- Textová roleplay game -
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar Puzzle

Goto down 
+6
Cleo A. Solace
Jamie Oli Thomson
Charles Hicks
Phoenix Aneurin Liondale
Laethan C. Boyle
Admin
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Admin

Admin


Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 03. 07. 17

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 28, 2020 12:30 pm

First topic message reminder :

Bar Puzzle - Stránka 2 Puzzle11

Bar Puzzle - Stránka 2 Song10
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Charles Hicks

Charles Hicks


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 14. 12. 17

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 09, 2020 3:01 pm

Sám Charlie není žádný andílek, co se týče těchto hospodských a barových večerů, jednak protože se alkoholu zrovna dvakrát neštítí, a jednak protože je to strašný klaun i za střízliva, no s alkoholem se to znásobuje... a je schopen změnit jakýkoliv bar v karaoke bar, což sice v jeho případě dopadá dobře, přeci jen má zlato v hrdle (hah, egoista), ale dokáže strhnout i další, kteří už jsou na tom o něco hůře... No, hlavně že je sranda, ne? Sranda bude asi i dnes, ačkoliv to zatím na divokou jízdu nevypadalo, ale kolega, ke kterému si sedl, působil jako fajn týpek a takoví lidé jsou základem těch divokých večerů. Na nic nečekal a pustil se s ním do řeči a ani v tom nebyl příliš zdrženlivý, na nějakou zdvořilostní konverzaci jej příliš neužije, dokud to není vyloženě nutné, takže se není čemu divit, že hned téma stočil k pěkným ženám. „To je pravda,” odkýval jeho slova, „kdo ví, kde nakonec skončíme,” dodal ještě a pobaveně se ušklíbl. Někdy si šli jen posedět do hospody, jindy se to nakonec přesunulo někam úplně jinam, člověk prostě nikdy neví, jak to dopadne, a on je ten poslední, kdo by se to snažil nějak brzdit. Po jeho komentáři projel místnost značně kritickým pohledem, aby zjistil, zda mu může oponovat. „No jo, za hřích by stála nejvíc asi ta barmanka, ale, ta má nějak ruce plné práce,” uchechtl se nad svými marnými pokusy, nahlas by je ale za marné rozhodně neoznačil, a rozhlížel se dál. Ale ale, támhle u dveří, teď přišla pěkná zrzka,” upozornil svého dnešního parťáka s ďábelským úšklebkem na rtech. Trochu si chtěl zjistit, jaký vkus jeho dnešní parťák má, jinak ale musel souhlasit s ním, nikdo jiný ho taky moc nezaujal. Nic špatného na tom ale neviděl, zkrátka byl vybíravý, ale to ženy jsou taky, tak proč by za to měl být on lynčován? „Budeš chtít autogram?” zažertoval a z úst se mu vydral krátký smích. Bylo na něm jasně vidět, že si jen dělá legraci – nejdřív nahodil stereotypní výraz namyšlené hvězdy, ale brzy na to se na Jamieho už zvesela zubil. Šašek, co víc na to říct. Na holky to ale zabírá, takže kritiku na své chování úplně nepřijímá. „Ale ne, jak sis ten ples užil?” optal se ho, protože minimálně pro Charlieho to byl super večer, hlavně protože dokopal Benjiho k vystoupení. „A neboj, neptám se tě na hodnocení mýho vystoupení,” dodal ještě pobaveně, aby uvedl věci na pravou míru. Zkrátka se jen zajímal, občas dokázal mluvit i více seriózně, nejenom o tom, jaká holka je nejvíc sexy. Zkusil si tipnout jeho jméno, ale podle toho smíchu usoudil, že se netrefil. Nespokojeně mlaskl, když se dozvěděl, jak blízko byl, ale co, aspoň to J trefil. Neunikl mu ani tichý smích při všemožných přezdívkách, kterými byl Jamie kdy obdařen, obzvlášť cenil tu o těch bílých vlasech. Koneckonců, je to dobré poznávací znamení. „Tak dobře, Jamie,” zopakoval znovu jeho jméno, snad aby si ho do příště zapamatoval. Olivera už jednoho znal, tak si je nechtěl plést. „Jo, basketu se věnuju, ale myslím, že tam máme lepší hráče, ale dík,” vděčně pokýval hlavou a byl mile překvapen svou pověstí. To je lepší, než si myslel. „Navíc to nehraju jako něco, čemu bych se chtěl v budoucnu věnovat, spíš mě to prostě baví a jsou tam super lidi,” vysvětlil, proč se nikdy nepovažoval za dost dobrého hráče.. Holt oproti ostatním to nebral až tak vážně, ale samozřejmě je nikdy nechtěl zklamat. „Ale tak není to stejný i u fotbalu? Vždycky si vítěz jde přímočaře za svým, ne?” na chvilku se zamyslel, než to vzdal a pokrčil nad tím rameny se slovy: „ale já se ve fotbalu vůbec nevyznám.” Samozřejmě fotbal čas od času sledoval a fandil, ale to neznamená, že chápe, co se tam odehrává, nebo že by to snad mohl porovnávat s basketem. Na to opravdu znalosti nemá. „Hele, já preferuju věnovat se tomu, co tě baví, ne co chtějí ostatní,” vsunul do jejich konverzace jakousi kritiku názoru jeho táty a zároveň pochvalu toho, že se Jamie drží svého fotbalu. Doplnil to úšklebkem, aby to nebylo až tak vážné nebo aby to nerozproudilo nějakou žhavou debatu, na kterou při dnešním večeru nebyl připraven.


Bar Puzzle - Stránka 2 Charlie
color #ff0000
Návrat nahoru Goto down
Jamie Oli Thomson

Jamie Oli Thomson


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 04. 08. 19

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2020 12:02 am

Možná bude fajn zase po dlouhé době popít s někým jiným. Kdo ví, třeba se tady jeden druhému zase ztratí jak už to v klubech bývá. Jamie se možná nakonec rozjede tak až bude divoce tančit na stole a u toho bude shazovat svršky. Jo i to se mu už stalo a věřte mi není to dobrý tanečník… Kdyby se jednalo o karaoke, no tak Jamie by do toho šel, jen jak to říct. Jeho zpěv se dal spíš přirovnat, že to zní jako když někdo tahá kočku za ocas. Nebylo to nic co by jste potřebovali slyšet vícekrát. Jo pokud Jamie vypadá klidně, je to jen protože ještě nepřesáhl tu svou hladinku, jistě to tu pak bude hodně divoké. Pokud jejich zábavu něco neukončí dřív než by měla možnost začít…,,Co vím jistě je, že dneska rozhodně nebudu sedět a rozhlížet se kolem..” řekne a i když řekne že se nebude rozhlížet, musel se po jeho slovech musí rozhlédnout aby pohledem našel servírku o které mluvil jeho společnost. ,,Má tady docela nabito to je pravda, ale tak klidně se obětuju a počkám tu s tebou do zavíračky... “ řekne se smíchem. Jamie alias dobrák od kosti, klidně se obětuje a bude tady pít do božígho rána. Ano tohle byl jeden z jeho problémů, vždycky už všichni chtějí jít domů nebo se válí někde pod stolem a on pořád pije jak utržený ze řetězu. Nebylo tomu tak vždy, ale když mu chutnalo, znamenalo to pro jeho přátelé dlouhý večer. Když se zmíní o zrzce co právě vejde, okamžitě se otočí směrem ke dveřím… ,,Hm… Ta by za hřích stála. Jo jasně..” řekne poslední slova ironicky, k té zrzce zrovna přistoupil nějaký kluk a dal jí ruce kolem ramen.. ,,Nejspíš je zadaná… Škoda, neví o co přišla..” pokrčí rameny a znovu přiloží láhev s pivem k ústům a napije se.. ,,Takže nešel jsem do baru abych tady jen tak seděl. Takže dáme si nějakého panáka..?” zeptá se Charlieho, protože ostatní už někam zmizeli. Pokud Charlie souhlasil, tak spolu vyrazí za tou krásnou barmankou. Když mu Charlie nabídl autogram tak se musel zasmát. ,,Třeba bych ho jednou vydražil za x milionů až budeš slavnej. Budu pak všem říkat že jsme byli nejlepší přátelé, je jedno že to tak není, stejně si to nikdo nebude ověřovat.” Jasně prostě dokonalý plán. ,,Ples.? No byl dobrej. Měl jsem krásný dobrovod, ale nakonec to nějak nedopadlo..” řekne a zatváří se tak nějak zvláštně.. ,,Byl jsem tam s Lilith nevím jestli jí znáš, ze školy, ale taková malá a hrozně milá. Bylo to celkem fajn. Bavil jsem se, ale pak začala mluvit o tom že bych měl potkat její rodinu a já jenom, hele holka brzdi..” řekne se smíchem. s Lilith měl pár schůzek, ale tak nějak si nedokázal představit odložit tenhle život. Jen tak jít do baru a někoho balit. Charlieho vystoupení bylo fajn, ale to už asi říkal. ,,Basket je fajn. Baví mě to. Kdy budete mít zase nějaký zápas.? Je v plánu něco v blízké době.?” zeptá se tak mezi řečí, protože vážně neslyšel o tom že by se něco mělo chystat… ,,Takže chceš zůstat u zpěvu jo.? Já studuju vědu a hraju fotbal. Baví mě bioklimatologie, ale asi bych raději zůstal u fotbalu..” Jamie to měl ve škole občas dost náročné, protože to obnášelo dost učení, ale naštěstí to pořád nějak zvládal. Netušil jak, ale dařilo se… ,,No jasně že ve fotbale jde podle mě o to samé. Jsem rád že si to řekl, ale můj otec je takový ten člověk že to co řekne je svatý a existuje jen jedna pravda a to ta jeho..”Tomuhle se musel vážně od srdce zasmát. S jeho otcem bylo těžké vyjít. ,,Taky mi přijde logický, že člověk bude dělat to co ho baví. Netuším proč mě občas tak hrotí. Mám tři ségry a ty tak nehrotí. Jedna fotí jako modelka, druhá je učitelka ve školce, prostě ty můžou všechno... “ protočí očima. ,,Dneska ale tady nejsme od toho aby jsme probírali můj divnej život a ještě divnější rodinu..” Nevadilo mu mluvit o sobě nebo o tom co má občas za problémy, ale k téhle situaci se to podle něj úplně nehodilo. Dneska jsou tady jen přece od toho aby žili.


Bar Puzzle - Stránka 2 Collag10
Návrat nahoru Goto down
Charles Hicks

Charles Hicks


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 14. 12. 17

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2020 10:53 pm

Ať už má s Jamiem strávit jen hodinku v tomto večeru nebo ho společně propijí celý, na tom příliš nesejde, ono se to tak při akcích stává, že během večera pinglujete mezi několika lidmi a bavíte se vlastně s každým. I proto s jejich konverzací nijak neotálel, nejsou žádné slečinky, aby se jen něžně oťukávali, a proto přešli hned k věci – tedy, k ženám. Jak jinak začít. „Počkáš, jestli ti nějaká neskočí přímo do náruče?” ušklíbl se pobaveně, ačkoliv to tolik ke smíchu nebylo. Občas se na vás slečny vrhaly dost obětavě samy, to tedy hlavně v tanečních klubech, kde si chtěly s někým zatančit, ale i v barech a hospodách se nějaké odvážné (či pod obraz zlité) slečny našly. A ty by vám pak klidně skočily nejenom do náruče, ale o tomhle víc až později. „No, to si zas nejsem jistej, jestli za to stojí,” věnoval servírce lehce kritický pohled, ovšem jen do chvíle, kdy k němu zdvihla zrak, to nahodil sebevědomý úšklebek a hravě na ní mrkl. Následně jejich krátký kontakt přerušil a otočil se zpět k Jamiemu, na kterého ještě nerozhodně pokrčil rameny. Gesta jako takového si ale cenil, bylo to milé! Znal kluky, kteří by se dokázali sbalit, jen co by našli svůj úlovek... ale občas k nim sám patřil a za zlé jim to neměl, přeci nemůžete nechat krásnou dámu čekat, to je jasné. Upozornil Jamieho ale na jednu slušnou kandidátku, ale po krátkém sledování si musel nespokojeně odfrknout, protože přes ní nějaký namyšlenec přehodil pazouru. No tohle, on jí tady ukazuje jako výstavní kousek a ona je zadaná. „To rozhodně neví,” odkýval Jamieho slova a vzal do ruky pivko, které symbolicky zvedl do vzduchu ve stylu, že připíjí na Jamieho kvality, o které nebohá zrzka právě přišla. Samozřejmě toto gesto doprovázel pobavený úsměv na rtech, ten ho ale asi bude provázet celý večer, Jamie se totiž zdá jako vtipný parťák, což se jen potvrdí při nabídce panáka. „Jasný, jdem to odstartovat,” významně zdvihl obočí, než se opět zasmál, a společně s Jamiem a zbytkem svého piva v půllitru se odebral na bar, kde se to začínalo plnit, ale naštěstí místo pro ně bylo. Odložil si tam pivo a kývl na barmanku, která na něj na oplátku také kývla. Přebral si to, že u nich bude brzy. „Co si vlastně dáme? Já bych si celkem dal Danielse, hm?” nadhodil svůj výběr a pohled mu zakotvil na objemné lahvi s tak dobře známou černou etiketou. Pobaveně se rozesmál, když se z Jamieho vyklubal pan podnikatel, co přemýšlel o prodeji jeho autogramu. „Tak takhle ty, to si budu pamatovat,” poklepal si na spánek, aby zdůraznil, že si to už ukládá do paměti, a nezapomněl dodat: „s tvými vlasy nebude těžký tě zapomenout,” a ještě se na něj pobaveně ušklíbl. Ale ne, všechno to byla jen sranda a on to tak bral, což dokazuje i další, zcela normální pokračování konverzace. „Jo, Lilith znám, ta je pěkná, teda, aspoň z těch fotek na Flickru, taková roztomilá,” zhodnotil mu výběr doprovodu s kulišáckým úšklebkem. No jo, možná by takhle neměl mluvit o objektu zájmu někoho jiného, ale z tónu jeho slov vytušil, že to asi není mezi nimi zrovna vážné, takže ho tohle nezabije. „A to jste se viděli poprvý?” šokovaně vykulil oči, protože kdyby to na něj vybalila nějaká holka na prvním oficiálním rande, asi by se s ní pěkně rychle rozloučil. On na to má možná trochu zkreslený pohled, protože přeci jen zatím vůbec nepřemýšlí o nějakém usazení se, ale tohle by ho rozhodně odehnalo. „Hmm, něco v plánu je, ale já ten rozpis moc nehlídám, v tomhle mě dost buzerujou kluci, takže... mi to hlídají za mě,” přiznal se s pokrčením rameny a hltnul si piva. „Jo jo,” odkýval svou kariérní představu a svraštil obočí nad tou jeho, tedy, nad tím jeho studiem. „Bioklimatologie? To zní šíleně, chápu, proč chceš zůstat u fotbalu,” zakřenil se na něj zvesela, ale ani v nejmenším si z toho oboru nedělal srandu, jen věda prostě není pro něj. Na to nemá hlavu, nikdy neměl. „Jsem rád, že jsem tohle nezažil,” poznamenal, ale kývl Jamiemu na znamení, že tenhle názor pronesl opravdu s chutí. Jestli za něco Charlie bojoval, tak za svobodu vlastních názorů. Měl rád, když se mohl vyjádřit, a dopřával to i ostatním. „To jsou asi prostě rodiče,” neurčitě pokrčil rameny, na tohle by se měl Jamie vyptávat spíš nějakých psychologů, nebo jen studentů toho oboru, Charlie mu toho moc neřekne. „Ale tak holky jsou holky, ty se hezky usmějou a mají všechno,” upozornil ho na tento životně důležitý fakt s pobaveným úsměvem, to aby trochu nadnesl tuhle atmosféru. Byl rád, když se Jamie rozhodl tohle téma přerušit. Odhodlal se k tomu přesně včas, konečně se u nich objevila barmanka, aby jim nalila to, co si poručí. Finální slovo nechal na Jamiem, malá útěcha za tu jeho šílenou rodinu. Společně tedy vypili panáka, ale jen co vrátil skleničku na bar si všiml ještě jiné osoby, než barmanky, která by s zasloužila jeho pozornost, a nebyl to nikdo jiný než sama Cleo Solace. Lišácky se sám pro sebe ušklíbl a otočil se na Jamieho. „Hele, fakt mě to mrzí, ale přišla jedna slečna, se kterou se škádlím na Flickru, tak by byla škoda ji nepozdravit," významně zamrkal obočím, protože u pozdravu rozhodně neplánoval skončit. „Věřím, že se tady nějak zabavíš a snad se ještě potkáme, Jamie," zlehka mu pěstí bouchl do rameny a s těmi slovy se s ním rozloučil. Ještě se naklonil k barmance a poručil si ještě jednoho Danielse a dámě, tedy Cleo, cokoliv si poručí. S touto objednávkou se odlepil od baru a zamířil ke snědé krásce, která k jeho překvapení posedávala sama. Počkal si, než se k ní barmanka dostala, a pokud jej našla, s úsměvem na ní kývnul a dorazil až k ní. „Ale ale, co tady slečna Solace dělá tak sama?" mrkl na ní. „Doufám, že se můžu přidat," upřímně nepočítal s tím, že by ho odmítla, navíc jí i objednal drink, ale třeba ho překvapí, kdo ví.


Bar Puzzle - Stránka 2 Charlie
color #ff0000
Návrat nahoru Goto down
Cleo A. Solace

Cleo A. Solace


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 19

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 20, 2020 7:28 pm

<<<
Celý týždeň sa tešila na tento konkrétny večer a slovami ani nedokázala opísať, ako veľmi. Jej sestra totiž prišla do San Francisca na pár dní, a hoci spolu trávili každú voľnú chvíľu, ktorú Cleo mala, pri končiacom semestri to rozhodne nebolo nič extra. Skúšky sa na ňu totiž valili z každej jednej strany a pokiaľ chcela prejsť do ďalšieho ročníka, nemala na výber a musela učeniu venovať nejaký ten čas. Práve preto sa so sestrou dohodli, že si v tento daný, konkrétny večer vyrazia do mesta a poriadne to odpália, akoby mal nastať koniec sveta. Milovala ich spoločné akcie, vždy si spolu užili kopu zábavy, nechali sa obletovať chlapmi ktorí im platili drinky ale vždy sa sústredili iba jedna na druhú, poprípade na nejaké kamarátky, ktoré s nimi šli, a mužské pokolenie v ten večer nikdy neriešili. Teda, aspoň Cleo nie, jej sestra chlapov neriešila už veľmi dlhú dobu, keďže bola zasnúbená. Mal to byť teda typický babský večer plný tanca, smiechu, a lahodných drinkov, čo momentálne potrebovala oveľa viac ako nejaký bezvýznamný sex na jednu noc. Ten mohla mať v podstate kedykoľvek, no večer so svojou sestrou? Tých bolo kvôli ich zaneprázdnenosti žalostne málo. Pripravovala sa teda s nadšením a s neskrývanou radosťou v očiach, čo sa pri nej zase nestávalo až tak často. Bolo naozaj málo vecí, ktoré ju dokázali tak zahriať pri tom malom, chladnom srdiečku, no toto bola jedna z nich, takže už na prvý pohľad žiarila dobrou náladou. Outfit pozostávajúci z čierneho čipkovaného presvitavého korzetu, čiernych elegantných nohavíc, zlatých lodičiek a červenej kabelky už mala pripravený asi dva dni, no kým sa do neho obliekla, samozrejme si dopriala poriadne dlhý kúpeľ, ktorý bol pre ňu základom pred každou akciou. Ďalej nasledovala úprava vlasov, aj keď s nimi tentokrát veľa práce nemala, keďže sa rozhodla nechať si svoje prirodzené kučeravé afro vlnky, ktoré jej padali približne do polovice chrbáta, a potom sa mohla venovať makeupu. Povedzme si úprimne, v líčení rozhodne nebola žiadna extra trieda, keďže ako modelku ju vždy líčil niekto iný. Nejakú tú linku, riasenku a bronzer si však na tvár naniesť dokázala, takže to aj urobila, a nezabudla ani na výrazný červený rúž ladiaci s kabelkou. Až potom, keď bola s pohľadom na seba spokojná, si na seba natiahla prichystané oblečenie, do kabelky nahádzala všetky potrebné veci a z vešiaka ešte nezabudla zobrať kratšiu čiernu koženú bundu, aby jej vo večerných hodinách nebola zima. Potom si už ale zavolala taxík, ktorý ju mal odviesť do hotela, kde bývala jej sestra a kým naň čakala, zbehla zo svojej izby do kuchyne v dievčenskom spolku, kde prehodila pár slov s jednou zo svojich spolubývajúcich a do úst si hodila pár čerstvých jahôd z misky stojacej na kuchynskom pulte. Hneď ako jej však v ruke zavibroval telefón čo bolo znamením, že auto stojí vonku, len dievčatám mávla na rozlúčku a rýchlym tempom vypochodovala vonku. Prirodzene sa posadila na zadné sedadlo a s úsmevom na perách sledovala, ako sa jej spolok stráca z dohľadu a pomaly sa pred ňou začína rozprestierať rušné centrum mesta. Zrejme to bol zákon schválnosti, alebo možno nejaký zlý vtip, no pár minút predtým, než mala z auta vystúpiť pred hotelom jej znovu zavibroval telefón. Volala jej sestra a správy, ktoré jej povedala, jej automaticky pokazili náladu. Jej snúbenec ju chcel prekvapiť, a tak za ňou prišiel do San Francisca. Dámsky večer sa teda zosypal ako domček z karát. Sestra síce navrhla, že by si mohli ísť niekde posedieť aj tak, spolu s ním, no to nebolo to, na čo sa Cleo pripravovala, a tak jej radšej povedala, nech si tento večer užijú pekne spolu, sami, a zajtra môžu spoločne vyraziť niekde na brunch a poobzerať sa po tých najvychytenejších miestach v meste. Keďže sa jej však nechcelo otáčať sa späť do spolku, keď už bola takto vychystaná, rozhodla sa dať si aspoň jeden drink a ktovie - možno uloviť nejakého fešáka. Tak či tak teda vystúpila pri hotely a pobrala sa pozdĺž najbližšej uličky smerom ďalej od centra mesta, kde jej asi po desiatich minútach chôdze padol do oka malý podnik, ktorý pôsobil celkom sympaticky. Nebol to síce žiadny koktejlový bar, v ktorom dnes plánovala stráviť večer, no všetko lepšie ako nič, nie? Vošla teda dovnútra, krátko sa obzrela okolo seba, nie aby videla kto sa tam nachádza ale aby zistila, či je tam niečo voľné, a keď zbadala voľný box, automaticky sa vybrala smerom k nemu. Po ceste si zobliekla bundu, hodila ju na sedačku spolu s kabelkou a spokojne sa usadila, pričom si konečne preskenovala rýchlym pohľadom aj okolo sediacich ľudí a uvedomila si jednu vec - že rozhodne nie je oblečená do takéhoto podniku. V porovnaní s ostatnými vyzerala ako - povedzme si úprimne - luxusná štetka. Veľmi sa ale nad tým nepozastavovala, veď ak ju neosloví nikto, kto ju zaujme, aspoň si dá nejaký ten drink a pôjde preč. Nemala čo stratiť, mohla jedine tak získať. Počkala si teda, kým sa k nej dostane mladá barmanka a skôr, ako si od nej stihla popýtať nejaký nápojový lístok jej dievča oznámilo, že pán pri bare ju pozýva na drink. "Tak to bolo rýchle," zamrmlala si sama pre seba, no veľmi spokojne a mierne naklonila hlavu, aby videla, koho barmanka myslela. Aké bolo jej prekvapenie, keď tam nestál nikto iný ako jeden z najznámejších zajačikov z chlapčenského spolku - Charlie Hicks.  Och áno, Charlieho poznala veľmi dobre. Osobne ešte úplne nemali tú česť, videli sa na pár spolkových akciách ale vždy na nich skončili s niekým iným, no na sociálnych sieťach sa už nejakú tú dobu navzájom oťukávali, čo nebolo prekvapením. Obaja sa profesionálne venovali športu a sexu, a to boli tie základné veci, ktoré mali spoločné. Bola teda len otázka času, kedy sa ich cesty skrížia aj mimo internetu. Nemusela ani čakať dlho a fešák sa od baru premiestnil priamo k nej. "Čaká na teba, čo iné?" Mierne pohodila hlavou, aby sa jej dlhé kučery prehodili cez plece a zľahka si zahryzla do pery. Nepôsobil pripito, no drink v jeho ruke naznačoval, že to mal zrejme v pláne zmeniť. Veď čo iné by robil v bare? "Hmm, nechaj ma porozmýšľať. Nechcem, aby si mi odplašil prípadných nápadníkov," uškrnula sa a opäť si preskenovala pohľadom celý bar, tentokrát pomalšie, akoby mala v očiach radar a hľadala tú najvhodnejšiu obeť. Nemyslela to však úplne vážne, Charlie jej úplne postačoval, no to prirodzene nepovedala nahlas. "Slabý výber, budem sa musieť uspokojiť s tebou," zhodnotila a kývla smerom na sedačku oproti nej, čím mu dala jasne najavo, že sa môže posadiť. Potom sa už ale otočila k barmanke keďže si uvedomila, že si ešte stále nič neobjednala. "Dám si to čo má on ale myslím, že nám tu pokojne môžete nechať celú fľašku," pousmiala sa na mladú kočku a keď sa otočila na odchod, svoju pozornosť zas vrátila Charliemu. Na sekundu pootvorila ústa, akoby chcela niečo povedať, no následne ich zavrela a krátko sa sama pre seba zasmiala. Muselo to pôsobiť trochu zvláštne, a tak sa rozhodla trochu mu ozrejmiť svoje myšlienkové pochody. "Chcela som povedať že som si nemyslela, že ťa stretnem v takomto podniku ale pravda je taká, že toto je presne typ podniku, v akom by som ťa očakávala," ťažko povedať, či to bol kompliment alebo urážka, no pri Cleo to zrejme bolo niečo z oboch. Rozhodne to totiž nebol žiadny luxusný podnik, a ona mala luxus do určitej miery rada. Nie nadarmo bola oblečená tak ako bola a v tomto lokále teda pôsobila ako drahá prostitútka. "Čo tu ale robíš ty takto sám? Prišiel si sem splašiť nejakú naivnú prváčku, ktorá sa sem prisťahovala z malej diery v Texase a hľadá princa na bielom koni, ktorého jej na pár dní zahráš?" Pohľadom sa zabodla do jeho tváre a hlavu naklonila mierne na stranu s vyzývavou otázkou v očiach, očakávajúc jeho odpoveď.


Bar Puzzle - Stránka 2 GiphyBar Puzzle - Stránka 2 Giphy
#8ccddb
Návrat nahoru Goto down
Charles Hicks

Charles Hicks


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 14. 12. 17

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 23, 2020 10:37 pm

Na to, že se s Jamiem bavil poprvé v životě, jim ten večer utíkal celkem příjemně a vcelku rychle našli společnou řeč, asi to bylo tím, že ani jeden nebyl zrovna dvakrát zdrženlivý a byli oba schopní ze sebe vypálit víceméně cokoliv. Dokonce si dokázal představit, že by s tím bělovláskem prokecal celý večer, ale to se změnilo v moment, kdy do místnosti vešla ona. Legendární slečna Solace. Kráska, která jistě nejenom jemu bere dech. Ačkoliv to možná zní romanticky, opak je pravdou, a jeho myšlenky s touto slečnou se ubírají všemožnými směry, jen ne těmi romantickými, za což mohou i jejich provokace na Flickru, kde si slibovali kdeco, ale nikdy svým slovům nedostáli. Párkrát se sice potkali, ale ani jednou jim to kromě pár jemných dotyků nevyšlo, protože se každý odebral do společnosti někoho jiného. Škoda? Ano, rozhodně, i když ony večery si ještě užil tak jako tak. Chuť se za ní stavit ještě vzrostla, když shodila bundu a jemu se naskytl pohled na její dokonalé tělo. Výhled měl víceméně na vše, ale buďme realisti, nejvíc ho zaujal ten moc pěkně zvýrazněný hrudník. Cleo v takovém oblečku si prostě nemohl nechat ujít, bylo tedy rozhodnuto a on se omluvil Jamiemu, holt budou muset popít jindy. Rovnou zahodil i všechny šance, co si budoval u servírky, a nechal Cleo poslat drink. Nehrnul se k ní hned, pěkně si počkal, až k ní doputuje nabídka drinku a až když se na něj podívala, věnoval jí sebevědomý úsměv a přesunul se k ní k boxu. „Tak to jsem hluboce potěšen,” potěšeně si položil ruku na srdce, šašek, a hravě na ní mrknul. Rty se mu rozšířily do spokojeného úsměvu, když zaostřil na její kudrliny. Zcela upřímně takhle se mu její vlasy líbily asi nejvíce, protože z nich křičela ta nespoutanost, co se mu na Cleo (a ženách obecně), tak líbila. Ano, je zábava flirtovat s naivními děvčátky, ale to se nikdy nedostane tak daleko, jako flirt se sebevědomou ženou, která ví co chce, a proto upřednostňuje to druhé, i když občas nějakému nevinnému obličejíčku taky propadne. Přeci jen je to pouze chlap. „Třeba ti naopak zvednu popularitu, uvidí, že je o tebe zájem, a budou se chtít předhánět,” prohodil s úšklebkem na rtech, moc dobře ale věděl, že jeho za nikoho jiného nenahradí. Dobrá, nemohl to vědět, ale zkrátka si věřil. Na to, aby ho vyměnila, to mezi nimi na Flickru až moc jiskřilo a oba věděli, že by byla škoda to teď zahodit. Tu její drobnou hru ji ale nechal hrát a sledovat ji s pobaveným úsměvem na rtech. „Mohl jsem ti ušetřit čas a rovnou ti říct, že nic lepšího tady nenajdeš,” věnoval jí další mrknutí a sebevědomě se ušklíbl. Když tedy konečně dostal vysněné povolení, aby se posadil, udělal to a prozatím jen naproti ní. Jistě by bylo mnohem užitečnější sedět vedle ní, ale tam se jistě brzy přesune a teď si aspoň může užít výhled na její výstřih. Geniální, ne? Kdyby náhodou barmanka zapomněla, co si objednával, s jednoduchým úsměvem doplnil objednávku Cleo o informaci o alkoholu: „Daniel’s,” a pozornost vrátil zpět své společnici. Pro ni jen to nejlepší, přeci nenechá barmanku poplést její objednávku. „Celá flaška? Takže chceš, abych tu s tebou zůstal celý večer?” poškádlil ji a významně nadzdvihl obočí. Celou dobu se tvářila, jako kdyby za jeho společnost nebyla ráda, a ačkoliv si to nebral nijak osobně, byla to jen hra, chtěl to teď otočit proti ní a dostat z ní kladnou odpověď. Nepochyboval, že je dost chytrá, aby se nějakým lstivým způsobem vymanila z této otázky, aspoň se pobaví. Tázavě zdvihl obočí, když se zasmála. Tedy, měl rád, když se ženy v jeho společnosti bavily, ale byl radši, když to způsobil on, takhle si vůbec nebyl jistý. „A já bych zase tebe tady vůbec nečekal,” oplatil jí onu poznámku a významně, nikoliv oplzle, ji sjel pohledem, hlavně její outfit, který sem úplně nezapadal. Ne že by to byl špatný outfit, bylo to sexy, to získává palec (možná nejen to) nahoru automaticky, ale většina přítomných byla oblečená o něco... obyčejněji. „Ale kde je zábava, tam mě můžeš čekat,” doplnil ještě k poznámce o tomto podniku, který možná nepatřil k těm nejluxusnějším a nejexkluzivnějším místům ve Franciscu, ale mělo to svoje kouzlo a občas bylo fajn posedět u alkoholu a nemuset přeřvávat hlasitou hudbu v klubu. Jindy byl klub dobrodružnější, byl mužem spousty chutí. „Vlastně tu nejsem sám, sešla se banda ze spolku, jenom se už nějak,” otočil hlavu k místu, kde kluky naposledy viděl, ale všiml si, že pár jich už zamířilo na bar, případně za slečnami, „nějak rozpadáme,” shrnul situaci s úšklebkem, on sám vlastně patřil k těm, kvůli kterým se to rozpadá, ale rozhodně toho nelituje. Tohle kluci pochopí. „To se líp hledá na univerzitě, ale to nedělám,” aspoň ne tak často, ehm, „mám radši výzvy,” věnoval jí dlouhý pohled do očí, při kterém si odpil ze svého drinku, a nezapomněl se na závěr sebevědomě usmát. Jo, tohle by mu šlo.


Bar Puzzle - Stránka 2 Charlie
color #ff0000
Návrat nahoru Goto down
Cleo A. Solace

Cleo A. Solace


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 19

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 04, 2020 3:12 pm

Samozrejme že Charlieho pozorovala, keď sa k nej so sebavedomým výrazom na tvári presúval od baru, a aj jej sa na perách pohrával vyzývavý a zároveň sebavedomý úsmev. Nikdy nebola namyslená alebo niečo podobné, nebol to ten druh sebavedomia, skôr to bola akási sebaspokojnosť a zadosťučinenie. Proste bola hrdá na to, ako rýchlo dokázala upútať jeho pozornosť. Neprekvapovalo ju to, to naozaj nie, predsa len, s Charliem sa už oťukávali naozaj dlhú dobu, no aj tak bola už na pohľad viac než spokojná s tým, ako sa tento večer zo sekundy na sekundu úplne otočil. Možno si ho nakoniec predsa len poriadne užije, aspoň v to dúfala, ak je Charlie v skutočnosti a naživo rovnako odvážny, ako sú jeho komentáre na sociálnych sieťach. To však samozrejme musela najprv zistiť. "Len aby ti to nestúplo do hlavy. Osobne si myslím, že tvoje ego už nemôže ísť vyššie ako práve je, no pripadáš mi ako typ človeka, ktorý by ho radšej ešte potlačil nohou, len aby si k nemu mohol pripísať ďalší kompliment," uškrnula sa a v očiach sa jej odrážali drobné iskričky, možno z jemne preblikávajúcich svetiel v bare, no možno sa v tom skrývalo niečo viac. Rozhodne ale svoje slová nemyslela ako urážku, to vôbec nie, ona mala sebavedomých mužov rada. Nie že by čas od času nevidela čaro aj v tých jemne naivných a nepoškvrnených chlapcov ktorí si ani neuvedomovali, akí sú sexi, no povedzme si úprimne, s tými sebavedomými bola proste vždy väčšia zábava. A teraz mala chuť práve na zábavu. "Zlatko, mne popularitu dvíhať nemusíš. Myslím že obaja veľmi dobre vieme, že nie som odkázaná na tvoju pozornosť, no to nič nemení na tom, že si ju aj tak cením," zľahka si zahryzla do pery a nechtami krátko poklopala po drevenom stole, pričom ešte chvíľu hrala tú šarádu, že sa reálne zaujíma o to, či sa v bare nenachádza niekto, s kým by svoj večer prežila radšej ako s ním. "Myslím že som tu niekde zahliadla Jamieho, ten tiež nie je na zahodenie," pokrčila ramenami nad jeho ďalšími slovami, a hoci bola pravda, že aj s Jamiem si čas od času vymenila nejakú tú flirtujúcu správičku, s Charliem to bolo asi tak o tisíc stupňov rozpálenejšie, a teda o mnoho vzrušujúcejšie. Nakoniec mu teda predsa len odkývala to, že si k nej môže prisadnúť, aj keď bolo zrejme obom od začiatku úplne jasné, že to dopadne presne takto. Vôbec jej nevadilo, že si sadol oproti nej, práve naopak, nech si len pekne užíva ten pohľad na jej telo, veľmi dobre vedela, prečo to robí a opäť to v nej vyvolalo tú slastnú vlnu spokojnosti. Uvedomila si však aj to, že čašníčka ešte stále čakala na jej objednávku, preto jej rýchlo odpovedala, no potom svoju plnú pozornosť opäť venovala svoju dnešnému nečakanému spoločníkovi. "To sa ešte uvidí podľa toho, ako sa budeš správať. Ak ma náhodou omrzíš, úplne si vystačím aj s tou fľaškou, ale radšej by som bola, keby si mi okrem alkoholu robil spoločnosť aj ty," zhodnotila s akousi jemnou tajomnosťou a bol to krásny príklad toho, ako Cleo pri konverzáciách s potencionálnymi známosťami fungovala. Vždy im dala veľmi jasne najavo, že ich k životu nepotrebuje a že na nich nie je odkázaná, no že si ich v daný moment proste vybrala, čo zakaždým zdôraznila jemnou lichôtkou, ktorá im jemne pohladkala ego a pokiaľ boli na dosah, ona im rukou pohladkala... no, niečo iné ako ego. Charlie však sedel oproti nej, takže sa musel uspokojiť iba s tým pohladkaním ega. "Tu by som sa nečakala ani ja sama, ale úprimne, bol to jediný podnik ktorý mi pripadal ako celkom obstojný a mala som chuť na drink," ako na zavolanie sa znovu objavila čašníčka s pohárom whisky a fľaškou, ktorú položila na stôl, a tak Cleo v ruke konečne zovrela ten vytúžený drink, krátko ho zdvihla smerom k Charliemu a pár drobných dúškov si odpila. No, rozhodne to nebol koktejl, ktorý pôvodne plánovala popíjať so svojou sestrou, no aj whisky s Charliem mala niečo do seba, to musela uznať. "To ma až tak neprekvapuje. Vyzeráš ako celkom... zábavný človek," uškrnula sa, ťažko povedať, či to myslela ako kompliment alebo urážku, možno ako kúsok z oboch. "Vážne?" Spýtavo nadvihla obočie keď jej jej spoločník oznámil, že to bola akási akcia ich spolku, mierne narovnala chrbát a ešte raz sa pozorne obzrela po lokále. Nehľadala nikoho konkrétneho, skôr čakala, či jej nepadne do oka niekto, koho pozná, ako je napríklad Oliver alebo Reece, no v konečnom dôsledku by to aj tak nič nemenilo na situácii, pretože v tento večer sa už rozhodla pre Charlieho, a aj keby do dverí zrazu vstúpil Orlando Bloom alebo Michal B. Jordan a kľakol by si pred ňu na kolená, svoj názor by nezmenila. Po dvoch, možno troch sekundách teda svoje tmavohnedé oči opäť upriamila na Charlieho a krátko sa zasmiala nad jeho ďalšími slovami. "Výzvy?" Mierne nadvihla obočie, pričom si ho preskenovala zvedavým pohľadom. "Povedz mi, čo je pre chlapa väčšia výzva, ako dostať do postele nevinné dievčatko ktoré verí na lásku? Úprimne ma to zaujíma," hlavu naklonila zľahka na stranu, v ruke opäť zovrela príjemne chladivý pohár a oprela si ho o pery s jasnou otázkou v očiach.


Bar Puzzle - Stránka 2 GiphyBar Puzzle - Stránka 2 Giphy
#8ccddb
Návrat nahoru Goto down
Charles Hicks

Charles Hicks


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 14. 12. 17

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 10, 2020 8:37 pm

Osobně nemá nic proti čistě chlapským večerům a dokázal by si takový večer královsky užít, mnohdy z takových akcí vznikají ty nejšílenější příběhy, ale přítomnost Cleo v tomto oprýskaném baru mu rozhodně udělala radost a zlepšila onen večer snad o 100 procent. Trochu kruté ke klukům, ale jsou to prostě jen kluci ze spolku, chlastací kámoši, zatímco Cleo byla... zkrátka Cleo, k té nebylo co dodat. S omluvou teda kouknul na Jamieho, na jejich posezení si vzal raincheck a zamířil za tou kudrnatou kráskou. Samozřejmě si neodpustil grandiózní nástup v podobě objednání drinku, ale takováto gesta si žena jako ona rozhodně zasloužila. Pravděpodobně by si jistě zasloužila i romantičtější gesta, no tušil, že tohle jí udělá větší radost, a navíc je to víc v jeho přirozenosti. „Myslím, že moje ego si tam nahoře může plácnout s tím tvým, hm?” stačilo by použít trochu jiný tón a mohla by to brát jako urážku, no laškovní mrknutí na závěr jasně vyjadřovalo, že její sebevědomí obdivuje a oceňuje. Nic totiž není víc sexy než holka, která ví, co chce, a hlavně jaká je její cena. Roztomilé romantičky s očima jako Bambi taky měly něco do sebe, o tom žádná, ale sexy ženská je prostě... víc rajcovnější než ty roztomilé, ačkoliv těm roztomilejším bylo lehčí věšet bulíky na nos. Občas bylo ale únavné si na něco hrát nebo jít na věci pomalu, například u Cleo se vůbec nemusel zdráhat s flirtováním, a že ani nic takového v plánu nemá. „Ale znáš nás, chlapy, jsme jako děti, když vidí jiný dítě hrát si s hračkou, kterou okamžitě začneme chtít taky,” ani se nenechal rozhodit jejími hrami o tom hodnocení, zda je on nejlepší společností pro tento večer, a raději se pustil do kritiky vlastního pohlaví, vlastně i sám sebe. Sice se netoužil usadit, ale když někdo mrkal na nějaké slečny, co padly do oka i jemu, efekt náhlé touhy a majetnictví na sobě taky pociťoval. Naštěstí to málokdy nechal zajít nějak daleko, prostě se jen oné dvojici vyhýbal a nevěnoval jim pozornost, protože moc dobře věděl, že by si jen hrál s hlavou té holky, a nakonec by z toho pro něj bylo víc problémů než radostí. A za to to prostě nestojí. „Kdybych to věděl, přišel bych i s ním,” vyzývavě se na ni podíval a s velikou zvědavostí čekal na její reakci. Bylo zcela očividné, k čemu mířil a rozhodně to nebylo, že by jí ho dohodil, no pokud by měl být zcela upřímný, spíše jen testoval reakci Cleo, protože si ani sám nebyl jistý, zda by do něčeho takového šel... Hlavně když ten třetí je chlap, eh. Podobně nesexuální myšlenky se mu z hlavy vypařily v momentě, co si sedl naproti ní do boxu. Už předtím na ni měl naprosto božský výhled, ale teď? Naprostá třešnička na dortu a on nemohl být spokojenější s tím, co před sebou vidí. Byla vážně krásná a nebála se to ukázat světu, nebezpečná, ale sakra vzrušující kombinace. Nebylo tedy divu, že se mu nějaká servírka dost rychle vypařila z hlavy, a to i když vedle nich pořád stála, dokud si Cleo neobjednala. „No jestli mi hrozí vyhazov, tak se asi budu muset snažit, aby byla slečna spokojená,” laškovně na ni mrkl a na rty se mu vedral široký úsměv. Možná měl nahodit andělský výraz, ačkoliv tušil, že by to bylo zcela zbytečné - Cleo je totiž ta poslední, která by mu to žrala nebo by se nad tím snad rozplývala. Věřil, že pokud by se nad ním měla rozplývat, bude to spíš nad jeho drzým jazýčkem než rádoby nevinným kukučem. „V tom případě jsi na správným místě, jestli je tady něco špičkový, tak nabídka alkoholu, překvapivě široká nabídka,” jeden koutek mu skočil nahoru a zlehka nad tím pokrčil rameny. On osobně to tu měl rád, rád sem s klukama zašel a vždycky bylo co pít, jen to občas bylo horší s flirty, takže buď se tady jen rozehřívali nebo to skončilo jako pánská jízda.. Dnešek si pro něj ale nachystal něco jiného a ty rošťácké jiskry v koutcích jeho očí prozrazovaly, jak moc ho její přítomnost (a ještě v tak odhalujícím topu!) těší. Tedy, ten top primárně těšil jednu konkrétní část, a nemyslím tím jeho oči. Když už i Cleo měla svůj drink, symbolicky zdvihl svou sklenku jejím směrem a odpil si ze své oblíbené whiskey s poměrně spokojeným výrazem. Od popíjení piva to totiž byl rozhodně upgrade. „Je to jedna z mých hlavních kvalit,” ušklíbl se pobaven tím, že ho dokázala v jedné větě urazit i pochválit, ale rozhodně si to nebral nijak zvlášť k srdíčku. Navíc jak sama Cleo řeklo, jeho ego už bylo tak dost vysoké, nějaká taková poznámečka ho doopravdy nemohla shodit. Krom toho, co by takové kočce neodpustil, má pro ně slabé místo no. „Nechtělo se nám pít ve spolku, tak se nás pár sebralo a šli jsme poctít město naší přítomností,” sám ale neměl dokonalý přehled, kdo všechno šel, protože zcela tradičně byli roztahaní po celém baru a zcela tradičně ani nevyzvídal, kdo všechno jde. „Větší výzva je se jich pak zbavit,” prohodil poněkud necitelně s lehkým úšklebkem na rtech, věděl totiž, že zrovna Cleo si to nijak osobně nebude. „Ale ne, nebudu ti tady vykládat o mých tajných metodách, jak dokázat lásku chronickým romantičkám, jen si myslím, že dokázat ženě, co moc dobře zná svoji hodnotu,” zdvihl jejím směrem skleničku, protože ano, patřila do této kategorie, „a nejde jí uchlácholit nějakými lichotkami, protože jednak sama moc dobře ví, jak je krásná, a hlavně všechno už tolikrát slyšela, tomu já říkám výzva,” dokončil svůj monolog a odpil ze své sklenky.


Bar Puzzle - Stránka 2 Charlie
color #ff0000
Návrat nahoru Goto down
Cleo A. Solace

Cleo A. Solace


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 16. 09. 19

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 19, 2020 6:18 pm

Nad jeho slovami sa zoširoka zazubila, pretože to povedal veľmi dobre. Áno, aj jej ego bolo pomerne vysoké, o tom nikto nemohol mať žiadne pochybnosti. Bola proste sebavedomá mladá žena, pretože už od malička viac-menej zastávala názor, že pokiaľ si nebude veriť ona sama, tak jej nebude veriť ani nikto iný. Navyše, keď začala s gymnastikou tak si veriť naozaj musela, bez toho by sa totiž nikde nedostala a nič nedokázala, nebolo to len o tvrdej práci. Poznala kopu dievčat, ktoré začali s gymnastikou v rovnakom čase ako ona a tvrdo na sebe pracovali, no nezvládali ten neustály psychický nátlak a pred každou súťažou sa nervovo zosypali. Nie každý bol proste silná osobnosť a to bolo samozrejme v poriadku, veď každý je nejaký, no ona bola veľmi rada za to, aká je a naozaj bola so sebou viac než spokojná, čo Charlie trefne poznamenal. "Myslím, že je v ideálnej výške na to, aby na to moje dotiahlo takže áno," uznanlivo kývla hlavou, pretože to naozaj nevnímala ako urážku alebo niečo podobné. Nebrala by to tak ani keby to tak Charlie myslel, aj keď si bola istá že nemyslel, pretože to, aké mali na ňu ľudia názory ju nejako extra netrápilo. V podstate ju nezaujímal názor nikoho s výnimkou Juda, Dee a jej najbližšej rodiny takže nebolo prekvapením, že názor cudzích ľudí a hlavne tých mužského pokolenia bolo to posledné, čo ju trápilo. Keď si o nej jeden myslel že je príliš namyslená či egocentrická, vždy dokázala nájsť druhého, ktorý si to nemyslel alebo sa mu dané vlastnosti na žene páčili. "Takže to som v tento večer v tvojich očiach, Charlie? Hračka?" Hlavu naklonila mierne na stranu a pohľadom sa niekoľko sekúnd vpíjala do jeho očí. "A ja som si myslela, že je to skôr naopak," vydýchla a zľahka si zahryzla do pery, keď krk opäť narovnala. O áno, s mužmi sa hrala veľmi rada. Zvádzanie bola tá najlepšia hra aká v jej očiach existovala a vždy po nej nasledovala tá druhá najlepšia - sex. Niektorí ľudia mali toto poradie obrátené, čo úplne chápala, no v jej očiach bolo zvádzanie, podpichovanie sa a šteklivé konverzácie vždy väčšou zábavou. Sex totiž nebol vždy dobrý - to by dokázala potvrdiť snáď každá žena na tejto planéte, preto u nej jednoducho nemohol získať prvú priečku. Existovali muži, ktorí proste nevedeli, ako ženu dostatočne uspokojiť v posteli, hoci boli slovný majstri. Aj Charlie sa teraz javil ako slovný majster, keď veľmi jemným náznakom spomenul, že keby vedel, že sa jej páčil aj Jamie, tak spolu mohli stráviť večer všetci traja. Nad tým mierne nadvihla obočie, no na tvári sa jej odrážal tajomný výraz doplnený drobným úsmevom. "Tak jednoducho by si sa o mňa podelil? Tak to som teda sklamaná," ruky si prekrížila pod prsiami, čím ich v korzete ešte o niečo viac podvihla a zľahka sa predklonila, aby mal Charlie na jej hrudník lepší výhľad. Presne vedela čo robí, chcela v ňom vyvolať akýsi náznak pocitu žiarlivosti, že by sa o taký fajnový kus mäsa, ako ona rozhodne bola, musel s niekým v posteli deliť. "No to by si sa teda mal. Zatiaľ som celkom na vážkach. Možno by som tu mala nájsť niekoho, kto by ani len nepomyslel na to, že by sa na mne striedal s kamarátom," uškrnula sa, pričom sa jej v očiach zaligotali drobné iskričky, pohľad otočila späť do miestnosti akoby hľadajúc niekoho takého a prstom si pritom zľahka prechádzala z jednej kľúčovej kosti na druhú. Každý jej pohyb bol vypočítaný, celé to proste bola hra a ona bola jeden z najlepších hráčov, ktorý existovali. Vedela však, že je nutné konverzáciu vyvažovať, dopĺňať ju aj tými nevinnými, bezpríznakovými vetami, takže keď jej spoločník opäť prehovoril, očami sa vrátila späť k nemu a kývla klavou. "Tak to som rada. Aspoň jedna pozitívna vec na tejto... prevádzke," na chvíľu sa odmlčala, kým našla to správne slovo, pretože jej v prvý moment napadali nie príliš lichotivé prívlastky, ktorými by tento bar opísala, no nechcela skončiť s nejakým pľuvancom v pití, takže si radšej zahryzla do jazyka. Zrejme urobila dobre, pretože keď im čašníčka doniesla whisky, neplávalo na jej povrchu nič pochybné, takže sa mohla pokojne napiť. "Máš aj nejaké iné kvality?" Zvedavo sa opýtala, pričom sa v jej hlase odrážal veľmi zreteľný, vyzývavý podtón, ktorý ani nemala v pláne skrývať. Bola to dosť dvojzmyselná otázka a ju vážne zaujímalo, ako na ňu Charlie zareaguje. S akýmsi pokriveným úsmevom kývla hlavou aj nad jeho ďalšími slovami ohľadom toho, ako sa spolu s ostatnými chalanmi zo spolku dostali do tohto podniku, no ďalej to neriešila, pretože ju to popravde až tak nezaujímalo - hlavné bolo pre ňu to, že tam bol a že tam bola aj ona. Veľmi príjemná náhoda. "Na tom možno niečo bude," zhodnotila ešte, keď jej vysvetlil svoje myšlienkové pochody ohľadne žien a do určitej miery to brala aj ako nejaký drobný kompliment pretože vedela, že jeho slová o žene, ktorá pozná svoju hodnotu a vie o sebe že je krásna sa vzťahovali aj na ňu. Žeby sa ju pán Hicks snažil zbaliť? Možno s ňou hral presne tú istú hru, ktorú hrala aj ona s ním. To by bolo naozaj veľmi, veľmi zaujímavé.
Spolu s Charliem strávila zvyšok svojho večera, ktorý sprevádzali trochu šteklivé poznámky a narážky, no naozaj sa s ním dobre zabavila. Nakoniec sa ale rozhodla vrátiť sa do dievčenského spolku sama, takže fešákovi mávla na pozdrav a v neskorej pokročilej hodine sa pobrala domov.


Bar Puzzle - Stránka 2 GiphyBar Puzzle - Stránka 2 Giphy
#8ccddb


Naposledy upravil Cleo A. Solace dne Thu Jul 01, 2021 12:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Jamie Oli Thomson

Jamie Oli Thomson


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 04. 08. 19

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 21, 2020 10:11 am

Jamie byl možná rád že na Charlieho právě teď narazil. Viděl že se kolem procházela jedna holka se kterou neměl zrovna ty nejlepší vztahy. Nechtěl se tu s ní zahrabat zase na celý večer. Měla divné řeči a on se tomu chtěl vyvarovat. Naštěstí kolem něj přešla skoro bez povšimnutí… ,,Mám pocit že už jsem na jednu takovou narazil..” řekne možná i trochu otráveně. ,,Ale ne.. Mám rád výzvy..” řekne nakonec se smíchem. Přišlo by mu trochu otravný kdyby mu někdo sám od sebe pořád podlejzal. Jako stávalo se to, ale nebylo to tak hrozný. Nebyl ve škole sice úplná nula, hrál fotbal byl v týmu. Byl celkem chytrý. Jen to nebyl takový ten klasický bad boy, takže na ty holky letí víc. Jamie se dal spíš popsat jako trochu podivín. Ty jeho změny nálad nejsou úplně normální, to uznával. ,, Pro pobavení to určitě stojí..” řekne a ušklíbne se. Servírka očividně po Charliem házela očkem. Neměla ale zrovna moc času se mu věnovat. On není rozhodně někdo kdo by ho tu poučoval o morálních věcech. Sám se uměl utrhnout ze řetězu a v posteli pár holek vystřídat. To že je někdo zadaný ale neznamená nutně, že by do toho nešla… ,,Zadaný holky stojí za nic..” řekne se smíchem. Vlastně pro něj to byla celkem výzva, ale z předešlých zkušeností ví, že to kolikrát nestojí za to.. ,,Minule mě jedna holka uháněla celou noc. A co se nestalo. Nakonec jsem od jejího frajera málem dostal po hubě já. To ona byla ta zadaná… Nevím co měl za problém..” pokrčí rameny. Možná ten problém byl v tom že Jamie měl jazyk zrovna v její puse, ale tak to byl jen detail… ,,Doufám že tohle nebude jeden z těch věčerů kde ten start trochu přepálím..” řekne se smíchem a vyrazí na panáka. Zatím je to takové oťukávání, ale určitě si nakonec najdou nějakou pořádnou společnou zábavu a bude to mejdan století… Když se konečně přes ty lidi dostanou k baru a Jamie se o bar opře rozhlédne se. ,,Jo Daniels zní fajn..” přikývne na souhlas. Jamie holduje více vodce, ale to vůbec nevadí. Dalo by se říct že vypije všechno co teče… Jamie by rozhodně uspěl jako podnikatel. Většinou neměl problém lidem vnutit to co chtěl. Ale nebylo ti nic co by chtěl dělat. Stačí že jeho rodina podniká, on v tomhle moc nejel. ,,Jo ty vlasy mě asi moc neschovají..” řekne se smíchem. Vlastně už přemýšlel že si je nabarví na hnědou nebo tak, ale zatím je nechával takhle… ,,Jo je roztomilá.. A milá. Jen mám tři sestry. A ona mi připomínala spíš další ségru..” pokrčil rameny. Nejspíš to nebude ta pravá pro něj. ,,Vlastně po druhý myslím, ale stejně mě to zarazilo. Nejsem zrovna moc no.. Na vztahy..” pokrčí rameny. To takomá Mckenna to byl jeho objekt zájmu. Teda ne že by do ní byl bezhlavě zamilovaný.Ale byla taková divoká a hrozně krásná. A tak nějak tušil že se brzy někde sejdou. ,,Když si někdy půjdete zahrát jen tak, dej vědět. Přijdu si sváma zahrát.” No jasně. Klidně se pozve sám proč ne. Kluky ze spolku stejně skoro všechny zná, takže mu to nepřijde tak divné… ,,Není to tak šílený, ale poslední dobou na to hrozně kašlu, takže to bude asi důvod, proč si na hodinách přijdu jak ve španělský vesnici..” Fotbal byl ale život, nebo aspoň pro něj. Jednou by se mohl dostat třeba někam hodně vysoko, nebo taky ne. Ať už to bude jakkoliv hrát ho nepřestane. ,,Moje máma má jasnou představu o rodině to je pravda. Chápeš krásný rodinný fotky a tak. A pak na sebe skoro ani nepromluvíme, ale máme krásnou fotku kde vypadáme dobře..” řekne a upije ze svého piva. Ne že by tu chtěl zapíjet nějaký žal, to rozhodně ne. Jeho rodina je plná magorů a on to ví. To už přestal řešit dávno… Společně si dají panáka a Charlie se pak omluví, že se na chvilku vzdálí.. Jamie mu řekne že to nevadí a že se ještě uvidí. Sám pak nakonec zůstal na baru. Chvilku si povídal s barmankou, ale to si ho už našla slečn které se chtěl vyhnout.. No nakonec se s ní přece jen dal do řeči..


Bar Puzzle - Stránka 2 Collag10
Návrat nahoru Goto down
Charles Hicks

Charles Hicks


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 14. 12. 17

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 25, 2020 10:22 pm

Byl rád, že si to nepřebrala jako urážku, mnoho lidí by ohrnulo nos, ale on bral vysoké sebevědomí jako něco neskutečně sexy a vyzývavého. Navíc si v přítomnosti takových lidí nemusíte dávat pozor na jazyk, protože sami dobře znají svou hodnotu a nemůžete je ani omylem znejistit. „I ta tvoje lichotka tomu pomohla,” mrkl na ni, ale jistě bylo oběma moc dobře jasné, že k jejímu egu dosáhlo to jeho bez problémů i předtím. Nad jejich další slovní přestřelkou pokroutil hlavou s pobaveným úsměvem na rtech. Cleo je dobrá, fakt dobrá. „Ale prosím tebe, kdybych si tohle o tobě myslel, vůbec tady se mnou nesedíš,” chvíli jí onen pohled oplácel, než na ni nevinně zamrkal a usmál se jako andílek. Dobrá, tenhle úsměv zabíral spíše na ty nevinné, naivní romantičky, ale stejně mu slušel, tak proč jím neobšťastnit i Cleo? Rozhodně ji tím neoblbne, ale určitě i ona ocení, že mu to sluší. Andělské úmysly ale během vteřiny zmizely a při jejích slovech ho polilo horko. Ne že by byl člověkem submisivním, no rozhodně měl rád, když to holka uměla vzít do vlastních rukou, což Cleo zcela očividně uměla – ne že by o tom někdy předtím pochyboval. „Vážně?” vydechl a očka mu zajiskřila vzrušením, jelikož mysl mu utíkala do všemožných směrů a ani jeden nebyl mládeži přístupný. Upřímně, těmito směry se mu mysl rozutekla hned v momentě, co Cleo v tom jejím odvážném oblečku uviděl, ale teď to jen utvrdila a on se musel pekelně soustředit, aby se mohl soustředit na realitu, a ne na představy toho, co by mohlo být. Představa trojky mu to naštěstí ulehčila a hned byl v realitě přítomnější, protože představa druhého chlapa ho dvakrát nepumpovala, šlo ale o hru a on se své role zuby nehty držel a vyzývavě se vpíjel do očí Cleo. „Já bych se vzdával samozřejmě nerad,” ještě aby ne, když měl před sebou tak výstavní tělo, „ale co bych mohl dělat, když jsem já ta hračka, musel bych dělat to, co si dáma přeje,” zatvářil se naoko jako smutné štěně, které by se o sebe nedokázalo postarat, ale očka mu jiskřila, protože dostávat se do podřízené role pro něj nebylo až tak typické, ale jako výjimečný zážitek to bylo svým způsobem zajímavé a dokázalo to rozpumpovat krev stejně jako když měl navrch. No dobrá, za to rozproudění krve dost možná mohl ten nestoudně vystavený hrudník Cleo, ke které byla příroda velmi štědrá. „Řekl bych, že většina je tady pod tvojí úrovní, takže,” ledabyle pokrčil rameny a dal si chvilku pauzu, než dokončil svou myšlenku, „jsem na tebe asi zbyl,” lišácky se na ni zazubil a odpil ze své skleničky. Jasně, pořád tu bylo pár kluků ze spolku, kteří byli asi jedinou ucházející skupinou, ale byl pevně přesvědčen, že z ostatních návštěvníků by si nevybrala. Ani holky tady nebyly nejlepší a Cleo zcela upřímně v celé místnosti dost zářila a nemohl za to jen její sexy outfit, ale ona sama o sobě. Uvědomoval si, že na sebe hrají hru, ale užíval si každou vteřinu, takže se příliš nestrachoval, když se Cleo rozhlížela kolem, raději si užíval tu malou show, kterou mu svým prstem předváděla. Nebránil by se, kdyby ho mohl nahradit svým, ale to... později, i k tomu se dostanou, věřit si totiž nepřestával. Pobaveně a od srdce se zasmál, když Cleo mluvila o tomto baru. Samozřejmě, že ženě jako je ona by s radostí dopřál jen to nejlepší, protože si jen to nejlepší zasloužila, ale bylo úsměvné, jak se stavěla k něčemu, co nejlepší nebylo. „A co já? To je určitě další pozitivum,” prohlásil zcela nestydatě, jeho sebevědomí občas neznalo hranic, a doplnil to laškovným úsměvem. Brzy si mohli na své pěkně náhodné setkání i připít, protože u nich přistála sklenička Cleo (a celá lahev k tomu), ale netrvalo to dlouho a ona mu opět sebrala vítr z plachet. Nemohl si nevšimnout oné provokace, která se v její otázce skrývala, a on si dal chvilku na zamyšlení, aby se rozhodl, co jí na to řekne. Než se rozhoupal, věnoval jí intenzivní pohled a sebevědomě se usmál, což by i samo o sobě mohlo stačit jako odpověď, ale přesto k tomu něco malého doplnil. „To by pak nebylo překvapení,” pronesl velmi jednoduše, ale v očích se mu skrývala jasná výzva. Výzva k čemu? Ke všemu, co jen Cleo bude chtít. Nebyl zvyklý poslouchat, ale tyhle sebevědomé ženy byly jeho zkáza a Achillova pata. Ani se nesnažil skrývat, že mu její sebevědomí imponuje, a když mohl, s chutí na to procpal lichotku do jejich konverzace. Bez problémů by mohl lichotit i jejímu tělu, ale i na to si najde příležitosti, ale toho hlavně slyší spoustu, to moc dobře viděl na Flickru, tak proč nelichotit i něčemu jinému než pouze tělu? „Jsem rád, že se mnou slečna Solace aspoň trochu souhlasí,” prohodil hravě a na rtech mu hrál jemný úsměv, který při pohledu na ten její výstřih nedokázal skrýt.
Celý večer se nesl v podobném duchu, jemné doteky se prohlubovaly a alkohol v lahvi docházel, takže nebylo divu, že tuto párty přenesli do většího soukromí. Rozhodně na ten večer nezapomene, leč je celý večer zahalen trochu v mlze z toho alkoholu, ale moc dobře ví, jak mu dokázala Cleo vyrazit dech a udělat dobře, takže by se případnému zopakování nebránil, nicméně... druhý den se musel dávat dohromady, ta kocovina byla jedna z těch horších, ale stála za to.

>>> klučičí spolek (konec hry)


Bar Puzzle - Stránka 2 Charlie
color #ff0000


Naposledy upravil Charles Hicks dne Mon Mar 08, 2021 10:05 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Michael Jarsdale Grimes

Michael Jarsdale Grimes


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 07. 02. 21

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 09, 2021 3:46 pm

Michael odjakživa miloval poflakovaní, takže nebylo divu, že se zase poflakoval po městě a vymýšlel, co nového bude dělat. Narazil na Puzzle bar, který byl známý výhradně tím, že zde hráli alternativní a nezávislou hudbu, takže ho prostě napadl dost šílený plán. Sice na Soundcloudu ho nikdo neposlouchal a když už ano tak ho nařkli za špatné mixování a díky tomu jeho hlas v písničce zněl jako kdyby byl v akvárku. Měl se toho ještě co učit. Sebevědomě vešel do baru a porozhlédl se po ostatních přísedících, kteří spokojeně baštili své pokrmy. Kdyby se mu jenom povedlo barmana přemluvit, aby tam pustil něco víc moderního tak by si tím mohl zařídit nějakou tu cestu k úspěchu. Všichni by se pak vyptávali, od koho je ta písnička, nebo v to alespoň doufal. Objednal si láhev nizozemského piva a opřel se o bar. Trpělivě vyčkával, než mu obsluha přinese toho vytouženého Heinekena a pak po chlápkovi hodil očko, aby na sebe upoutal pozornost. Ten něj zíral jako čínský turista v kostele, jelikož nevěděl, která bije. Michael ho slušně požádal o to, jestli by náhodou nebylo možné pustit píseň na přání. Bohužel ho obsluha odpálkovala s tím, že není nějaký DJ, aby tady pouštěl písně na přání. Mike nad tím protočil očima v sloup a sjel ho dost pohrdavým pohledem, načež si vzal láhev, kterou si před chvílí objednal a zamířil si sednout někam, kde bylo volno, aby mohl, jak zpytovat své svědomí, tak získat novou inspiraci pro napsání další písničky. Sedl si ke stolku, kam si odložil pivo a z kapsy vytáhl mobil, na kterém si zapnul aplikaci poznámky, kde začal ihned vypisovat ve volných verších, co se mu před chvílí stalo. Jeho texty byly totálně ubohé, ale bavilo ho to, takže nemusel nic řešit a už vůbec neřešil to, že sedí v baru prostě sám s pivem a vylívá si srdíčko do mobilu. A to že zabral poslední stůl jenom pro sebe měl taky někde.


Bar Puzzle - Stránka 2 Jarik11
#993300
Návrat nahoru Goto down
Aiden Easton T. Dixon

Aiden Easton T. Dixon


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 04. 11. 19

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 11, 2021 2:11 am

Aiden nebyl typ, který by se jen tak vydal do baru, přece jenom ani nepil, jen příležitostně. Dával spíš přednost cigaretám před alkoholem. Jenomže léto už začínalo být dlouhé. Jacob mu odletěl na Bali, tak se dost nudil v San Franciscu. Když mohl tak letěl do New Yorku, ale bohužel teď uvízl v San Franciscu. Na válení na pláži moc nebyl, protože nenáviděl sluníčko a horko. Dobrá volba, Aidene, studovat a žít v Kalifornii, když nesnášíš tyhle dvě věci. Písek by si určitě našel svoje místo na jeho “hate” seznamu. Tento seznam byl určitě natolik dlouhý, že by mohl sloužit jako role toaletního papíru.
Jeho den už byl velmi dlouhý a nudný, tak se rozhodl, že si vygooglí nějaký místo, kde by mohli i hrát dobrou hudbu. Sám hrál na kytaru. Nebyl žádný profík, ale byla to jedna z mála věcí, co v životě bavila. Hodil na sebe černé značkové tričko a džíny tmavé barvy. Kraťasy na něj uvidíte zřídkakdy, i když byla horka jako blázen. Radši se pekl v džínách. Nezapomněl ani na šik sluneční brýle. Musel nejen svým oblečením dávat najevo, že je bohatý. Teda on nebyl bohatý. Jeho rodiče byli bohatý, ale peníze využíval jako kdyby byly jeho vlastní. Vzal auto, protože neměl v plánu pít a vyrazil. Zaparkoval na parkovišti kousek od baru. Těch pár kroků do podniku si došel po svých. Jakmile vlezl dovnitř, tak byl překvapen tím, že tam bylo tolik lidí. Neviděl snad ani jediný volný stůl. Nejradši by se otočil na patě a šel domu, ale zase nechtělo se mu znovu startovat auto a navíc by doma stejně nic nedělal. Trpitelsky si nad tím povzdechl a rozešel se k baru, kde si objednal obyčejný Sprite. Byl tu především kvůli muzice. Zatím nehráli špatné písničky. Za chvíli dostal svoji láhev a sklenici. Musel se nad tím ušklíbnout, protože z jeho poměrů byl zvyklý, že mu všechno nosili přímo pod nos. Hrozná tragédie si vzít skleničku a láhev do ruky a najít si volné místo! Takhle přesně to bylo pro Aidena. Všiml si jednoho stolu, kde seděl nějaký týpek s pivem. Doštrádoval si to k stolu a rovnou bez jaké otázky si sedl ke stolu. Přece se nebude ptát o nějaké svolení. Nejradši by seděl sám, ale to nešlo. ,,Budu tady sedět, protože nikde jinde není volno. Takže jestli máš nějaký problém, tak je mi to líto,” oznámil mu věcně a položil obojí na stůl, přičemž si nalil sprite do skleničky. ,,Vypadáš jako boží umučení,” rýpl si do mladého muže, jak to bylo u něj zvykem, ale nějak nečekal, že by na to mohl reagovat, To už mu bylo jedno. Napil se z sklenice a otočil se k DJ.


Bar Puzzle - Stránka 2 Ezgif.com-gif-maker_1

Viam inveniam aut faciam
#00ccff
Návrat nahoru Goto down
Michael Jarsdale Grimes

Michael Jarsdale Grimes


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 07. 02. 21

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 11, 2021 11:49 am

,,Huh?“ Michael vzhlédl směrem k nově příchozímu a vyslechl si jeho rýpavou poznámku. Kvůli tomu mu doslova vypadl rým, který chtěl použít, takže byl trošičku nakrknutý. Snažil se to nedávat najevo, ale on ho zřejmě prokoukl. „Pro mě za mě, já to tu nevlastním,“ pokrčil nad tím lhostejně rameny. Na druhou stranu by preferoval otázku, zda náhodou tohle místo není obsazené, i když pravděpodobnost, že by čekal na svou neexistující přítelkyni byla skutečně nulová a kamarádů tu taky moc nebylo. Byl to výhradně vlk samotář, který se nějaké smečky spíše vyhýbal.  „Pořád lepší vypadat jako boží umučení než si dobrovolně objednat Sprite,“ Mike zvedl pohled od toho oslepujícího displeje a hlavou kývl směrem ke sklenici, ve které už šuměla ta citrónová limonáda. „Kolik ti je? Dvanáct?“ musel si do něj rýpnout nazpátek, a to jenom kvůli tomu, že to patřilo k jeho povaze. Měl tendenci ostatním vracet jejich chování a pokud se k němu choval někdo hrubě už od začátku, tak mu nevadilo dělat to samé. To bylo skutečně poprvé, co viděl někoho si dobrovolně objednat nealkoholický nápoj, když na nápojovém lístku toho bylo nespočet. Normálně by už mlčel, ale měl prostě tendenci mu to vrátit ještě jednou, aby mu dal jasně najevo, že má momentálně nastavený režim nerušit, a to jenom kvůli tomu, že ho konečně po dlouhé době oslovila múza. „Jednou ti to vyšumí mozek z hlavy,“ odmlčel se na malý moment, aby tomu dodal nějakou tu dramatičnost. „Počkat, už se stalo.“ Prostě se na něj vítězně pousmál, protože v jeho hlavě to byl vítězný argument, ke kterému už nemohl přísedící nic říct a pak se znovu ponořil do svého ráje rýmů a to tím, že se zahleděl do bílého pozadí poznámek a radostně začal vyťukávat další slova.


Bar Puzzle - Stránka 2 Jarik11
#993300
Návrat nahoru Goto down
Aiden Easton T. Dixon

Aiden Easton T. Dixon


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 04. 11. 19

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 11, 2021 12:39 pm

Když někoho urážel, tak existovaly tři varianty reakcí, kterých se mu dostalo za tu dlouhou dobu, co měl zkušenosti s urážením. První bylo ignor, druhá, že se do něj druhá osoba pustila a poslední variantou bylo to, že druhý člověk si pro ránu daleko nešel. Jeden by řekl, že Aiden uráží lidi od té doby, co se naučil mluvit.
Každopádně teď seděl naproti druhému mladíkovi, zůstal by tam i kdyby namítal, protože téměř všude bylo obsazeno nebo tam bylo hodně lidí. Jasně, že otázka by byla zdvořilejší, ale to Aiden neměl ve slovníku. Mnohdy se často choval jako, kdyby mu všechno patřilo. ,,To je mi jasné,” odvětil na to, že to tady nevlastní, ano, ke všemu vždycky musel mít nějaký komentář, což může spoustu lidí otravovat a vytáčet. Stejně jako komentáře měl v zásobě rýpání a urážky. Mladík samozřejmě na jeho slova zareagoval. Takže Aiden zase přesunul pohled z dýdžeje na mladého muže naproti sobě, přičemž povytáhl obočí, když se pustil do toho, že Aiden pije Sprite. Urážek sice měl celý zásobník, ale jeho tvář tolik mimik neměla. Po většinu času měl ledový, chladný až otrávený výraz. Tomu bylo i právě v tuhle chvíli. ,,Odpověď na tuhle otázku víš. Ne, není mi dvanáct,” nejen, že jeho tvář vyzařovala ledový přístup, ale v hlase šel rozeznat tento tón. Vzal sklenici se Spritem a napil se z ní než pokračoval dál v své odpovědi. ,,Lepší pít Sprite než být pak zlitý jako prase a chovat se jako vůl,” pokrčil i on rameny a sklenici se Spritem položil zpátky na stůl. Neměl moc rád pití alkohol, musel na to mít náladu a nebo si dával irskou kávu. Hlavně v dnešní večer tady byl za účelem hudby a ne pití piva jako nějaká troska. Neměl ani moc v lásce chování opilých lidí, nedalo se s nimi o ničem bavit a chovali se oplzle. Nebýt Sprite, tak by si zvolil kávu, to je možná ještě divnější. Už se zase chtěl věnovat poslechu hudby v baru, ale zaslechl zase druhého. Možná si myslel, že k tomu nemůže mít Aiden, co říci. Jenomže to byl Aiden, ten si vždycky našel slova, i když to nebylo nutné. Měl rád poslední slovo. Přišla mu ta urážka směšná. Přeměřil si mladíka ledovým pohledem jako, kdyby si ho skenoval. Ukázal prstem na pivo. ,,Studie dokazují, že díky alkoholu umírají mozkové buňky. Ty jsi toho jasným důkazem, protože trapnější diss jsem neslyšel,” poznamenal posměšně. Jelikož studoval psychologii, tak pozoroval lidi víc než bylo zdrávo, neuniklo mu, že si něco dělá na mobilu. ,,Hledáš na internetu seznam nejhloupějších urážek?” rýpl si do něj a možná to byla i skrytá otázka k tomu, co dělá protisedící. Jak bylo řečeno, pozoroval lidi a jeho oblíbenou činností je bylo pak zhodnocovat a posuzovat. Dělal to tak dennodenně, právě i v tuhle chvíli.


Bar Puzzle - Stránka 2 Ezgif.com-gif-maker_1

Viam inveniam aut faciam
#00ccff
Návrat nahoru Goto down
Michael Jarsdale Grimes

Michael Jarsdale Grimes


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 07. 02. 21

Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 11, 2021 1:27 pm

„Uhm, uhm,“ Michael mu odpověděl téměř okamžitě, když zmínil že z popíjení alkoholu odumírají mozkové buňky. Na truc se i slepě natáhl k pivu, a to jenom aby jeho potvrzenou teorii potvrdil. Během pití pořád hleděl do mobilu, takže bylo docela k popukání, když se snažil láhev položit zpátky na stůl, ale jeho periferní vidění bylo tak mizerné, že se málem netrefil. Pokud by se tak stalo, tak by si nejspíše udělal pořádný trapas, a ještě by to tady musel uklízet, takže byl rád za to, že ji položil správně, a to na dřevěnou desku stolu. „To nepopírám, ale spíše jsem se připravoval na konverzaci s tebou, takže jsem musel mít s pitím náskok, abych se mentálně přiblížil na tvou úroveň. Ještě dva loky a budu tam, dej mi trochu času,“ vysvětloval Mike s naprostým klidem, zatímco z displeje nespouštěl vůbec zrak, což bylo krapet neslušné, jestliže s někým vedl konverzaci. Koutky rtů se mu zvedly do nepatrného úsměvu, protože zmínil seznam nejtrapnějších urážek. Lhal by kdyby tvrdil, že si dříve určité hlášky nevyhledával, ale teď tomu tak skutečně nebylo. „Tak nějak… To je zvláštní,“ odmlčel se na malý moment a nepatrně nadzvedl obočí nahoru, načež se posadil vskutku normálně a nebyl tak shrbený. Kmital pohledem mezi displejem mobilu a obličejem toho týpka, který si k němu přisedl. „Zrovna mi tu vyjela tvoje fotka a píše se tu, že jsi autorem článku.“ Normálně by ten svůj herecký výkon nějak prožíval, ale teď na to neměl bohužel náladu. „Tím ti chci říct, že takový trapný weby fakt nepotřebuju,“ pochlubil se mu a pak se sesunul zády zpátky do židle a začal pokračovat v tom co dělal doposud.  Vlastně se spíše o to psaní snažil. Teď jak s ním vedl nenucenou konverzaci, tak měl pocit, že snad přišel o všechny dobré epitetony. „Tady tomu, co momentálně dělám, se ve většině případech říká umění, takže tomu bys stejně moc nerozuměl…“ pousmál se na něj.


Bar Puzzle - Stránka 2 Jarik11
#993300
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar Puzzle - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Puzzle   Bar Puzzle - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar Puzzle
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
California University :: Město-
Přejdi na: