkrátka proč by se měla po dni focení vracet do své oblíbené kavárny, když může vyzkoušet nějakou novou, na kterou narazí po cestě do spolku? Na druhou stranu, když si může vybrat, kam půjde, samozřejmě že i ona často volí již známá místa, viz tato čajovna, to je krásným důkazem, že i ona se s chutí vrací do známých vod, na druhou stranu se rozhodně nebojí experimentovat. „Máš ty nějaký oblíbený podnik? Abych měla nějakou inspiraci, kam příště zajít,“ optala se, i hledání míst na doporučení ostatních vlastně patří ke zkoumání nových míst, takže asi nebylo tak překvapující, že se zajímá. Navíc by se ráda o Sunny dozvěděla něco víc, než co se můžete dozvědět ze čtení blogu. „A nemusí to být čajovna nebo nic spojeného s pitím, prostě cokoliv, co tu máš nejradši,“ dodala ještě, aby bylo jasné, jak to myslí.


Čajovna - Stránka 12 Meg
color #faf0dc
Návrat nahoru Goto down
Sunny Sunday Wandera

Sunny Sunday Wandera


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 31. 05. 21

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeMon Jan 24, 2022 5:57 pm

„Fíha,“ řekla Sunny nahlas a pak se dlouze zamyslela nad její otázkou. Rozhodně tu těch míst bylo hodně, ale její hlava nedokázala v daný moment přijít na něco, co by se lišilo od ostatních podniků tak hodně, aby jej mohla někomu doporučit. Samozřejmě každý podnik měl něco do sebe. Jedna kavárna ji napadla, bohužel už tam dlouho nebyla, takže si nebyla úplně jistá, jestli náhodou nezměnila majitele a ten ji nepřekopal od samotných základů. „Teď mě v okolí asi žádná nenapadá,“ pověděla jí, ale zrovna, jak to dořekla, tak se jí v očích cosi rozsvítilo, a to bylo uvědomění. „Není to sice tady, ale kdybys měla někdy v plánu si udělat výlet do Utahu, tak v St. George je jedna skvělá restaurace. Nejenom že tam je dobré jídlo, ale přímo ze stolů máš ten nejlepší výhled. Není to sice pro lidi, co mají strach z výšek, ale vždycky se mi líbilo užívat si tu dobrou chuť jídla a kochat se okolím. Hlavně při západu slunce, ten výhled je fakt neskutečný. Takže kdybys náhodou jela kolem St. George, restaurace Cliffside je přesně jedno z těch míst, které bys měla rozhodně navštívit,“ Sunny se pousmála sama pro sebe, jelikož se jí díky tomu otevřely dávno zapomenuté vzpomínky, jak tam jezdila často s rodinou, ač to nebyla zrovna nejlevnější restaurace, tak se pořádný požitek si člověk musel připlatit. Sunny se tak moc zamyslela, že si ani neuvědomila, že obsluha jim donesla už nápoje, takže slušně poděkovala a pak se usmála a zahleděla se na Masalu, která vypadala fakt úžasně. Samozřejmě jako správná blogerka vytáhla automaticky telefon, aby návštěvu čajovny nějak zachytila a dejme tomu o tom mohla v budoucnu napsat článek.  Najednou vypadala zcela rozzářeně. Krásně připravený nápoj či jídlo jí dokázalo udělat radost. Pak se zahleděla na nápoj Meg. Nejradši by teďka strávila v čajovně věčnost a objednala si všechno, co mají v nabídce. „Nevadilo by ti, kdybych si tě vyfotila?“ zeptala se Sunny s úsměvem na tváři. Ptala se, jelikož se Megara zmínila o tom, že radši byla spíše za foťákem, a ne před něj. Nechtěla, aby to vyznělo zle a chtěla ji respektovat. Prostě si tuto spontánní návštěvu čajovny chtěla nějak zaznamenat možná ji zmínit v nějakém ze svých článků.


Čajovna - Stránka 12 162014d6048852502d22c205d2b4ae1c
Návrat nahoru Goto down
Megara Morreli

Megara Morreli


Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 28. 09. 17

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeThu Feb 17, 2022 7:03 pm

Zvědavě Sunny sledovala a upřímně se těšila na to, co se dozví. Doporučení to bylo rozhodně překvapující, protože se nejednalo o žádný lokální podnik, potěšilo ji to ovšem tak jako tak. „Nemůžu tvrdit, že je Utah moje hlavní místo, kam se jednou chci podívat,“ krátce se zasmála, „ale cestování je moje slabost, takže myslím, že jednou zkřížím cesty i s Utahem a rozhodně Cliffside vyzkouším, zní to perfektně!“ usmála se zeširoka a představovala si, jak krásné fotky z takového místa musí vznikat. Uhm, asi nemoc z povolání, k focení její mysl míří automaticky. Ale ty fotky by určitě stály za to, alespoň z popisu by to bylo božské! Upřímně, božské to je i tu, což se jí zas a znovu připomnělo, když se před nimi objevily jejich objednávky. Roztomilé servírování udělá zázraky a zde si s tím uměli hezky pohrát. I ta masala vypadala velice lákavě. Překvapeně zdvihla pohled od masaly k Sunny a jemně stočila rty do úsměvu. Byla to milá otázka, hlavně protože se o tom bavily, a člověka vždy potěší, když ví, že jeho slova byla vyslyšena. „Nevadilo,“ ubezpečila ji něžně, a ačkoliv se to nabízelo, nijak to nerozvíjela. Sunny by byla jistě skvělým člověkem, kterému by se mohla svěřit se svou cestou od stání před foťákem až ke stání za ním, o tom nepochybovala. Na druhou stranu, dnešní odpoledne bylo tak hezky uvolněné, že se jí tu atmosféru nechtělo kazit. Raději se zaměřila na samotný akt focení. „Vím, že když člověk chce vypadat přirozeně, mnohdy už to nejde navodit, ale stejně se zeptám, chceš ode mě nějakou specifickou pózu nebo přirozenost?“ póz uměla víc než by jí bylo milé, předpokládala ovšem, že i kdyby od ní Sunny nějakou pózu chtěla, rozhodně by to nebyly ty vyumělkované, které se v současné době cpou do všech médií. Pokud nějaké instrukce obdržela, zařídila se podle nich… a pokud ne, objala svými prsty teplý hrneček a spokojeně se na něj zadívala. Bez čaje si pravděpodobně už nedokáže svůj život představit. A bez tohohle místa vlastně taky ne.


Čajovna - Stránka 12 Meg
color #faf0dc
Návrat nahoru Goto down
Sunny Sunday Wandera

Sunny Sunday Wandera


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 31. 05. 21

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 11, 2022 10:17 am

Samozřejmě taková kladná odpověď jí vykouzlila úsměv na tváři. Jistě sebevědomí měla se na to zeptat zcela bez starostně, ale nechtěla ji do ničeho nutit. Není od věci dostat od někoho souhlas než udělat něco, co by se člověku možná ani nelíbilo. „Ne to je v pořádku,“ ubezpečila ji letmým mávnutím ruky v zájmu nesouhlasu a tou druhou pevně sevřela telefon. „Takhle to bude rozhodně stačit.“ Bradou kývla směrem k Meg, která ze záhadného důvodu, ač nepózovala, tak každý její pohyb vypadala, jak vystřižen z nějakého magazínu. Sunny samo sebou zasáhla vlna nervozity, opět, jelikož fotit někoho, kdo se v tom vyzná mnohem víc bylo krapet nepříjemné. Zase na druhou stranu mohla být ráda, že jí Megara v tomhle věřila, což ji rozhodně pomohlo. Zhluboka se nadechla a mobilní fotoaparát na ni namířila, když koutek jejího oka zachytil ten správný úhel a energii, kterou by chtěla skrz fotku předat. Kompozice i pozadí se na fotce vyjímala, tedy hned až po Megaře. Místo, kde seděla bylo pro focení jako stvořené, zejména jak perfektně jí ozařovalo přirozené světlo. Ano, Sunny nebyla ta nejlepší fotografka pod sluncem, ale pro fotky na sociální sítě a na její blog i taková malá dovednost stačila a dokázala se s ní vypořádat. Byla to kupodivu amatérka, ale cit pro estetická cítění, co se fotografie týče měla. Skrz displej si všimla nápojového lístku, položeného na stole, což kazilo fotkám celou atmosféru, proto se k němu natáhla a posunula jej směrem k sobě, tak aby na fotce nešel vidět. Teď už když všechno bylo bez chybičky, neváhala a tlačítko focení stiskla hned několikrát. Vyfocené obrázky se přidávaly automaticky do galerie. Sunny byla zastáncem mít více fotografií po ruce, protože ne všechny mohly být k užitku. Prostě si nemohla pomoct, byla už na takové záplavy fotek zvyklá. Byl to zvyk, kterého se nedokázala zbavit. „Perfektní,“ vypískla nadšením, jakmile si byla jistá tím, že má vše, co potřebovala. Mobil načež sklonila. Pak se nad tím zamyslela. Musela se zeptat, pokud by to neudělala, tak by měla prostě pocit, že na něco důležitého zapomněla, a to nemohla dopustit. „Já vím, teď už musím znít děsně otravně,“ uchechtala se nad tím, protože měla pocit, jako by se v posledních minutách snad zeptala na všechno. „Ale… Mohla bych je použít v článku, tedy pokud bych se rozhodla nějaký o takových místech napsat?“ otázala se. Zničehonic dostala takovou chuť projít všechno podniky ve městě, protože si uvědomila, že přichází o hodně.


Čajovna - Stránka 12 162014d6048852502d22c205d2b4ae1c
Návrat nahoru Goto down
Megara Morreli

Megara Morreli


Poèet pøíspìvkù : 131
Join date : 28. 09. 17

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeFri May 20, 2022 8:35 pm

Pousmála se na Sunny, když jí bylo řečeno, že nemusí nijak pózovat, a uvolnila se. S čajovým hrníčkem mezi prsty bylo snadné zapomenout na fotoaparát namířený jejím směrem, a ona ve své hlavě seděla ve svém oblíbeném podniku jako v jakýkoliv jiný den, jako by se nechumelilo, jako by jí nikdo nefotil. Sunny zkrátka vyjadřovala komfortní auru, ve které se nebála uvolnit a netížilo jí být objektem fotky, ale sedět proti ní někdo jiný, možná by situace byla naprosto jiná. Koutkem oka postřehla drobnou estetickou úpravu prostředí – odstranění nápojového lístku, a jemně cukla koutky vzhůru. Ačkoliv Sunny nestudovala fotografování, očividně byla obdařena citem pro detail, který uměla ocenit, a těšilo ji, že ji fotí někdo, kdo očividně ví, co dělá. Potěšeně se uculila a pokroutila hlavou, Sunny rozhodně přeháněla. „Kdo by v tomhle skvělém prostředí nevypadal perfektně?“ namítla s jemným úsměvem na rtech. Ne že by o sobě chtěla pochybovat, samozřejmě že si je vědomá, že je pěkná, a navíc svůj vzhled umí podpořit i správně zvolenými outfity, což udělá velký rozdíl, na druhou stranu by se rozhodně nezařadila do škatulky perfektnosti. A bude radši, když uslyší o své tvorbě, že je perfektní, než o své osobě. Tázavě nadzdvihla jedno obočí a vyčkávala, jaká bude další otázka její společnice. „Rozhodně, pokud takový článek napíšeš, bude mi ctí, že se toho můžu účastnit,“ odkývala jí a sotva skrývala vlastní nadšení z toho, že by se dostala na její web. „Ale jestli bych tě mohla o něco poprosit,“ ani současná míra nadšení jí nedokázala kompletně zastřít mysl a její racionální část se ozvala, „ty fotky mi nijak nevadí, ale mohla bys mě tam nezmiňovat jménem?“ poprosila nejistě. „Možná je to naivní, ale líbí se mi vize toho, že když se o mě lidi poprvé dozvědí a třeba mě budou hledat, bude to z mých výtvorů… ne z mého obličeje,“ vysvětlila, zatímco pohled sklopila do svého hrníčku. „Dává to smysl?“ nejistě zdvihla pohled k Sunny a doufala, že dojde k pochopení.
Zbytek odpoledne se nesl v pohodovém duchu, společný čas jim ubíhal rychlostí světla a čaj chladl a pomaličku mizel z hrníčků. Meg by si klidně objednala i další šálek, bohužel však chtěla stihnout něco nafotit, dokud na obloze zůstávalo podzimní slunce, a večer ji čekalo několik úkolů na následující týden, musela tedy čas se Sunny ukončit. „Promiň, já už budu muset běžet,“ smutně odložila prázdný hrníček, „ale vážně ráda jsem tě poznala.“ Věnovala Sunny upřímný úsměv a zvedala se k odchodu. „Měj se hezky a doufám, že se nevidíme naposledy,“ mávla své nové známé a s hřejivým pocitem opouštěla svou milovanou čajovnu. Po cestě ven se ještě stavila u kasy, kde zaplatila jak za svůj, tak za čaj Sunny, a pak už kráčela městem a cvakala cokoliv, co jí přišlo poutavé – než se vrátila do spolku za svými povinnostmi.

>>> nerdský spolek / konec hry


Čajovna - Stránka 12 Meg
color #faf0dc
Návrat nahoru Goto down
Sunny Sunday Wandera

Sunny Sunday Wandera


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 31. 05. 21

Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitimeSun Jun 12, 2022 5:52 pm

Sunny se samou radostí rozzářila jako sluníčko, anebo možná takový byl vždy její pocit, když se jí něco povedlo. Fotografie byly sice minimalistické a jednoduché čili se prakticky na nich nedalo vůbec nic zkazit, ale důležitý byl ten pocit, že se něco povedlo podle plánů. Její vize občas předčívaly její očekávání, ale to se perfekcionistické dívce občas stávalo a byla za to stoprocentně ráda. Zadívala se dívčiných očích, když ji nenápadně oslovila. „Huh?“ Sunny vydala ze sebe nejprve zmateně, protože jí ta radost docela zahltila tudíž bylo pravděpodobné, že nepostřehla kousek konverzace. „Určitě. Nezní to špatně,“ zazubila se. „Tvé přání je mým rozkazem,“ z rtů jí pořád neupadával úsměv. Přeci jenom, ona tu nebyla od toho, aby něco někomu zakazovala, na druhou stranu jejímu přání plně rozuměla. Dávalo to smysl. Není nad to být jednou takovým tajemstvím a pokud skutečně člověka zaujme, bude nucen bádat a pak se nakonec dozví, že tvář patří někomu tak talentovanému. Sunny prakticky už neměla pojem o čase, protože ta přátelská atmosféra ji donutila trochu vypnout hlavu a soustředit se na daný okamžik. Ani si nevšimla toho, že už byl čas vhodný k loučení. „V pohodě,“ usmála se, „také jsem tě ráda poznala.“ Pokývala nad tím souhlasně hlavou. „Neboj, pravděpodobně někdy na sebe narazíme ve spolku,“ podotkla, „tak zatím.“ Sunny se loučila se širokým úsměvem, protože jí tohle setkání udělalo ohromnou radost, vlastně jí to pomohlo posílit trochu inspirace. Tudíž se rozhodla, že v čajovně ještě chvíli zůstane ještě něco si objedná, zatímco bude pracovat na svém článku. Stačilo jenom málo a ta vlna inspirace ji donutila si sepsat nápady na budoucí články. Posléze, když usoudila, že v čajovně sedí už moc dlouho, zaplatila za nápoje a vydala se pryč.

>>> nerdský spolek, konec hry


Čajovna - Stránka 12 162014d6048852502d22c205d2b4ae1c
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čajovna - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čajovna
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
California University :: Město-
Přejdi na: