- Textová roleplay game -
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Galerie

Goto down 
+7
Eliott F. Favre
Nora Baskerville
Lilith Saniyah
Betty Cooper
Patrick Winchester
Rachelle O. Brightwell
Admin
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Admin

Admin


Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 03. 07. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 17, 2018 7:50 pm

First topic message reminder :

Galerie - Stránka 3 Galeri11

Galerie - Stránka 3 Song10


Naposledy upravil Admin dne Tue Aug 06, 2019 6:23 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Betty Cooper

Betty Cooper


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 21. 11. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 23, 2020 7:09 pm

*Je zaujímavé, ako sa vidia po toľkých rokov, teda naživo, písali si a skypovali už viac krát, ale stále si tak veľmi rozumejú. Ako už Betty spomínala, ľudia sa menia, priateľstvá sa rozpadajú, ale v tomto prípade má pocit, že to je navždy. A naozaj v to aj dúfa, nikdy nechce takúto úžasnú osobu stratiť. Jedna druhej sú obrovskou oporou a bolo to tak aj vtedy, keď od seba boli tisícky kilometrov. Betty bohužiaľ nemá žiadnych súrodencov, ale Lilith jej to vždy úžasne vynahrádzala. Často, a to hlavne v detstve, sa cítila doma osamelo. Rodičia museli pracovať a keď konečne prišli domov z práce, museli sa venovať ďalšej práci a domácnosti. Jasné, mala veľa priateľov zo školy, ale s tými sa nemohla vídať stále, keďže bývali rôzne roztrúsený po meste. Vždy si priala mať nejakého súrodenca, nezáležalo jej na tom, či by to bol chlapec alebo dievča, istotne by si rozumela s oboma. Avšak jej rodičia nič také neplánovali, a preto Betty zostala jedináčikom. Je si vedomá toho, že to má množstvo výhod, nemusíte sa o nič deliť, nemajú vás s kým porovnávať a ak si konečne nájdu ten voľný čas, budú ho venovať iba vám. Veľa ľudí so súrodencami sa večne na tieto veci sťažuje a prajú si, aby boli jedináčikmi. Avšak vôbec to nie je také úžasné, ako to vyzerá. Cítite sa osamelo, nemáte sa komu vyrozprávať ani s kým vystrájať.*Som si istá, že hoci sa tomu už toľko nevenuješ, stále znieš perfektne. A tak ma zaujíma, keď sa teraz tak venuješ baletu, spievanie vo svojej budúcnosti nevidíš?*Mierne nadvihne obočie, toto ju naozaj zaujíma. Vie, že Lilith má na spev obrovský talent a bola by škoda, keby ho ďalej neukazovala svetu. Ako sama povedala, spieva si už len v sprche, a to je veľká škoda. Avšak chápe, že by bolo náročné venovať sa spevu aj baletu, keďže to je tak náročná aktivita, ktorá vám zaberá množstvo času.*Áno, to znie úžasne! Vlastne som si ani neuvedomila, že sme obe v dievčenskom spolku. Takže hocikedy budeš mať čas, proste mi príď zaklopať na dvere a kľudne to môžeme podniknúť.*Oči jej žiaria šťastím, už sa takejto spoločnej akcie nemôže dočkať. Rada s Lilith strávi viac času, veď si predsa toho ešte toľko nestihli povedať, že môžu kľudne prekecať aj celú noc.*Na tie časy si veľmi rada spomínam. Takže rozhodne zorganizujeme ďalšiu módnu prehliadku, aspoň si pripomenieme naše detstvo.*Tie časy boli naozaj tak úžasné a bezstarostné. Hoci nikdy neboli z tých, čo by nejak veľmi vystrájali, vedeli sa rovnako dobre zabaviť. Stačilo im ku šťastiu tak málo, ako napríklad šaty z maminej skrine a šminky.*Ja ti naozaj chcem pomôcť, ale vieš, že toto rozhodnutie za teba spraviť nemôžem.*Jemne stisne jej ruku a pridá k tomu úsmev, aby vedela, že ju vždy môže brať ako oporu. Naozaj Lilith nechce poradiť niečo zlé, čo by neskôr ľutovala a mohla by to hádzať práve na Betty.*Myslím si, že by si mala spraviť to, čo ty považuješ za správne. Rodina je síce prísna, ale budú stáť pri tebe, nech sa rozhodneš akokoľvek.*Poriadne zvýrazní slovíčko ty, keďže je to nesmierne podstatné. Betty úplne chápe jej obavy, veď ich rodiny sú predsa úplne rovnaké, vždy chcú byť tí najlepší, lepšie povedané dokonalí. Avšak určite by sa mala rozhodnúť svojim srdcom a nemyslieť nato, čo sa od nej očakáva.*Som tu pre teba, spolu zvládneme všetko.*Má pocit, že Lilith tieto povzbudivé slová potrebuje počuť. Avšak najdôležitejšie je to, že to nie sú iba prázdne slová, Betty to myslí naprosto vážne. Rozhodne nenechá Lilith aby sa trápila, so všetkým sa jej posnaží pomôcť, aj keď to bude náročné. Nechce ju v takomto stave nikdy viac vidieť.*Jahodový milkshake? Mňam.*Kývne súhlasne hlavou, úsmev sa jej ešte viac rozšíri, ak je to vôbec možné. Miluje všetky rôzne milkshaky, proste sa ich stále nemôže nabažiť. Preto ju nesmierne poteší tento výber od Lilith.*Lilith, to naozaj nie je nutné..Ale dobre, nabudúce pozývam ja.*Pousmeje sa, nebude ju predsa zbytočne presviedčať, veď nabudúce to zaplatí ona. Vie, že by bolo zbytočné sa s ňou teraz doťahovať, keďže by si isto aj tak stála za svojim. Zoberú si teda svoje dobrotky od pultíku a idú si sadnúť k malému stolíku, oproti sebe. Milkshake postaví medzi nich, aby si ho mohli vychutnávať spoločne. Možno to vyzerá trochu ako pre páriky, ale to Betty vôbec neprekáža, veď sú si s Lilith tak blízke.*


Galerie - Stránka 3 VMNVBdD
Návrat nahoru Goto down
Lilith Saniyah

Lilith Saniyah


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 01. 03. 20

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 24, 2020 4:03 pm

*Sice Lilith nebyla jedináček, měla starší sestru Charlotte, s kterou sdílela v New Yorku koupelnu, a proto většinu času musela stávat brzo, aby stíhala chodit do školy včas, ale i tak měla s Betty daleko lepší vztah i přes tu dálku jakou mezi sebou měly. Její sestra nikdy tento mimořádný vztah nechápala a když se Lilith rozhodla odejít na univerzitu za svou sestřenkou místo toho, aby zůstala s ní, se s Lilith přestala bavit na pár měsíců, dokud se nepřestěhovala se svým přítelem do domu k jezeru. Její rodiče na ni většinou v dětství ani dospívání neměli dostatek času a proto měla neustále nějaké kroužky. Třikrát týdně chodila na balet, to doplňovala sólovým a sborovým zpěvem a víkendy zaplnili různé další kurzy. Její rodiče v ní vždy viděli umělce a snažili se jí poskytnout dostatek prostoru, aby se tomu věnovala, al už se neuvědomili, že Lilith si za celou dobu v tomhle kole neudělala kamarády a proto měla jen Betty, s kterou si čas od času volala přes skype.*
,,Někdy mi zpěv doopravdy chybí, protože jsem mu věnovala tolik času a taky jsem ho vždy milovala, protože jsi mě k tomu dovedla hlavně i ty a já jsem vždycky chtěla být jako ty. Ale že bych se tomu nějak více chtěla věnovat v budoucnosti to nevím... ale možná by pauza od baletu na chvíli neuškodila. Stejně bych si ale nejradši zazpívala hlavně s tebou.'' *usmála se na ni a věděla, že se rozhodla ohledně svého velkého mezinárodního vystoupení v baletu. V tu chvíli ji přišlo jako by v její hlavě najednou po dlouhé době vysvitlo slunce v tomhle tématu.*
,,Vidíš to, já si to taky uvědomila až teď. Tak to je skvělé. Můžu ti ukázat výzdobu svého pokoje, když jsme si tak blízko. Víš jak miluji jednoduchost, tak je to takové jiné. Ale moc se těším na náš společný večer. To bude bomba! A rovnou si dáme tu přehlídku.'' *andělsky se zasmála a už se nemohla dočkat jejich holčičího večera. Už si v hlavě začala představovat jaké to bude. Byla ráda, že má Betty konečně tak nablízku, protože si tak skvěle rozuměly.*
,,Já vím, že mi s tímhle rozhodnutím nemůžeš pomoci, ale už mě napadlo něco jak by se to dilema dalo vyřešit. Já tam půjdu a když to nevyjde tak jsem to alespoň zkusila, ale potom co zvládnu tenhle milník, tak si dám od baletu na chvíli pauzu než si najdu nového kouče, který mě nebude honit jako tenhle. Vážně už mě to příliš unavuje. Ale samozřejmě sama pro sebe tančit nepřestanu. Jen v rámci spokojenosti.'' *usměje se jako by objevila Ameriku, protože ze svého rozhodnutí má opravdu velkou radost a ví, že jí Betty podpoří, i kdyby co bylo. Ví, že její rodina se s tím bude vyrovnávat hůř,ale věděla, že je to pro ni teď nejlepší řešení. Jak pro tělo, tak i pro mysl.*
,,Věděla jsem, že budeš souhlasit. Není nic lepšího než si dát jahodový milkshake se svou nejdražší sestřenicí.'' *Věděla, že při placení bude protestovat, ale na nabídku, že zaplatí příště kývne. Podá peníze prodavači a vezme si svůj cupcake. Sedne si naproti Betty ke stolku a usrkne si bližším brček. Poté se vrhne na ochutnání své dobroty.*
,,Vážně jsi vybrala skvěle. Je to lahodné a ten milkshake je vážně sen.'' *pokývala uznale hlavou a mrkne na svou sestřenku. Do batůžku si schová peněženku, aby ji tady náhodou nezapomněla.*
Návrat nahoru Goto down
Betty Cooper

Betty Cooper


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 21. 11. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 26, 2020 6:56 pm

*Betty samozrejme vie, že Lilith nie je jedináčik a má sestru Charlotte, veď sú predsa rodina, ale s ňou si nikdy neboli tak veľmi blízke. Medzi Betty a Lilith je také iné, špeciálne puto, ktoré ani nedokáže opísať. Pravdepodobne to bude tým, že v detstve spolu trávili väčšinu času a ich kontakt sa v podstate nikdy nepretrhol. Možno si tak pár týždňov nenapísali ani nezavolali, keď toho obe mali veľa, ale na nejakú dlhšiu dobu sa nikdy baviť neprestali. A preto Betty dúfa, že táto chvíľa nikdy ani nepríde a zostanú priateľkami navždy. Je naivné si myslieť niečo takéto? Veď predsa je plno priateľstiev, ktoré sú na celý život, len sa o to musia snažiť obe strany. Je to ťažké, keď nebývate v tom istom meste, ale oni dve sú príkladom toho, že sa to naozaj dá. Bude to úplne iné, keď si založia vlastné rodiny a budú mať prácu, ale kto vie, možno budú stále žiť v tom istom meste. Môžu spolu so svojimi deťmi chodiť na prechádzky alebo si zájsť na kávu. Avšak to už Betty veľmi predbieha, na deti majú obe ešte rozhodne čas. Kto vie, čo všetko ich v budúcnosti čaká, ale hádam budú môcť kráčať touto cestou života spoločne.*Dobre, ja ti sľubujem, že na najbližšej prespávačke si spolu zaspievame.*Betty sa uškrnie na Lilith, už sa toho večera nemôže dočkať. Je to naozaj úžasné, že obe bývajú v dievčenskom spolku a sú si tak blízko. Je to až neuveriteľné, že sa teraz môžu stretávať každý deň. Telefonovanie s Lilith si vždy užívala, veľa sa nasmiali, ale samozrejme, úplne to nevynahradí stretnutie tvárou v tvár. Keď sa pozrie na Lilith, všetko sa rozžiari, ona je také malé slniečko. Je si istá, že si na univerzite nájde veľmi ľahko mnoho priateľov. Veď je predsa tak neskutočne sladká a priateľská, kto by nechcel byť jej priateľom?*Som tak šťastná, že spolu konečne môžme stráviť viac času. Volanie s tebou bola zábava, ale je to úplne iné, keď si tu pri mne a môžem ťa objať.*Jednou rukou si ju pritiahne bližšie k sebe a jemne ju objíme. Betty je ten typ človeka, ktorý by vás stále len objímal a pusinkoval, je naozaj prítulná. Samozrejme, že vie, kedy si to môže dovoliť a kedy sa to tak celkom nehodí. Avšak pri Lilith vie, že jej tieto objatia, ktorými ju zahŕňa, vôbec neprekážajú.*Vlastne som ti zabudla povedať jednu veľmi podstatnú vec. Adoptovala som si to najsladšie šteniatko.*Betty priam zbožňuje zvieratá, tie sladké nevinné tvory, a teda hlavne psíkov. Hmyz rozhodne nepovažuje za nevinných tvorov, naháňa jej strach. Keď o nich rozpráva, tvár sa jej rozžiari a v očiach sa jej objavujú srdiečka. Už dlho po nejakom spoločníkovi túžila, tak sa konečne odhodlala a jedného si adoptovala. Spravilo jej to neskutočnú radosť, a to aj preto, že jednému opustenému šteniatku našla domov.*Pozri sa naňho, volá sa Milo. No nie je sladký?*Betty vytiahne z malej kabelky mobil, aby mohla Lilith ukázať všetky fotky svojej novej lásky. Áno, ona je ten typ človeka, ktorý svojmu psovi spraví kompletný photoshoot. Zachytí ho v každej situácií a vôbec jej neprekáža, že má dvesto krát zachytené to, ako sladko si spinká v posteli. Vždy keď sa na tie fotky pozrie, zlepší jej to náladu.*Vidíš, to je naozaj dobrý nápad. Musíš tomu dať šancu, keď si preto tak dlho a tvrdo pracovala. Ak to nevyjde, svet sa nezrúti, ale aspoň budeš môcť povedať, že si to skúsila.*Kývne súhlasne hlavou s úsmevom na perách. Lilith to dokázala vyriešiť aj sama, ale naozaj ju teší, že si pre radu prišla práve za ňou. Betty vždy rada pomôže, proste už raz taká je. Nezáleží jej na tom, či ste priatelia alebo proste cudzinci na ulici, posnaží sa vždy každému pomôcť, žiadne výnimky.*Áno, preto milkshaky priam zbožňujem! Nabudúce ťa zoberiem do jedného podniku v meste, je to tam ladené do retro štýlu, naozaj krásne. A tie zákusky a milkshaky? Tie sú vážne famózne!*Zbožňuje tento retro podnik, už ju tam hádam aj všetci poznajú, keďže tam chodí naozaj často. Takmer každý deň si nájde chvíľku voľného času, napríklad aj medzi hodinami, aby si tam šla niečo chutného dať.*Pôjdeme sa pozrieť aj na nejaké obrazy? Či celý čas presedíme len tu nad dobrotami?*Betty by teda vôbec neprekážalo tu celý čas prekecať, ale ak bude Lilith chcieť, kľudne sa môžu po galérií prejsť. Veď predsa práve Lilith navrhla toto miesto na stretnutie, čiže si hádam bude chcieť ísť niečo prezrieť. Ako už Betty spomínala, ona si takýto druh umenia rada pozrie, ale nejak veľmi sa nad ním nezamýšľa. Chápe, že Lilith je tu v meste nová a pravdepodobne tu bude chcieť toho preskúmať čo najviac.*


Galerie - Stránka 3 VMNVBdD
Návrat nahoru Goto down
Lilith Saniyah

Lilith Saniyah


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 01. 03. 20

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 27, 2020 10:06 pm

*Lilith už od malinka byla tichá a milá dívka, nikdy si však nenašla ve škole přátele, protože byla příliš snaživá a to ostatní vždycky spíše odrazovala. Betty však znala jakou má Lilith dušičku v tom jejím malém tělíčku. Už odmalinka spolu tancovaly a zpívaly. A přesně i to dělávaly, když byly od sebe daleko. Pustily si písničky přes aplikaci a protancovali kolikrát i celou noc. Když jí ve škole něco nešlo, tak se na to vždy podívaly společně. Proto Lilith přebrala hodně z povahy Betty. Rodiče je vždy v tomhle vztahu podporovali, protože mít spojence v tomhle světě je docela hodně důležité.*
,,Tak to už se nemůžu dočkat. Vždyť přece víš jakou radost mi to dělá. A zpívat si přes internetové volání je sice fajn, ale není to takové jako, když jsme spolu.'' *usmála se od ucha k uchu, protože jí udělalo velkou radost, že jsou si s Betty konečně takhle blízko. Její malá dušička byla potěšena tím, že ji teď uvidí mnohem častěji než kdykoliv předtím. V New Yorku jí Betty hrozně chyběla, ale vždycky se těšila na rodinné Díkůvzdání a Vánoce, protože to bylo pár týdnů, které strávily vždy společně s hrníčkem horké čokolády u krbu nebo s bruslemi na nohách uprostřed New Yorku. Každý večer měli puštěný film a své nejoblíbenější mazlíčky měli vždycky u sebe.*
,,Taky jsem moc ráda, že tě můžu konečně doopravdy obejmout. Ano, volání bylo opravdu fajn, protože dálka je vážně někdy velmi otravná, ale být konečně s tebou je jako sen. Štípni mě jestli nespím a jestli ano, tak se nikdy nechci probudit. Vidět se jen na Vánoce bylo hrozně zdlouhavé, ale jsem si jistá, že i když se uvidíme každý den, tak mi nikdy nebudeš lézt krkem.'' *sladce se usmála na svou nejoblíbenější osobu na světě a ještě více se rozzářila, když si jí přitáhla do objetí. Byla stejná jako ona, hrozně ráda se objímala, ale samozřejmě vždy věděla, kdy si to může dovolit.*
,,Ten je tak krásný. Jsem moc ráda, že jsi si konečně pořídila svého mazlíčka, vím jak dlouho jsi po něm toužila. To já bych tě taky měla seznámit s mými spolubydlícími. Pořídila jsem si dva malé králíčky. Je s nimi úžasná sranda.'' *naoplátku jí podá svůj telefon s králíčky a videi s nimi.*
,,Jmenují se Alfons I. a Liliana Vznešená, protože je to můj maličký princ a princezna.'' *zasměje se a podá jí zpátky její telefon, vezme si ten svůj a pomalinku přikývne. Je moc ráda, že s ní Betty souhlas. Má pravdu, dostatečně tvrdě pracovala a měla by tomu dát šanci. Přece jenom je načase, aby její talent viděli i jiní lidé na vyšší úrovni a pokud selže, tak to alespoň zkusila jak říká Betty.*
,,To zní skvěle. Už se moc těším, až se s tebou do tohohle podniku podívám s tebou. Co tě znám, tak tam budou muset mít milkshaky opravdu fantastické, když jsi tam tak známá. Moc se těším, až je ochutnám, protože to bude parádní.'' *usměje se a je moc ráda, že ji tenhle podnik ukáže, protože i ona má ráda milkshaky, ale nejraději je má s Betty a když u toho probírají nějaké zajímavé téma. Tohle měla vždycky hrozně ráda a ráda na to i vzpomíná.*
,,Vím, že je to vážně tady moc skvělé a moc ráda bych tady s tebou jen seděla a povídala si o všem novém a zajímavém, ale ráda bych se tady i porozhlédla. Víš přeci jak miluji umění a tohle muzeum bylo v mém seznamu už takovou dobu. Ale to samozřejmě všechno víš. Stejně jsem nejraději s tebou tak to nechám na tobě Betty. Copak by jsi ráda dělala po téhle dobrotě?'' *mile se na ni usmála, protože stejně největší radost jí dělalo to, že tady mohla být s ní.*
Návrat nahoru Goto down
Betty Cooper

Betty Cooper


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 21. 11. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 03, 2020 10:17 pm

*Keby niekto sledoval tie ich hovory, musel by si o nich myslieť, že im úplne šibe. Spievali si, tancovali, riešili niekedy úplne blbosti. Ale najhlavnejšie je to, že sa zabávali, aj keď od seba boli tak neskutočne ďaleko. Betty zatiaľ žiadneho partnera nemala, narozdiel od Lilith. Teda nebude počítať toho chlapca zo škôlky, ktorý ju raz pobozkal a Betty z toho bola tak vykoľajená, že ušla. Keď si nato spomenie, cíti sa naozaj trápne a on, chudák, z toho musel byť tiež sklamaný. Veď sa predsa v takom veku na takýto veľký krok odhodlal a ona mu to celé pokazila. Na druhý deň sa obaja radšej tvárili, ako by sa nič také ani nestalo. Rada by tohto chlapca zo škôlky opäť stretla a ospravedlnila sa mu. Je si istá, že by sa po toľkých rokoch na tom spoločne poriadne zasmiali. Avšak ona si vôbec nepamätá, ako sa tento daný chlapec volá ani ako vyzerá. Betty celý život žije v Californií a je celkom pravdepodobné, že on tiež. Možno sa už viac krát stretli na ulici, ale ani len netušili, kto sú. Betty má síce stále takú detskú nevinnú tváričku, , ale isto sa veľmi zmenili, veď je to už viac ako pätnásť rokov.*Možno veľmi rýchlo zmeníš názor a začnem ti liezť na nervy. Vieš, pri volaní si ma mohla hocikedy vypnúť, ale to už teraz nie je možné.*Vyplazí na ňu jazyk a uškrnie sa. Betty niekedy dokáže byť naozaj energická, a to sa práve nehodí pri každej situácií. Pri neznámych ľuďoch sa to snaží krotiť, ale pred blízkymi sa predsa nebude skrývať. A práve preto je rada, že má okolo seba takých úžasných ľudí, ako sú práve Lilith a Ken. Rozhodne týchto dvoch musí zoznámiť, sú to jej najlepší priatelia na svete. S Kenom sa síce nepozná až tak dlho, ale už od prvého momentu vedela, že on je výnimočný. Bola medzi nimi tá iskra, proste si rozumeli úplne vo všetkom, sú to rovnakí blázni. S oboma má tak úžasný vzťah a dúfa, že to nikdy neskončí.*Tak, tento rok by mohli byť Vianoce ešte viac špeciálne a tvoja rodina by mohla prísť do San Francisca. Čo nato povieš? Vieš, že vždy oslavujeme Vianoce u vás v New Yorku, ale keď si už konečne tu, tak by sme všetci spolu mohli zažiť tie pravé Californské Vianoce.*Betty sa rozžiaria oči, ako malému dieťaťu, keď rozpráva o tomto úžasnom pláne, ktorý ju teraz len tak náhodou napadol. Betty miluje Vianoce, keďže sa konečne zíde celá rodina, ktorá sa nevidí ako je rok dlhý. Vždy spolu zažijú kopec zábavy, idú na nejaký výlet, ale najlepšie zážitky má aj tak stále s Lilith. Aj keď len sedia doma schúlené pod dekou a rozprávajú si príbehy, je to ten najlepšie využitý čas. Keby má Betty rozprávať všetko čo spolu zažili, boli by sme tu ešte veľmi dlho.*Áno, dlho som túžila po takomto zlatom spoločníkovi.*Prikývne na slová Lilith, ktorými to úplne vystihla, veď ona ju predsa dobre pozná. Stále básnila o psíkoch, a tak si teraz konečne splnila toto dlhoročné prianie.*Aww, ty máš zajačikov? To je tak zlaté!*Pozrie sa na fotky a následne aj videá, ktoré jej Lilith práve ukazuje. Sú na nich dvaja maličký zajačikovia, Betty sa na nich nemôže vynadívať. To sú také zlaté stvorenia.*Lilith, ty si bláznivá. Ale musím uznať, nádherné mená!*Zasmeje sa a zavrtí hlavou do strán. Vôbec nechápe, ako Lilith mohli napadnúť práve takéto bláznivé mená. Ale je to originálne, to sa musí nechať.*Samozrejme, chápem, že tu chceš všetko vidieť. Toto mesto má naozaj veľa nádherných miest. Určite tu nebudeme len sedieť, ale prezrieme si aj galériu.*Kývne súhlasne hlavou, úsmev jej neschádza z pier. Betty chce hlavne tráviť čas s Lilith, čiže dnešné plány necháva na ňu. Zahryzne si do muffinu a následne si odpije z lahodného milkshaku.*Ak potom nemáš žiadne ďalšie plány, tak môžme spolu zamieriť späť do dievčenského spolku.*Betty teda dnes nič iné, okrem stretnutia s milovanou sesternicou, naplánované nemá. Bude rada, keď sa vráti do spolku a zalezie si pekne pod perinu s notebook a nejakým dobrým seriálom.*


Galerie - Stránka 3 VMNVBdD
Návrat nahoru Goto down
Lilith Saniyah

Lilith Saniyah


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 01. 03. 20

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 04, 2020 3:20 pm

*Lilith vždycky velmi ráda vzpomínala na jejich společné dětství a na to jakými různými způsoby se dokázaly společně zabavit. Jejich bláznivé nápady se vždycky zdály pro ostatní nereálné, ale ony dvě vždycky dokázaly všechno, co si jenom usmyslely. I přes to, že většinu času byly společně ve spojení jenom přes internet, tak měly společných krásných vzpomínek nespočet a Lilith si moc ráda nechávala společné vzpomínky v krabici pod postelí. Určitě si tam dá i lístky do muzea, aby měla vzpomínku na tento den, kdy se celé šťastné znovu setkaly a mohly se objímat jako ještě nikdy předtím. Moc se těší, až Betty tuhle krabici s jejich společnými vzpomínkami ukáže. Má tam dokonce schované i jejich náramky přátelství, které se udělaly, když byly malé a ještě mohly čas trávit společně. Pak se ale Lilith a její rodina přestěhovala do New Yorku, protože jejich rodiče zaznamenali ve vztahu značnou krizi a mysleli si, že nové prostředí jim prospěje, ale opak byl, pravdou a všichni to moc dobře věděli. I tak se vždycky všichni tvářili jako šťastná rodina bez chyb. Její otec, ale neskrýval své poměry s mladšími dívkami než byly jeho dcery. Lilithina starší sestra se s tím nikdy nedokázala srovnat a proto se odstěhovala se svým přítelem do Pensilvánie a snaží se společně žít život bez její dokonalé rodiny. Lilith však nikdy nedokázala nenávidět někoho ze své rodiny. Věděla, ale že na Betty se může kdykoliv spolehnout a taky jí vždycky o všem řekla. Tolikrát spolu plakaly na počítači, protože byly svým způsobem propojené a když jedna se cítila špatně, tak se druhá nemohla smát. Někdy jen tajně polemizovaly nad tím, že jsou doopravdy siamská dvojčata, ale všichni jim to tají.*
,,Při telefonování jsme tě sice mohla vypnout, ale teď, když budeš štvát, tak tě mohu alespoň zlechtat.'' *zasmála se Lilith jejímu úšklebku a natáhla k ní ruce. Moc dobře věděla, na kterých místech je lechtivá a tak to byla dost dobrá zbraň, když se třeba nepohodly. Věděla,že to jejich náladu zlepší smíchem. Horší ale bylo, když se nepohodly přes internet a i když se nebavily jen pár minut, tak to bylo velmi nervozních pár minut. Ruce však zase stáhla k tělu, protože ji chtěla jenom pozlobit a ne doopravdy polechtat. Betty byla opravdu jejím nejoblíbenějším člověkem a věděla, že jí může říct opravdu úplně všechno a taky něco na jazyku zrovna má. Věděla, že Betty má velmi ráda, když s ní Lilith mluví o klucích.*
,,Ještě je tady jedna taková věc. Po komentářích si dopisuji s jedním klukem a myslím si, že bych se mu mohla líbit. Co si myslíš ty? A znáš ho?'' *usmála se na ni a podala jí svůj telefon, kde jí ukazovala komentáře onoho jí zatím neznámého kluka, který jí odepisuje na její fotky a jí to vždycky vykouzlí úsměv na tváři, protože se jí velmi líbí ten pocit, že by mohla někoho přitahovat. Každopádně byla v tomhle ohledu vždycky hrozně opatrná a požádala svou nejoblíbenější osůbku na světě o její názor, protože jí to přišlo bezpečnější pro její city. A taky se s Betty hrozně ráda dělila o tyhle nové zkušenosti a nové lidi v jejím životě, protože nikdy se moc lehce neseznamovala a tohle bylo tak náhlé, že se prostě musela podělit se svou nejlepší kamarádkou. Nicméně její další nabídka jí nadchla ještě více a celá se rozzářila nad tímhle skvělým nápadem. Obě milovaly Vánoce a všechnu tu pohodu a ozdoby.*
,,To je vážně skvělý nápad, Betty! Neslavili jsme tady od té doby co bydlím v New Yorku. Když jsme bydleli blíž bylo to jiné, ale tohle je vážně skvělý nápad. Už jsem tak dlouho u vás doma nebyla. Muselo se to tolik změnit.'' *usmála se plná nadšení, protože se nemohla dočkat až tenhle návrh řeknou jejich rodině. Vždycky milovala, když byla celá rodina u jednoho stolu a smáli se na plné kolo. Nejoblíbenější vzpomínky byly ty, kdy děda seděl u piána a Lilith s Betty zpívaly své rodině koledy a předváděly svoje tanečky, které si den před štědrým večerem zkoušely v pokojíčku Lilith. Nad tou vzpomínkou se musela upřímně zasmát, protože ta jejich dětská nevinnost byla vážně rozkošná.*
,,Přesně tak, i já hrozně dlouho toužila po takových společnících, protože jim můžu říct cokoliv jako tobě a jelikož jsem tady úplně nová a ještě jsem si nikoho moc nenašla, tak jsem si je musela vzít s sebou. Samozřejmě mám tady i tebe a to je ta nejlepší věc na světě. Moc se těším na strávené společné chvíle a chvíle s našimi chlupáčky.'' *mávne rukou a usměje se na Betty. Její milá povaha ji dělá takovou radost, že ji zase obejme a zasměje se.*
,,Bože Betty, ani nevíš jakou mám radost, že jsme konečně společně.'' *Vážně byla velmi šťastná, že má Betty konečně zase po boku a věděla, že ty její srdečné výlevy jsou v tomhle případě naprosto v pořádku. Obě jsou takové tulící, takže vždy ví, že jí může obejmout. Její nejoblíbenější věcí na smutek bylo vždycky její objetí.*
,,Dobře, budu moc ráda, když se tady porozhlédneme a pak spolu můžeme jít do spolku. Aspoň ti ukážu svůj pokoj, aby jsi věděla, kde mě kdykoliv můžeš najít.'' *usměje se na Betty a dopije jejich jahodový milkshake. Svůj zákusek má již dávno snědený a byla ráda, že je tady s ní. Nikdy by si netroufla dát si tohle jídlo sama a byla za to hrozně ráda, že se k tomu zase po dlouhé době zase dostala a moc jí to chutnalo.*
,,Tak se posuneme, sestřeničko?''
Návrat nahoru Goto down
Betty Cooper

Betty Cooper


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 21. 11. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 09, 2020 9:16 pm

*Je pravda, že ich rodiny ani zďaleka nie sú také dokonalé, ako sa snažia iným prezentovať. Avšak na Vianoce sa všetci vedia ovládať, čiastočne aj kvôli prítomnosti Lilith a Betty, a práve vtedy všetky svoje starosti a nezhody odložia bokom. Betty neskutočne zbožňuje Vianoce a keby ich rodina pokazí hádkami, niesla by to veľmi ťažko. Našťastie má po svojom boku Lilith, no a vtedy žiadna zlá nálada nehrozí. Betty je odmalička vedená k dokonalosti, slovo priemer v ich rodine ani neexistuje. Betty vždy musela mať tie najlepšie známky, ísť na každú vedomostnú olympiádu a dostať sa na tú najlepšiu univerzitu. Avšak tým to ani zďaleka nekončí, ešte musí úspešne vyštudovať univerzitu, nájsť si to najlepšie zamestnanie a byť tou najúspešnejšou ženou vo svojom odbore. Betty má veľké sny, naozaj túži dosiahnuť niečo významné, ale tento tlak od rodičov ju riadne stresuje ohľadom budúcnosti. So svojím odborom, psychológiou, je Betty našťastie veľmi spokojná a dokáže si práve takto predstaviť svoju budúcnosť. Betty už robí psychologičku všetkým svojim priateľom, tak prečo sa tomu nevenovať aj profesionálne? Ľudia za ňou odjakživa chodia pre rady alebo sa len tak porozprávať pretože vedia, že vždy rada ochotne pomôže. Nikdy ich neodmietne a spraví všetko preto, aby im problémy pomohla vyriešiť. Nie vždy to je úplne možné, ale buďte si istí, že Betty sa o to pokúsi najviac, ako sa len bude dať.*Ale no tak, ja viem, že by si na mňa taká zákerná nikdy nebola.*Uškrnie sa na Lilith, ktorá k nej naťahuje ruky, ako by ju šla poštekliť. Áno, Betty je na niektorých miestach vážne citlivá a Lillith to veľmi dobre vie.*Uuu, takže nový chlapec, čo?*Žmurkne na Lilith a tvár jej zdobí opäť úsmev. Preberie si od Lilith mobil, aby sa na daného chlapca pozrela, možno ho poznať bude. Na obrazovke sa objaví meno Oliver a Betty samozrejme vie, o koho sa jedná. Oliver je na škole známy, je jeden z tých populárnych, ak sa to teda tak dá nazvať. Betty nerada takto rozdeľuje ľudí, ale lepšie sa to vysvetliť vlastne nedá. Počula o ňom už toho mnoho, ale osobne sa s ním ešte šancu spoznať. Podľa rečí, že spal už s mnohými dievčatami ho predsa ale súdiť nemôže. Netuší, či je to pravda, ale aj keby bola, ešte to predsa neznamená, že je zlý človek. Hlavou jej prebiehajú rôzne myšlienky, nevie presne, čo má Lilith povedať.*Poznám ho zo školy, teda ako sa to vezme. Vidím ho na chodbách školy, počujem o ňom, ale osobne som sa s ním ešte nebavila.*Zľahka pokrčí ramenami a mobil predá späť Lilith.*Musím uznať, že vyzerá naozaj dobre. A to nie len na fotkách, ale v reále to je hádam ešte lepšie.*Tvár jej zdobí mierny úškrn, ale Lilith samozrejme povie pravdu, oni pred sebou tajnosti nemajú. Nechce jej zničiť nejaké ilúzie, ale nie je si istá, či Oliver je ten pravý chlapec, do ktorého by sa mala zapozerať. Lilith je citlivé dievča a Betty povedala, že sa o ňu postará. Rozhodne nechce, aby jej nejaký chlapec zlomil srdce. Ale to už Betty veľmi predbieha, veď predsa len povedala, že si dopisujú cez komentáre, to ešte vôbec nič neznamená.*Lilith, budem k tebe úprimná. Počula som o ňom, že to je sukničkár. Nie som si istá, že toto je ten správny chlapec, s ktorými by si si mala niečo začínať.*Zoberie jemne ruku Lilith, naozaj ju týmito slovami nechce odradiť, len jednoducho varovať.*Avšak, ako som už vravela, nepoznám ho osobne. Nerada ľudí súdim podľa toho, čo o nich hovoria ostatní. Aj napriek všetkým tým rečiam to môže byť skvelý chalan.*Pozrie sa Lilith do očí a jemne sa pousmeje. Nikto predsa nechce byť súdený bez toho, aby ste ho najskôr spoznali. Betty by to rovnako nechcela, a práve preto ľudí nesúdi bez toho, aby si najskôr utvorila vlastný názor.*Výborne, som rada, že ty s tým súhlasíš! Teraz už len nato nahovoriť celú našu rodinu a budeme mať krásne Vianoce!*Hoci je ešte len začiatok roka, Betty sa už nemôže dočkať svojho obľúbeného sviatku, Vianoc. Nemôže si pomôcť, tak veľmi ich zbožňuje. A ak ich bude môcť zažiť tento rok spolu s Lilith tu, v tomto krásnom mestečku, budú to tie najlepšie Vianoce.*Som si istá, že ešte zažijeme mnoho nádherných chvíľ! Aj ja som neskutočná šťastná.*Betty ju pevne stisne, keď ju Lilith opäť stiahne do objatia. Presne o tomto hovorila. Obe sa veľmi radi objímajú a túlia, sú si v tomto tak veľmi podobné. Slovami ani nedokáže vyjadriť aká šťastná momentálne je, ale môžete to na nej vidieť. Celá jej tvár šťastím priam žiari.*Áno, poďme.*Dopije posledné kvapky lahodného milkshaku, prehodí si kabelku cez rameno a vstane zo stoličky. Ešte si teda prezrú nejaké diela, ktoré sú tu momentálne vystavené a potom sa poberú smerom k spolku. Je to úžasné, že sa s Lilith vlastne nemusí ani lúčiť, keďže bývajú len pár metrov od seba. Ich lúčenie bolo vždy veľmi dlhé a dojemné, keďže sa videli iba párkrát do roka, poriadne sa vždy museli vyobjímať. Vyjdu spoločne z malej kaviarničky a zamieria rovno k obrazom, ktoré sú vystavené najbližšie. Betty sa teda na jednej z nich zadíva, nakloní hlavu najskôr doprava, prižmúri oči, potom opäť doľava. Nevie, čo to presne má byť, ale nevyzerá to vôbec zle.*Neviem ako ty, ale ja týmto obrazom vôbec nerozumiem.*Je si istá, že tým autor chcel niečo vyjadriť, ale kde to tam má vyčítať? Toto je pre ňu až moc náročné.*


Galerie - Stránka 3 VMNVBdD
Návrat nahoru Goto down
Lilith Saniyah

Lilith Saniyah


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 01. 03. 20

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 16, 2020 7:43 pm

*Někdy Lilith připadalo, že milují Vánoce mnohem více než jejich vlastní narozeniny. Alespoň Lilith to tak měla, protože mohla být se svou oblíbenou sestřenicí. Na své narozeniny byla vždy sama, i když je měla vždy slavit ve svém rodinném kruhu. Vždycky nakonec zbyla sama u sledování Netflixu. Z toho se později stala tradice, kdy se dívala na televizi zabalená v dece, kterou Betty tak milovala, když byla o Vánocích v New Yorku. Nikdy však tuhle smutnou pravdu neřekla ani Betty, protože věděla, že by jí to bylo líto a chtěla by opravovat chyby jiných. Proto Betty milovala jako svou sestru, vždycky ji bránila před kýmkoliv. Věděla, že by ji nikdy nedovolila být osamělá nebo smutná.*
,,Máš pravdu! Tobě bych nikdy nedokázala ublížit, zlechtat se nebo tě opustit jen na pár minut.'' *zasmála se a upřela na ní své čokoládově hnědé oči. Když byla opravdu šťastná, tak jí zářily a vypadaly jako roztékající se čokoláda. Byla to jedna z věcí, kterou na ní spousta lidí milovalo. Jejímu jemnému obličeji to dodávalo velmi něžný efekt. I přes to si vždycky přála mít oči jako Betty. Vždycky si přála být blondýna se zářivými oči. Proto si taky odbarvila svoje tmavě hnědé vlasy. Aby se alespoň trochu podobala své nejoblíbenější osůbce na zemi.*
,,Nemyslím si, že by to mohl být nový přítel. Konec konců jdu na jarní ples úplně s někým jiným. Je to jenom dopisování. Stejně si myslím, že kluk jako je on by o holku jako jsem já nikdy nestál. Na světě je tolik krásných dívek a obzvlášť ve škole. A hlavně ty, Betty. Ty budeš vždycky má největší inspirace v životě.'' *usmála se na ni a myslela to vážně. Vždycky v ní nějakým způsobem vzhlížela a viděla v ní něco, co vždycky chtěla být, ale věděla, že nebude. Přece jen každý člověk je jedinečný a ona musí tu svou jedinečnost teprve najít. Což věděla, že univerzita je na to ideální místo. Je to ta chvíle mezi mladistvím a dospělostí. Poslouchala ji a na chvíli se v myšlence zastavila pohledem z okna.*
,,Máš pravdu, Betty. Bude jistě lepší ho nejdříve pořádně poznat než začneme dělat nějaké závěr. Ale o tom potom. Co ty a jarní ples? S kým tam svou nejoblíbenější sestřenici uvidím?" *nadšeně ji obejme kolem boků, protože na ten ples je doopravdy velmi natěšená. Vždycky si přála chodit na takové akce v šatech jako princezna a že Betty bude po jejím boku bude ještě lepší než ty nudné snobské akce v New Yorku. Sice patřila mezi tu ''lepší'' vrstvu, ale nikdy si tak nepřipadala a rozhodně se tak nikdy nechovala. V životě by si to k nikomu nedovolila, protože má velmi dobré srdce.*
,,Bude to krásné! Ještě dneska večer to zavolám Charlotte. Myslím si, že by i ona s Colinem rádi pro změnu slavili narozeniny tady. Navíc víš jaká je. Kdybych jí to neřekla dřív než rodičům, tak by se na mě zase zlobila a to si fakt nepřeji. Vždycky mě to hrozně mrzí. Vždyť to znáš.'' *pousměje se a položí si hlavu na její rameno. Někdy to má se svou ztřeštěnou sestrou opravdu těžké, protože je rozdílná osoba než Lilith a Betty, ale nikdy by ji nezačala nenávidět nebo přestala milovat. Taková Lilith nikdy nebyla. Naopak se vždycky bála, že na tohle přejde u její starší sestry a tak pro ni dělala první poslední.*
,,Dobře, půjdeme se podívat na nějaké zajímavé kousky v této krásné galerii. Je to vážně hrozně krásné a moderní.'' *zvedla se ze své židličky, použité nádobí vzala opatrně do rukou a odnesla je obsluze přímo na pultík, aby se člověk s jejich malým množstvím nádobí nenamáhal. Vždycky byla taková, že myslela na ostatní i když to byla jejich práce. Následuje kroky svojí sestřenice až k jednomu z obrazů a s opravdovým zájmem se na něj zahledí. Stejně jako Betty si nahne hlavu na jednu stranu a poté na druhou. Někdo kdo by je pozoroval z dálky by se nad tím mohl zasmát, protože byli doopravdy synchronizované i v myšlení.*
,,Taky tomu moc nerozumím, ale přijde mi, že je v tom ženské tělo.'' *prstem jí ukáže obrys toho co tam vidí. Není si ale jistá, že to autor zamýšlel, protože si toho taky mohla všimnout pouze ona sama. Ale je si stoprocentně jistá, že ona by nakreslila jen pár čár na plátně, ale určitě by to nemělo nějaký hlubší příběh. Takový talent určitě neměla a kdyby ano, tak by stejně neměla možnost se mu naplno věnovat.*
Návrat nahoru Goto down
Betty Cooper

Betty Cooper


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 21. 11. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2020 11:53 pm

*Betty zbožňuje Vianoce, ale hlavným dôvodom je to, že je to vlastne jediný čas v roku, kedy sa vidí s celou svojou rodinou. Samozrejme, najviac sa vždy teší na Lilith, ale rada sa stretne a strávi čas aj s ostatnými. Len to poznáte, je to ako na rodinných oslavách, s dospelými si máte málokedy čo povedať. Rada im povie o svojom roku, univerzite a plánoch do budúcna, ale tým to asi aj končí. Radšej sa zavrie do izby s Lilith, pretože spolu môžu prebrať úplne všetko. Avšak Betty zbožňuje oslavu svojich narodenín. Áno, musí uznať, že to nie je až také šťastné, keď si s Lilith len zavolajú a nemôžu spoločne oslavovať. Avšak často ju priatelia niekam vytiahnú, idú na zmrzlinu alebo do zábavného parku. Vždy si tento deň naplno užije, keď ho môže stráviť s tými najbližšími. Sama nejakú veľkú párty nikdy neorganizuje, nemala by tam koho ani pozvať. Zo školy pozná mnoho ľudí, ale nie sú si zas natoľko blízki. Tento rok možno zorganizuje nejakú prespávačku, ktorej sa už konečne bude môcť zúčastniť aj Lilith. Zavolala by na ňu aj svojho najlepšieho priateľa Kena, ale z toho by jej mama pravdepodobne nadšená nebola. Vždy, keď k ním domov Ken príde si myslí, že to je jej frajer. Naozaj už nedokáže inak vysvetliť to, že môže mať aj chlapčenských priateľov.*Lilith, veď ty si naprosto dokonalá! Tak sa nepodceňuj a nehovor takéto veci!*Hovorí stále jemným hlasom, ale Lilith ju týmito slovami naozaj štve. Že by o dievča ako je ona nikdy nestál? Každý chlapec by mohol byť šťastný, keby mu úžasné dievča ako Lilith dala šancu. Je to naozaj úžasná osoba s tým najväčším srdcom a aby toho nebolo dosť je ešte aj neskutočne krásna. Má dokonalú osobnosť aj fyzickú stránku. Kto by o ňu nemal záujem by naozaj prišiel o veľa. Ona to Lilith bude opakovať dookola, až pokým tomu neuverí a neprestane sa podceňovať.*Lilith, naozaj si prajem, aby ma tak ako ty, videli aj ostatní ľudia.*Keď Betty povie, že je krásna a je pre ňu najväčšou inšpiráciu, zahreje ju to pri srdci. Betty nie je veľmi sebavedomá a tieto krásne slová jej naozaj pomáhajú. Mierne si povzdychne, ale nechce pôsobiť nejak smutne, aby robila Lilith starosti. Betty však vie, že na škole je oveľa viac iných krásnych dievčat a ona sa medzi nimi úplne stráca.*Uuu, tak ma už ďalej nenaťahuj a povedz mi, s kým na ten ples ideš.*V očiach Betty je viditeľné nadšenie, keď jej sesternička oznámi, že na ples ide s nejakým chlapcom. V meste je ešte len krátku chvíľku a už si dokázala nájsť nejakých priateľov. Betty to úplne chápe, Lilith je úplne úžasná osôbka, vyžaruje z nej toľko pozitivity a energie. Keď Lilith vojde do miestnosti, ako by sa celá kvôli nej rozžiarila. Betty sa niekedy naozaj podceňuje a necíti sa ohľadom samej seba dobre, vtedy jej sesternička vždy pomôže. Jej úprimné slová ju dokážu opäť postaviť na nohy, keď dobre vie, že sa má o koho oprieť. Slovami nedokáže ani opísať, ako veľmi ju zbožňuje.*Vlastne, na ples ma pozval môj dobrý priateľ, Felix. On je naozaj úžasný.*Betty sa na tvári objaví veľký úsmev, keď si práve pomyslí na Felixa. Poznajú sa síce krátko, ale za ten čas si ho stihla veľmi obľúbiť. Keď ju Felix pozval na ples, bola z toho naozaj neskutočne nadšená. Nevedela, či tam náhodou nepôjde úplne sama, no Felix sa stal jej záchrancom. Popravde bola veľmi zaskočená, keď ju na ples pozval, ale bolo to príjemné prekvapenie. S Felixom sa cíti naozaj dobre, ich konverzácie sú tak jednoduché, čiže by bola bláznom, keby toto pozvanie neprijala.*Som si istá, že budú súhlasiť. A ak nie, tak ich proste nejako spoločne presvedčíme.*Uškrnie sa a jemne pohladí Lilith po hlavičke, keď si ju na ňu zľahka uloží. Vie, že jej vzťah so sestrou vôbec nie je dokonalý, ale napriek tomu sa veľmi snaží. Vôbec nechce, aby sa takýmito vecami musela trápiť. Betty sa pousmeje, keď Lilith zanesie ich pohár a tanieriky späť k pultu. Ona je naozaj úplne úžasná! Veď takéto milé gesto, aby im aspoň trošku uľahčila prácu, by nenapadlo len tak hocikoho. Má tak dobré srdiečko.*Hm, áno, asi máš pravdu.*Kývne hlavou, keď Lilith poukáže na ženskú postavu.*Asi je zbytočné sa zamýšľať nad tým, čo tým vlastne autor chcel vyjadriť. To musí vedieť len on sám.*Zľahka pokrčí ramenami a pousmeje sa na sesterničku. Ako už vravela, analyzovanie tohto umenia, to naozaj nie je nič pre ňu. Avšak tieto obrazy sú naozaj krásne, svojimi farbami rozžarujú celú galériu.*Budeš na tom plese vlastne vystupovať? Ak ešte nie si rozhodnutá, tak by si rozhodne mala!*Otočí hlavu smerom na Lilith, je zvedavá na odpoveď. Bola by naozaj veľká škoda, keby Lilith nepredviedla svoj talent. Aj ona ju už chce vidieť poriadne v akcií, nie len medzi štyrmi stenami v jej izbe.*


Galerie - Stránka 3 VMNVBdD
Návrat nahoru Goto down
Lilith Saniyah

Lilith Saniyah


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 01. 03. 20

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 18, 2020 11:23 pm

*Lilith Betty vždy velmi obdivovala. Když byla malá, tak se vždy chtěla oblékat do jejího oblečení a tak si vždy svoje nejlepší kousku půjčovaly. Jejich přátelství bylo opravdu již od plenek, kdy si spolu hrály s kostkami. Vždy stavěly společně hrady z kostiček a když byli starší, tak si hrávaly na princezny. Milovaly každý společný strávený okamžik. A to bylo vždycky slziček na jejích dětských i mladistvích tvářích, když se měly loučit. Ale Betty měla pravdu. Nikdy by svojí sestřeničce neublížila a to z nich dělalo skvělou dvojku. Milovala, když spolu mohly probírat všechno, co jim na jazyk přišlo a nikdy jedna druhou za nic neodsuzovala. Jejich přátelství bylo opravdu velmi unikátní a silné. Ale bohužel i tyhle dvě měly někdy o svých vzhledech dost nepravdivé myšlenky. Ale Lilith by řekla, že občas každá dívka má nějaké pochybnosti o své kráse a jak se říká, tak nikdy není dokonalý. Ovšem z nedokonalostí se dají udělat i přednosti, a však to si spousta dívek uvědomí až v dospělosti.*
,,Vím, že tě těmito slovy občas zlobím, ale vždyť mě znáš. Co na mysli, to na jazyku. I když je to někdy vůči tak velmi hrubé. Někdy si prostě nemůžu pomoct.'' *podívá se na Betty smutnýma očima, aby se na ni nezlobila. Ví, že tomuhle pohledu nemůže nikdy odolat a přestane se na ni zlobit. Lilith to však nikdy nedělala záměrně, aby ji mohla ovládat. Vždy věděla, kdy si to může dovolit. Tenhle pohled stejně většinou nedokázala udržet dlouho a proto se jí zase na tváři objevil široký úsměv. Dokonce ukázala i řadu zubů s pohledem nahoru. Věděla, že to Betty rozesměje. Vždycky si utahovala z toho jak nedokáže udržet negativní emoce na své tváři. Kdykoliv potkaly někoho na koho by Lilith měla být naštvaná, tak jí to nevydrželo ani pár vteřin a byla zase milá. V tu chvíli do toho vždy vstoupila Betty, aby svou milovanou mladší sestřičku ochránila, protože kdyby jí někdo ublížil, neodpustila by si to. A to bylo u obou zcela stejné. Lilith se sice nikdy neuměla moc bránit nebo být na jiné zlá, ale pokud šlo o Betty, tak se o to alespoň snažila.*
,,Betty, krásko moje.'' *povzdechne si.* ,,Vždyť je určitě spousta lidí, co vidí tvou vnější a hlavně vnitřní krásu. A jestli ne, tak přichází o všechno to dobro, co se skrývá ve tvém srdíčku. Jsi milá, sympatická, optimistická a s tím nejkrásnějším a nejhřejivějším sluncem pod sluncem. A teď uděláme dohodu. Za každé špatné slovo na sebe samou dáme dolar do sklenice.'' *kývne na ni a natáhne k ní ruku, aby si na to mohly potřást. Její nápady byly většinou praštěné a kolikrát nemají ani hlavu ani patu. Ale o tomhle si myslela, že je to vážně dobrý nápad a peníze by pak mohly použít na nějaké společné aktivity nebo cestování. To Lilith velmi milovala. Byla vždycky hrozně šťastná, když poznávala nové lidi a jejich kultury. Nejšťastnější však vždy byla v Paříži. Připadala si, že jí toto město tolik sedí k jejímu chování a povaze. S Betty si dělávaly srandu z toho, že se vždy promění na francouzsku. Jako by to měla Lilith v krvi. I přes to však New York milovala celým srdcem nejvíce.*
,,Ale já tě tak ráda napínám.'' *zasměje se a pokrčí rameny. Objeví se ji na tváři ten nejsladší úsměv a zasní se do svých myšlenek.* ,,Jmenuje se Oli, tedy Jamie Oli Thomson a je vážně hrozně sladký. Má skoro až bílé vlasy a hrozně krásné modré oči. Víš.. Takové jaké jsem si vždycky přála mít. A jeho úsměv, Betty. Když se usměje, tak na nebi začnou tančit i hvězdy, víš. Sice se neznáme dlouho a někde hluboko ve své srdci vím, že je to vážně velmi hodný člověk. A jak je chytrý. Studuje vědu a to já na něm velmi obdivuji. Je sice o 3 roky starší, ale chodí do druhého ročníku a tak se mi to nezdá jako takový skok. Co mysliš? Velmi se těším, až s ním strávím čas na plese. Už mám i vybrané šaty. Vsadila jsem na jemnost, snad se mu to bude líbit. Vybrala jsem si velmi jemné šaty s krajkovým korzetem a jemně narůžovělou sukní. Bílé lodičky, v uších malé bílé perličky a vlasy do jednoduchého drdolu. S makeupem jsem se inspirovala u tebe a udělám si takový jemný jako nosíš ty. Snad se on na naše setkání těší aspoň z poloviny tak jako já.'' *usměje se na svou sestřenici a na obličeji si stále drží ten krásně roztomilý úsměv. Šlo na ní vidět, jak moc se těší na další setkání s Olim a jak moc se těší na ples.*
,,Vážně bych nečekala, že by mě zrovna Oli mohl pozvat na ples. Ale je opravdu velmi skvělý.'' *usměje se a přikývne na její slova o Felixovi.*
,,Ale no tak, Betty. Pověz mi o něm úplně všechno. Jak jste se poznali? Jak proběhla pozvánka na ples? Všechno chci vědět!'' *zasměje se, protože reaguje na Felixe jako ona na Oliho, i když předtím nenaznačila moc kdo to je. I tak jí všechno o jejím kamarádovi zajímalo. Kdyby náhodou jí ublížil, tak aby ho alespoň poznala mezi ostatními a mohla mu vylíčit jak úžasná osoba Betty je. Ačkoliv by se nejraději s Betty teď povídala jenom o klucích, tak zároveň nemohla nechat to téma o Vánocích jenom tak. Připadal jí jako ten nejlepší nápad na světě a nemohla si ani představit, že by mohl být někdo proti. Přece jen obnova do jejich zautomatizovaných tradicí, by se hodila.*
,,Já si myslím, že budou ostatní rádi, že to bude konečně trochu jiné než každý rok. Jsem si zcela jistá, že si tady užijeme ty nejkrásnější Vánoce a budeme na ně vzpomínat ještě spoustu let.'' *byla tak šťastná, že se mezi těmi slovy skoro zapomínala i nadechnout. A ještě nadšenější byla, když jí na mysl přistál další nápad.* ,,A víš co mi teď došlo? Letošní narozeniny oslavíme společně! Vážně bych měla někdy mít na čele napsané Blesk, ale Betty, to bude tak super. Uděláme velkou oslavu a vyrazíme někam do města na milkshaky. To bude parádní. Tak moc se těším na každý budoucí okamžik strávený s tebou. Pamatuješ si tu písničku o přátelství z té pohádky, co jsme tak milovali?'' *její slova byla velmi upřímná. Bylo to poznat z jejího tónu a hlasitosti hlasu. Vždy se o malinko ztišila až šeptala s něžným nádechem medu v tónu. Podívala se na ni jako by jí znovu bylo zase pět a zašklebila se. Je pravda, že se Lilith dokázala rozněžnit často, ale pokud šlo o Betty, tak to nebylo nikdy dostatečně. Byly prostě spřízněné duše a to jim nikdo nevezme.*

,,Mohlo by se zdát klišé, že chci říct, že nejsi sama.
Můžete říkat, že nejsem cool, ale je to fakt, mám tvá záda.
Protože jsme jedna a ta stejná,
jsme cokoliv jen ne obyčejné,
jedna a ta stejná.
Myslím, že jsme až legendární.
Ty a já, dokonalý tým.''




*zazpívá jí svou nejoblíbenější část, která je téměř doslova vystihuje.*
,,Máš pravdu. Ale ať už tím myslel cokoli, tak měl jistě velmi krásnou a moudrou myšlenku. Přece jen, kdyby byl autor hlupákem, tak nám tolik nezamotá hlavu svým dílem.'' *pokrčí rameny a usměje se na Betty. Někdy je prostě moc upřímná, ale nikdy neublíží svými slovy. Moc dobře ví jak jen pouhé slovo může komukoliv velmi ublížit. Proto se rozhodne přejít k dalšímu obrazu, aby zahnala tyhle nehezké vzpomínky. Galerie byla plná skvělých děl a mnoho z nich se Lilith doopravdy velmi líbilo. U každého z nich si s Betty vyměnila názor, co to asi mohlo být. A někdy se doopravdy zasmály až je starší paní v kabátě, co připomínal župan probodla pohledem a hlasitě na ně zasyčela. V tu chvíli Lilith chytila Betty za ruku a raději s ní vyrazila do jiného patra a části galerie.*
,,Na plese budu vystupovat a dokonce jsem v rozpise zjistila, že budu vystupovat jako první. Vybrala jsem si pro svůj tanec píseň Human, protože tohle vystoupení bych chtěla předvést i na tom mistrovství. Tak to bude dobrý trénink nejdříve před menším publikem a poté přejít k tomu většímu i s porotou. Přemýšlela jsem i nad zpěvem, ale tohle se mi zdálo jako lepší nápad.'' *usměje se a stoupne si na špičky. Ladně ji ukáže kousek svého trénovaného vystoupení. Vždy jí hrozně ráda ukazovala svoje zlepšení a přípravu na vystoupení. Zasmála se a podívala se na ní se zářivýma očima. Hrozně se těšila až svou tvrdou práci ukáže před ostatními žáky univerzity.*
Návrat nahoru Goto down
Betty Cooper

Betty Cooper


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 21. 11. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 22, 2020 3:22 pm

*Lilith sa, rovnako ako Betty, niekedy podceňovala. To už proste asi k ženám patrí, nie sú vždy so sebou spokojné. Avšak keď sa Betty pozrie na sesterničku Lilith, nevidí na nej ani jedinej chybičky. Je naozaj krásna, múdra a vtipná, spojenie toho najlepšieho. Ona sama neznáša slovo dokonalosť, ale v tejto chvíli ho na Lilith použiť proste musela. Inými slovami nevie vyjadriť to, ako veľmi ju obdivuje. Naozaj ju to raní, keď sa Lilith podceňuje, či už je to v kráse alebo talente. Ako už spomínala, je to tá najúžasnejšia osôbka celom svete. Avšak pravdepodobne rovnako to vidí Lilith, keď sa naopak Betty podceňuje, ale ona si proste niekedy nemôže pomôcť. Často upadá to takého stavu, kedy so sebou vôbec nie je spokojná a má pocit, že pre nikoho nie je dosť dobrá.*Chápem to, veď vieš, že ja som v tomto rovnaká.*Zľahka pokrčí ramenami a na slová Lilith prikývne. Ešte aj v takomto niečom sú úplne rovnaké, to už hádam nie je ani možné. Naozaj má niekedy pocit, ako keby sú jedna a tá istá osoba. Sú medzi nimi drobné rozdiely, a práve preto sa tak krásne dopĺňajú. Lilith na krátku chvíľku zostane vážna, ale ona veľmi dobre vie, že jej to dlho nevydrží. Ani nestihne zareagovať a Lilith sa už na ňu opäť škerí. To je tak typické. Pri týchto sladkých slovách od sesterničky by ju najradšej stiahla do objatia a už nikdy nepustila. Ona presne vie použiť tie správne slová, ktoré opäť Betty nakopnú. Nie je to pre ňu jednoduché, mať sa rada, ale s pomocou Lilith to ide oveľa ľahšie. Naozaj sa týmto slovám snaží veriť, že niekto túto jej krásu vidí, ale reálny život hovorí niečo iné. Prečo ešte stále nemá priateľa? Kedy ju niekto bude mať rád takú, aká naozaj je? Betty by už rada nejakého priateľa mala, takého, ktorý ju bude držať za ruku, nosiť jej kvety a správať sa k nej ako k princeznej. O tomto svojom princovi sníva už odmalička a stále dúfa, že si ju jedného dňa nájde. Avšak vo svojom živote stále nemá toho pravého alebo aspoň o tom ešte nevie.*Ach sesternička, dúfam, že máš pravdu. Pretože mám pocit, že mám vo svojom živote len málo ľudí, ktorí ma majú skutočne radi takú, aká som.*Povzdychne si, ale smutný výraz opäť vystrieda úsmev. Rozhodne nechce byť negatívna, nechce týmito vecami Lilith zaťažovať.*Lilith, naozaj? Toto je bláznivý nápad. Ako nás tak poznám, tak sa to veľmi rýchlo nazbiera.*Zavrtí hlavou nad týmto nápadom, ale neprotestuje proti nemu. Možno to bude naozaj účinné a aspoň trochu prestanú o sebe pochybovať, aj keď len kvôli tomu, aby ušetrili.*Lilith, ty si také trdlo. Za minútu si mi o ňom stihla toľko povedať, že to ešte teraz spracovávam.*Uškrnie sa na sesterničku, ktorá momentálne tohto Oliho vychválila až do nebies. No Betty si ho bude musieť sama preveriť, aby si zistila, či je to dobrý chalan. Avšak Lilith má na dobrých ľudí isto čuch, čiže má naozaj nádej, že to bude super človek.*Tak sa teším, ako sa na plese uvidíme a zoznámiš nás. A ja ťa rozhodne musím zoznámiť s Felixom.*Ona už premýšľa nad toľkými úžasnými ľuďmi, s ktorými chce Lilith zoznámiť. Bude to úžasné, keď budú mať mnoho rovnakých priateľov a budú môcť spoločne tráviť čas. Betty vôbec nepochybuje o tom, že by si s nimi Lilith nerozumela. Veď oni dve sú takmer úplne rovnaké, čiže toho sa obávať vôbec nemusí.*Wau, no tak ty budeš hotová princezná! Som si istá, že tam každého a teda hlavne Oliho očaríš.*Povzbudivo sa usmeje na sesternicu, keď opíše svoje šaty, účes a mejkap. Veľmi ju teší, že ju touto svojou prirodzenosťou inšpiruje. Betty sa naozaj priveľmi nelíči, naozaj často chodí aj úplne prirodzene, bez hocijakých líčidiel. Avšak na ples sa hodí aspoň niečo, aj keď ona taktiež zvolí niečo úplne jemnučké.*Ja ti moje šaty zatiaľ neprezradím, budeš si musieť počkať do plesu. Bude to pre teba také malé prekvapenie.*Betty už svoje vysnívané šaty na ples našla, veď sa predsa bude konať už o pár dní a ona nerada necháva veci na poslednú chvíľu. Má už vybrané všetky doplnky, účes aj líčenie. Už sa sama na túto akciu nesmierne teší.*Spoznali sme sa v škole. On si teda zrovna neprechádza ľahkým obdobím a ja sa mu snažím pomôcť, veď ma poznáš. Bola som naozaj zaskočená, ale milo prekvapená, keď ma pozval na ples.*Betty sa pousmeje pri myšlienke na Felixa, ak o ňom neprestane rozprávať, tak sa hádam začne aj červenať. Áno, sú len priatelia, ale Felix je na Betty naozaj neskutočne sladký. Veľmi dobre si rozumejú a v poslednom čase spolu trávia pomerne veľa času.*Zvyšok ti možno porozprávam cez prespávačku.*Aj ona môže Lilith trochu ponaťahovať, nechať ju v napätí. Nemusí predsa o ňom prezradiť hneď všetko. Hádam jej bude môcť potom porozprávať aj nejaké zážitky z plesu, ktorí si spolu určite náramne užijú.*Áno, to znie ako úžasný nápad. Samozrejme, že rada narodeniny oslávim s tebou. A keď k tomu budú aj milkshaky? Ty vieš ako na mňa.*Betty sa uškrnie na Lilith, tento nápad sa jej pozdáva. Veľmi rada konečne strávi tento výnimočný deň so svojou sesterničkou. Už nie sú od seba tak ďaleko, a práve preto by spolu mali využiť každú jednu minútu naplno.*Ty a ja, dokonalý tým.*Zaspieva s ňou poslednú vetu a venuje jej veľký hrejivý úsmev. Lilith jej naozaj vždy vyčaruje úsmev na tvári. Ona má naozaj tak sladký hlások, ktorý ju priam hreje pri srdci. Videli spolu mnoho filmov o princeznách, ale tento je hádam ich najobľúbenejší. Hoci už sú oveľa staršie, rozhodne by si ho opäť spolu mali pozrieť. Nikde nie je napísané, že v dospelosti nemôžete pozerať detské filmy. Táto pesnička obom utkvela v pamäti, pretože je ako keby stvorená pre ne. Spolu prechádzali galériou a komentovali diela, ktoré sa im páčili alebo naopak, ktorým ani trochu nerozumeli.*Už sa tvojho vystúpenia nemôžem dočkať. Som si istá, že to bude perfektné.*Betty vyzerá naozaj nadšene, keď jej Lilith prezradí, že bude vystupovať úplne prvá. To aby tam prišla ešte s predstihom, aby náhodou nič z jej vystúpenia nepremeškala. Lilith jej predvedie kúsok zo svojho vystúpenia, no určite to bude naprosto čarovné. Vybrala si naozaj krásnu pieseň, Betty ju má veľmi rada.*Tak čo, zamierime už späť do dievčenského spolku?*Už si prezreli všetko zaujímavé, čo sa v galérií nachádzalo a tak Betty navrhne práve cestu do spolku.*


Galerie - Stránka 3 VMNVBdD
Návrat nahoru Goto down
Lilith Saniyah

Lilith Saniyah


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 01. 03. 20

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 27, 2020 9:46 pm

*Lilith vždy svou sestřenici viděla jen v tom nejlepším světle. Nikdy nedokázala pochopit, že by Betty snad někdo neměl rád. I když každý jsme v něčím životě špatnými, ale přesto si to Lilith nedokázala připustit. Betty byla v jejích očích vždy zářivá hvězda na obloze, které lidé vzhlíželi udivením nad krásou. Nikdy si však nemyslela, že by byla lepší než ostatní. Každopádně to byla její Betty a to jí nikdo nikdy nevezme. Jejich talenty ve spoustě času protínaly a to z nich udělalo nerozlučné spřízněné duše. Vždy velmi ráda sdělovala její postupy a nové cíle.*
,,Ano vím, že jsme ve spoustě věcech hodně podobné a jsem za to velice ráda. Vždycky vím, že mám někoho, kdo mi porozumí.'' *znovu si položí hlavu na její rameno a malinko se zakření jako vždy. A malinko na Betty přikývne. Opravdu svá slova k ní myslí upřímně. I kdyby se snažila lhát, tak by ji Betty vždy snadno odhalila jak jí to nejde. Stejně by se o to ani nepokoušela. Bettyin pohled jí nedovolí lhát. Malinko zamrká, aby se vrátila k Betty z myšlenek a usměje se na plno.*
,,Betty, ti co tě neberou takovou jaká jsi si tě stejně nezaslouží. Víš jak to je. Budeš se mnou v mých temných chvílích a zasloužíš si mě v těch světlých. Nebo tak nějak. Nepamatuji si to přesně.'' *zasměje se, protože si nemůže vzpomenout jak ten citát doopravdy zní, ale přesně ví jak to myslí. Ona ve svém životě také dlouhou dobu držela lidi, kteří si to nezasloužili. Jako její bývalý přítel. Dávala mu tolik lásky, kterou si nezasloužil. Přesto však měla vždy na mysli, že to co dá se jí karmicky vrátí. Byla vždy milá ke všem. Ne z důvodu, aby z toho měla nějaký výnos v budoucnu, ale protože věděla, že když bude milá, tak se najdou další lidi, co budou stát po jejím boku. Lidi, co jí budou brát takovou jaká je.*
,,To máš pravdu, dlouhodobě by to asi nevydrželo. Ale můžeme to alespoň zkusit do té holčičí přespávačky.'' *zasměje se a nadšeně zatleská. Občas se stále chová jako dítě, ale ví, že před Betty si to může dovolit. Nikdy by si o ní nemyslela, že je kvůli tomu hloupá.
,,Když on je tak úžasný, Betty. Mohla bych o něm mluvit i hodiny, ale raději se budu držet, ať něco nepokazím předem. To bych si doopravdy nepřála.'' *zasměje se, ale myslí to vážně. Nechce na to jít rychle. Ví, že kdyby se příliš zasnila, tak by se mohla ztratit určitou začáteční nadšenost. První zážitky a o to se nikdy ochudit nechtěla. Ale i přes to při každé jeho zprávě cítí určité chvění a radost. Je velmi ráda, že má v životě někoho jako je on. Ať už by jejich cesty byli jejich cesty jakékoliv, bude ráda, když zůstanou jeden pro druhého po boku. Lilith nikdy nechtěla věci příliš uspěchat. Stejně jako si schovávala svůj první sex pro toho pravého. Neznamenalo to, že by nechtěla. Chtěla jen cítit tu správnost tohoto činu. Nemusela čekat na romantiku, ale na ty silné city a pocit správného rozhodnutí. Vždyť to přeci měl být moment, který si chtěla pamatovat do konce života.*
,,Taky si myslím, že by jsi mě mela seznámit s Felixem. Kohokoliv máš ráda ty, tak se jistě bude líbit i mě a přátelé jsou fajn věc na univerzitě.'' *podívá se na svou nejoblíbenější osůbku na světě a pokývne malinko hlavou na zvážnění toho, co říká. Někdy si opravdu připadá sama. Sama toho v minulosti prožila tolik. Někdy prostě dostane záchvat úzkosti a nevychází ani z pokoje. Doufá, že se to na univerzitě zlepší, když tady bude po boku Betty bojovat se svými strašáky v hlavě.*
,,To si celá ty, Betty. Pomáháš potřebným a to si na tobě velmi cením. Jsi takové sluníčko naší rodiny.'' *usměje se a je na svou sestřeničku doopravdy hrdá, její čisté srdce ji vždy inspirovalo a věděla, že tohle je to, co její rodina by se měla přiučit od Betty.*
,,Budu moc ráda, když mi vše povíš na přespávašce. Taky budu mít jistě spoustu zajímavých témat, které budeme moct probrat do detailu.'' *Vždycky se těšila, když mohla Betty všechno povědět. Líp se jí tak zpracovávaly momenty, které jí přivedli k úzkosti. Ale i ty krásné momenty plné čisté radosti.*
,,Taky už se nemůžu dočkat. A ty milkshaky budou jistě skvělé. Udělám ti ty co máš velmi ráda místo dortu.'' *Zasměje se a udělá si nad hlavou pomyslnou svatozář. Budou to po dlouhé době první narozeniny, které stráví společně. Už teď se nemohla dočkat toho dne, kdy si užijí tenhle den společně. Ještě, že ty její narozeniny nebyli za tak dlouhou dobu a tak nemusela dlouho čekat. Jejich společný popěvek jí udělal ohromnou radost. Její srdce plesalo, když slyšela Betty a její andělský hlas. Vždycky věděla, že je její sestřenice tou nejtalentovanější dívkou, kterou zná, co se týče zpěvu.*
,,To jsem moc ráda, že se nemůžeš dočkat. Všem ukážu, co se ve mě skrývá.'' *pokýve vážně hlavou a zasměje se. Velmi se snažila, aby to vystoupení mohlo být dobré, tak snad se to bude líbit i ostatním lidem. A když ne, tak jí to dá alespoň signál, že by se na to velké vystoupení měla ještě pořádně nachystat. Přece jen tohle vystoupení bude skoro jak procházka růžovým sadem, ale soutěž s dívkami z celého světa je něco úplně jiného. Vážně je ráda a zároveň velmi nervózní, že se mezi takové dostala. Její myšlenky však zase sklouzly k Betty a návrhu, že by se už mohli společně vydat na spolek. Myslela si, že je to dobrý nápad, protože galerie jistě brzy bude zavírat.*
,,Ano, vydáme se na cestu do spolku. Skoro všechno už jsme viděli a stejně vypadá, že brzy budou chtít zavřít, tak půjdeme. Po cestě toho můžeme ještě probrat. Ale řeknu ti to hlavní teď. Betty, děkuji, že jsi si na mě dnes udělala čas. Byla jsem velmi ráda, že jsem tě mohla vidět a moc se těším na tu naši přespávačku.'' *usměje se a dá jí polibek na tvář, byla opravdu šťastná, že tento den mohla strávit s ní. Poté se, ale po jejím boku vydá směrem do dívčího spolku. Ještě po cestě prohodí pár slov a poté se rozloučí.*
---> Dívčí spolek


Galerie - Stránka 3 Lilith11
Návrat nahoru Goto down
Betty Cooper

Betty Cooper


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 21. 11. 17

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 30, 2020 12:39 pm

*Je až neuveriteľné, ako veľmi podobné zmýšľanie s Lilith majú. Stačí, že sa na seba pozrú a ihneď vedia, čo majú na mysli. Majú mnoho podobných názorov, celkovo na život, a práve preto majú medzi sebou tak silné puto. Betty obdivuje Lilith rovnako, ako jej malá sesternička obdivuje ju. Hoci je Lilith mladšia, rozhodne jej ide často príkladom. Nato, aká je mladučká toho už v živote dosiahla naozaj veľa, a to, že má teraz možnosť ísť na majstrovstvá sveta v balete? To už hovorí samé za seba. Každý deň inšpiruje Betty, aby bola lepším človekom a aby nasledovala svoje sny, aj keď jej život pod nohy hádže polená. Spolu všetko vždy vyriešia a zvládnu, sú predsa nerozlučná dvojka.*Lilith, ďakujem ti za tieto sladké slová. Ty vždy vieš, ako ma povzbudiť.*Venuje jej jeden sladký úprimný úsmev. Lilith vždy dokáže nájsť tie správne slová, ktoré ju potešia a povzbudia. Betty sa stále snaží pracovať na svojom sebavedomí, ale je to dlhý a náročný proces. Ona sama vie, že sa vždy každému snaží pomôcť a má dobré srdce. Bohužiaľ, tento svet je často krutý a ľudia túto dobrotu nevedia oceniť.*Tak si ten ples spolu užite! Už sa teším, ako vás tam spolu uvidím.*Betty žiaria oči radosťou, samozrejme, že svojej sesterničke dopraje len to najlepšie. Ak sa jej tento Oli naozaj páči, rozhodne ju v tom bude podporovať. Teraz nechce myslieť na nič negatívne, napríklad to, že by jej mohol zlomiť srdce. To by Betty naozaj bolelo, svoju sesterničku nechce nikdy vidieť smutnú. Už sa teší, ako si porozprávajú všetky zážitky z plesu, ktoré zažijú spolu so svojimi doprovodmi. Betty sa už tohto večera naozaj nemôže dočkať, s Felixom sa už pár dní nevidela a veľmi jej chýba jeho prítomnosť. Preto sa už veľmi teší, ako sa opäť stretnú a hádam zažijú krásny večer.*My obe sme slniečkami našej rodiny.*Opraví Lilith s miernym úškrnom na perách, ona rozhodne nebude počúvať všetku túto chválu bez toho, aby to Lilith opätovala. Betty by naozaj mohla hovoriť hodiny o tom, aká je Lilith úžasná a čo všetko na nej zbožňuje. Avšak to by sme tu boli isto veľmi dlho.*Lilith, ja som tak neskutočne šťastná, že ťa tu konečne mám.*Usmeje sa na Lilith, vlastne tento úsmev jej neschádza z tváre ani na sekundu, keď je v prítomnosti svojej sesternice. Oni sú obe naozaj také slniečka, to nikto nemôže poprieť. Betty proste musí vyjadriť svoju radosť, nemôže si to všetko proste nechať pre seba. Najradšej by sa s Lilith ani nelúčila, ale obe majú svoje povinnosti, ku ktorým sa musia vrátiť. Betty pravdepodobne zasadne za knihy, musí sa opäť trochu povenovať škole. Blížia sa nejaké písomky, na ktoré sa musí dobre pripraviť a získať dobré známky. Betty je naozaj poriadne študentka, rozhodne to nefláka.*Vždy si na teba urobím čas, to si píš. Už teraz sa nemôžem dočkať našej prespávačky.*Prikývne, opäť s úsmevom, to už hádam ani netreba objasňovať. Rozhodne ju zorganizujú veľmi skoro, veď od seba teraz predsa bývajú iba pár metrov. Betty im rozhodne ešte vymyslí veľa aktivít a výletov po meste, aby to tu Lilith poriadne spoznala. Je tu mnoho nádherných miest, ktoré spolu môže navštíviť. Jedným z nich je rozhodne aj útulok, je si istá, že návšteva útulku Lilith veľmi poteší. Môžu spolu vyvenčiť nejakých psíkov a pohrať sa s ostatnými zvieratkami. To by bolo naozaj nádherne strávené popoludnie. Ukáže jej vyhliadku, lunapark a taktiež svoju obľúbenú retro kaviareň. Už sa toho naozaj nemôže dočkať. Spolu s Lilith teda zameria do spolku, kde sa rozlúčia a každá zalezie do svojej izby. Toto bolo naozaj príjemné stretnutie s jej milovanou sesterničkou.*

--> Dievčenský spolok


Galerie - Stránka 3 VMNVBdD
Návrat nahoru Goto down
Nora Baskerville

Nora Baskerville


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 30. 04. 20

Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 06, 2020 12:52 am

Třetí patro této galerie Nora vždy milovala. Přišlo jí to nadevše úžasné, tedy když v té kupě obrazů a fotografií mohla najít nějakou tu povědomou, či nějakou, která úzce souvisela se svou sousedící, případně nějakou další. Bylo to jako sledovat příběh, vyhlížela si obrazy a fotografie stejných barev, zdálky si tvořila nejasné a zkreslené představy toho, co by se na nich mohlo odehrávat, a pokračovala dále. Nezůstávala u žádného díla příliš dlouho, byť se to označovalo za jeden z mnoha uměleckých zločinů, zároveň to však nebyl jediný, kterého se dopouštěla. Procházela se tudy již nějakou chvíli, pravděpodobně se ztratila, ale najevo to rozhodně nedávala. Působila klidně jako vždy, ruce měla za zády, držela v nich svůj baret, přičemž se kymácela do stran jako nějaký pěšák v chodu, dokonce tak i stejně kráčela. Jediným rozdílem mezi Norou a vojákem bylo to oblečení, měla na sobě kalhoty tvořené proužky šedé, červené, bílé a modré, vršek už jí zdobilo jen černé tričko s jakýmsi bezvýznamným, leč zajímavým citátem. Lehkou bundu si nechala v kavárničce v druhém podlaží s tím, že se pro ni ještě vrátí, obsluha ji zde už znala, chodívala zde se svou babičkou jako malá, a tudíž se dalo říci, že byla takovou pomyslnou rodinnou známou celé té budovy. Bohužel, za ty roky nikdy nedokázala to poslední patro nějak zmapovat či si jej zapamatovat, pokaždé se zcela dobrovolně ztratila v tom bludišti umění. Bylo to uklidňující, nasávala tu klidnou auru a snažila se najít inspiraci pro další díla, které plánovala. Na soše Sapfó, tedy svého králíčka, ne té básnířky, pracovala už nějakou chvíli, avšak potřebovala k tomu přidat něco nového, jaksi nezvyklého, a tak zašla sem. Věděla, že jí tato magická budova pokaždé daruje inspiraci, buď ve formě ztraceného díla třetího podlaží, či dalšího chudáka, který zde omylem zabloudil. Byla jako královna těch místností a chodbiček, následovala šipečky, byť se na mnohých místech rozdělovaly tak, že jí pomáhaly se ztrácet ještě hlouběji, sledovala obrazy, dále si hrála na takovou pomyslnou ochranu. Občas zaslechla tlumené hlasy nějakých návštěvníků, rychle však utichly, mohlo to tedy znamenat, že se zde nachází sama. Nepřekvapovalo ji to. Nejednou se tudy procházela o samotě, přeci jen se většina lidí zdržovala v druhém podlaží v té kavárničce, občas se zde zašli jen podívat, ale málokdo vydržel tak dlouho jako ona. Málokdo se snažil každému tomu dílu darovat alespoň kousek té své již roztříštěné pozornosti. Rozhodně to nebyla její nejoblíbenější galerie, nacházela se však v centru, měla ji vždycky poblíž té babiččiny, a tak sem ráda chodila, když si potřebovala oddychnout od stereotypu. Dnešek tím případem nebyl, hledala nápady a krásu, hledala ten starý a známý klid, který zažívala jen a pouze na takových místech, tedy kromě Itálie, samozřejmě. Chyběla jí, ale odmítala na to právě vzpomínat – k tomu měla dosti speciální osůbku, svou výjimečnou fiore. Nebyla zde, málokdy toto patro navštěvovala se známými. Brala jej jako takovou dětinskou skrýš, kde se mohla před světem schovat za jakékoliv situace, a když se nenabízel nikdo známý a ani galerie její rodiny, chodila sem zahnat všechno vzrušení vnějšího světa. Říkala si, že až na někoho narazí, tedy na někoho, kdo ji dostatečně zaujme, může to s tou osobu sdílet jako takové tajemství. Milovala s přáteli sdílet ta malá a banální tajemstvíčka, místa, která navštěvovala pouze s nimi. A stále čekala na někoho, kdo by jí zde mohl dělat společnost v tom dobrodružství, příběhu všech obrazů. Kdoví, možná by se jednoho dne té vysněné osoby dočkala. Zatím jen pokračovala, usmívala se na každou namalovanou dámu, jako by byla živá, a každé roztomilé zvířátko si zapisovala na pomyslný seznam toho, z čeho udělat sochu.


Galerie - Stránka 3 Nora-obra
there's something about you babe
#FD6760
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 10, 2020 1:07 am

V San Francisku už žije několik měsíců a stále nenavštívila ani jednu galerii. Zhrozila se nad tím, jak rychle ten čas letí. Ještě nedávno se dusila ve svém vlastním domě, jestli by se to tak dalo vůbec nazvat. Ale nakonec mezi hromadou učení a zapojováním do nového kolektivu neměla čas a vlastně ani chuť se schovat a být obklopená obrazy, fotkami a uklidňujícím tichem, někam utéct. Po dlouhé době mohla konečně říct, že je šťastná, že všechno bude v pořádku. A nepotřebovala místa jako lunapark, kde mohla vypustit své vnitřní dítko, nebo galerii, kde mohla nechat své myšlenky volně plynout nebo nechat úplně rozplynout mezitím co obdivuje tvorbu ostatních umělců, kam by se chodila schovat před vlastně vším. Nastěhovat se k otci bylo rozhodně dobré rozhodnutí, i když to rozvířilo vody v Austinu u její druhé strany rodiny. Ale ne že by ji to nějak extra vadilo. O tyhle lidi se přestala zajímat už roky zpět a byla jen smutná shoda náhod, že to musela být zrovna její matka. Dnes ale neměla náladu na chození s přáteli po nákupáku, do učení se jí nechtělo, dokonce se jí nechtělo ani fotit nebo upravovat fotky, což u ní bylo nezvyklé. Nudila se a potřebovala nějak obohatit svojí rutinu. Proto se hned ráno sebrala a vydala se do města. Měla ráda centrum. Výletem do přírody by samozřejmě nepohrdla, ale byla holka z maloměsta, San Francisko pro ni bylo jak jiná planeta. Dnes zvolila taktiku: „Něco na sebe hodím, třeba to bude vypadat přijatelně.“ A opravdu to vyšlo. Její osobitý styl vlastně ani tak osobitý nebyl, oblékala se jako hodně holek v dnešní době. Na tom samozřejmě nebylo nic špatně, hlavní bylo, že se cítila většinu času sebejistě a pohodlně. Hodila na sebe bílé tričko na to černé šaty a přesto flanelovou košili, kterou stejně nejspíš sundá, až dorazí do galerie. Na nohách měla obyčejné černé botasky. Co jí dalo nejvíce zabrat, byly její vlasy. Dožadovaly se hodně práce, nemohla je nechat jen tak rozpuštěné, a tak si je zapletla do copů, které nakonec dodávaly dnešnímu outfitu pořádný šmrnc jako třešnička na dortu. Cesta do cíle byla poměrně krátká, tátův byt se nacházel blízko centra, měla většinu aktivit při ruce, ať už to byla galerie, nakupování nebo jen posezení u kávy. Zjistila, že v druhém patře je i kavárna, no rozhodla se, že tu si nechá na potom, až bude mít chuť na své přeslazené latté nebo černý čaj. Je to žena mnohých chutí, záleží čistě na její náladě, co si zrovna objedná. Ona osobně preferovala fotky jako formu umění, bylo to přeci jenom modernější než malby a sochařství, ale jiným uměleckým oborům rozhodně nepohrdala. Její názor byl takový, že pokud bude mít člověk otevřenou mysl, tak může v obraze a jiných formách umění i to, nad čím ani sám autor nezamýšlel. Chodila s rukama překříženýma na hrudi, připadala si důležitě, že je to vzdělané děvče, co se zajímá o umění. Začínala si pomalu vzpomínat, proč tak často chodila do galerie a proč studuje zrovna fotografování. Zaujaly ji hlavně díla, co měla kontrast barev a třeba zajímavé úhly. Zachovat tradiční metody ale přidat špetku originality. Myslela si, že je tu naprosto sama, neslyšela žádné hlasy ani kroky, navíc venku bylo krásně teplo, svítilo sluníčko, jaký blázen by se zavřel do galerie? Zřejmě ona. Galerie měla i podivný pach, nedokázala to popsat, možná prach na rámech obrazů, zaschlé barvy na plátnech nebo pot sochařů, kteří strávili hodiny nad svým dílem. Zavřela oči a plíce jí naplnila tahle pozoruhodná vůně. To neměla dělat, neboť se nakonec ukázalo, že v galerii sama nebyla. Narazila do mladé dívky maximálně o pár let starší, která obdivovala jednu ze spousty soch. Sara děkoval svému já z minulosti, že si nevzala podpatky, měla teď snazší udržet rovnováhu. Vyhnula se spadnutím na zem společně s její vrstevnictví. „Moc se omlouvám! Nekoukala jsem, kam šlapu.“ přejela si dívku před í zkoumavým pohledem, aby se ujistila, že jí nijak neublížila, i když to nebyla nějak zvlášť rána. Do tváří se jí nahrnula krev, ale snažila se z toho oklepat. Nechtěla, aby to bylo ještě trapnější, než to už je.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Galerie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Galerie
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
California University :: Město-
Přejdi na: