- Textová roleplay game -
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Twin Peaks

Goto down 
+5
Kathleen Archer
Maddox S. Dwight
Sofia Argent
Nicholas Francisco Larter
Admin
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Admin

Admin


Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 03. 07. 17

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 28, 2020 12:54 pm

First topic message reminder :

Twin Peaks - Stránka 2 Twin11

Twin Peaks - Stránka 2 Song10
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kathleen Archer

Kathleen Archer


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 17. 10. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 25, 2020 12:01 am

Kath se vtipkování Maddoxe musela zasmát, protože to mu šlo vážně dobře. Pak ale zavrtěla hlavou, protože moc dobře ví, jak to ve skutečnosti je a že má zlaté ručičky, což ocenili i její bývalí kluci. "Neměj strach. Moje babička byla masérka a já, jelikož jsem u ní byla často, tak jsem se to také naučila." Pronesla tedy pravdivě a pak se jen uculila na další slova. Chvíli mlčela, ale potom pokrčila lehce rameny. "Já v tom nevidím problém. Ty budeš můj osobní tatér a já tvá masérka. Však, za chvíli poznáš sám, jak se ti po mé masáži uleví." Mrkla na něj a byla si jistá, že se mu bude její masáž zamlouvat. To byla jedna z věcí, které Kath opravdu uměla a byla užitečná. Horší už to bylo u ní. Sama se namasírovat neuměla. To umí málokdo, proto se taky naučila všechny triky od babičky, aby ji mohla masírovat, když ji bude něco bolet. Pomáhala totiž mnoho lidem, ale sama byla často rozlámaná. Kath tedy byla její záchrana. Na babičku ale myslet nechtěla, protože ta už je v nebi, bohužel. Místo toho se otočila na Maddieho. "Panáka? Večeři? Jako, já bych klidně i uvařila na oplátku, ale v pokoji je to docela na prd. Takže, klidně na tu večeři zajít můžeme. Jen, já tu neznám moc restaurací nebo tak." Pronesla a bylo tomu skutečně tak. Kath odsud nepochází a neměla ani moc možnost se do nějaké dobré restaurace dostat. Mladí ji většinou zvali do KFC nebo mekáče. Málokdo měl na to, aby ji vzal do dobré společnosti. Kath to však ani nevyžadovala. Ona moc nerandila a rande to není ani nyní. Jen se setká s fajn klukem, který je milý a vtipný a navíc, umí skvěle malovat a tetovat. Klidně tam mohou pak probrat její další tetování, které má v plánu. O tom zatím mluvit nebude. "Bohužel nic není dokonalé, takže tě budu muset zklamat. Mám tam jablka, hrušky, hrozny a zbytek melounu, ale vodního. Vše umyté, nakrájené a v krabičce. Nůž totiž u sebe fakt nenosím." Zasmála se tomu a prohrábla vlasy, se kterými si už nějakou chvíli pohrává vítr, který jemně fouká. Debata o bytu nebo domě jí přišla zajímavá. Její rodiče by na to, aby jí ho koupili prostě neměli a hlavně si myslí, že v holčičím spolku bude lépe pod dohledem. Asi nemají moc ponětí o tom, jaké se tam pořádají večírky. O tom jim však říkat nebude. Kdyby ale bydlela sama, mohlo to být horší. Kdo ví. Poslouchala však slova Maddieho a pohnula rty lehce do strany. "No, ne každého rodiče si to můžou dovolit a ne každému tolik věří. Třeba mě by měli nejraději pořád pod dohledem." Ušklíbla se a když zmínil, že to byly poslední peníze, sjela ho pohledem. "Tak, to je mi líto. Ať už to bylo z jakéhokoliv důvodu a pokud se o tom bavit nechceš, nemusíš." Kath neměla ponětí, co se stalo. Ovšem, lítost nad tím vyjádřit musela, ať už byli rodiče mrtví nebo ne. Stejně tak ho měla potřebu i ujistit, že tahat to z něj rozhodně nebude. Určitě to není téma, o kterém by se bavit chtěl. Ale kdyby, vyslechne ho, o tom není pochyb. "Jedno už mám vybrané. Respektive to budou dvě, takové malinké, ale mají pro mě velký význam. O tom však až jindy a moc ráda si prohlédnu tvé pokroky. Je super, že jsi nic nevyhodil. Tam jde totiž nejvíce vidět, jak jsi se zlepšoval a zdokonaloval." Moc ráda si tyto skicy prohlédne a těší ji, že si to všechno schoval. Někteří to vyhodí. Maddie však neměl důvod, on byl ze začátku velmi talentovaný. Vždyť jen málokdo by poznal, že to tetování, co Kath nosí, tetoval začátečník..i když, moc lidí nemělo možnost ho vidět, maximálně v létě, když na sebe měla Kath jen plavky a je na něj vážně hrdá. Ještě aby ne. "To já vážně nevím. Každý máte jinou taktiku a já pochybuju, že mi tu svou prozradíš. A ne? Ani o Orionovi? Ta je asi nejznámější, stejně jako jeho souhvězdí." Prozradila Kath malinko své znalosti, co se tady toho souhvězdí týče. Ne, že by se zabývala hvězdami, ale její bývalý přítel ano. Takže, tu zálibu má od něj. Ovšem, pamatuje si jen Oriona a to jí ukázal téměř celé nebe. Třeba mu tu báj sdělí.
Teď však měla na práci jinou věc a to hledání vhodného místa. Maddie to nechal na ní. Vybrala tedy nejvhodnější a byla vděčná za pomoc, protože nahoře foukalo už více, poděkovala mu za ochotu. Ne každý by pomohl. Deku tedy společně roztáhli na zem a Kath se na ni posadila. Flašku si od něj zase vzala nazpět a položila ji vedle sebe. Pak hlavu natočila na něj, když se rozhodl jí konečně sdělit, proč sem přišli. Jen mlčky přikývla a čekala, co jí sdělí. Nepochybovala o tom, že to bude zajímavé a věděla, že kvůli tomu, aby ji sbalil ji sem nezval. Nechala ho tedy mluvit a jen byla zticha. Jediné, co udělala, bylo, že si zase dala brýle do vlasů, aby na Maddieho lépe viděla. Jakmile totiž zmínil, že se mu něco zdálo, zvedla zvídavě obočí nahoru a narovnala se. Zajímalo ji, co se mu zdálo a znělo to vážně velmi zajímavě. Olízla si tedy rty, aby si je navlhčila a pozorně poslouchala každé Maddieho slovo. Byla z toho paf, že údivem pootevřela ústa. Nejdřív si chtěla rýpnout, že se mu o ní i zdálo. Nakonec však nemohla. "To zní úplně dokonale, Maddie." Vyšlo z ní obdivně a zase na chviličku pusu zavřela. Nechtěla mu skákat do řeči, protože jí vysvětloval, jak si to představuje. Jakmile domluvil, přikývla. "Chápu a bude to určitě velmi zajímavé a neotřelé dílo. Ale, mohl jsi mi to naznačit a mohla jsem si na to vzít spíše šaty..Pokud tedy nechceš, abych byla přímo nahá." Zažertovala Kath. Ale kdo ví, zda by se bránila tomu, kdyby to vyžadoval. Přece jen by to udělala pro umění. Navíc si nemyslí, že by byl Maddie nějaký zvrhlík, který by toho využil. "Nemám s tím problém. Jen ještě, hudbu máš vybranou nebo si mám zvolit sama? Já totiž dokážu zatančit na cokoliv." Nechtěla se nějak vychloubat, ale byla to pravda. Tanec měla v krvi a tančila odmalička. Není tedy divu, že si je v něm tak jistá. Navíc, ten nápad se jí vážně zamlouval. Bylo jí tím pádem jedno, jak dlouho to bude trvat. To mu taky musela sdělit. "A pokud vím, nikam nespěcháme a chtěli jsme tu přespat. Tím pádem si vezmi času, kolik chceš. Já budu tančit nebo držet tu jednu pozici tak dlouho, jak bude potřeba." Usmála se na něj a ještě na něj i šibalsky mrkla. Pokud se jednalo o tanec a umění, tak Kath byla pro. Neměla ani důvod nesouhlasit, protože tak, jak to popsal Maddie, to by se ani nedalo odmítnout.


#D500F9


Twin Peaks - Stránka 2 OriginalTwin Peaks - Stránka 2 1060f4bf59e08cbaa849bcda8d5cca06Twin Peaks - Stránka 2 2kXNTwin Peaks - Stránka 2 Da69f39e32d66720f4fef03b0e63a67eTwin Peaks - Stránka 2 GrtwiTwin Peaks - Stránka 2 0d20cd1914b6dba6153c0b1539e2a8d8Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito3_250Twin Peaks - Stránka 2 4f478e85aaf92256f66a3a834c956626Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito2_250Twin Peaks - Stránka 2 638f7434321322eb5c8d6636fe9ebff6
Návrat nahoru Goto down
Maddox S. Dwight

Maddox S. Dwight


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 09. 19

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 26, 2020 12:15 am

Ak by vedel, že stačí tak málo aby si dohodol stretnutie s budúcou masérkou, tak by to navrhol už skôr. Bolo to od nej naozaj milé a bolo vtipné aj to, ako z jedného malého žartu to dokázalo vzníknúť. „Dobre, beriem ťa ale za slovo! A ja niečo také nezabúdam..“ žmurkol na znak toho, že to myslí vážne a na malý okamih sa zatváril, ako keby ho bolel chrbát. No skutočnosť bola taká, že nemal žiadne bolesti. To by sa určite tváril trocha inak. Potom sa musel zamyslieť. On poznal v meste pomerne mnoho dobrých reštaurácií. Možno to bolo aj kvôli tomu, že tam chodil spoločne s jeho rodinou. Takže nemal problém s tým jej niečo odporučiť alebo ju niekde zobrať. „Tak to je veľká chyba, pretože tu je skutočne mnoho dobrých miest, kde sa dá najesť! Asi ti to budem musieť niekedy aj ukázať. No ale čo sa týka varenia? Vieš variť? Čo také dobré by si mi pripravila?“ vyzvedal no zaujímalo ho to, čo by mu pripravila. Nejaký zaujímavý nápad? Alebo klasika, ktorá by bola chutnou. „Nie je to tak ako to vyzerá Kath. Moji rodičia nie sú mŕtvymi alebo niečo podobné. Vlastne háčik je v tom, že s nimi vôbec nie som v kontakte. Vedela si o tom, že neštudujem umenie? Hoci by si to mnoho ľudí myslelo a málokto to vie..“ možno to bude pre ňu prekvapením, pretože on vyzeral presne ako ten človek, ktorý by sa venoval umeniu. Možno ak by sa mu venoval, študoval by ho tak by všetko toto vyzeralo inak. A možno by ani nemal to odhodlanie k tomu, aby si otvoril svoj vlastný tetovací salón. A to by bola skutočne veľká škoda. No bol zvedavý na to, čo by povedala, ak by vedela celú pravdu. Kedy možno zahodil rodinu za to, aby mohol byť sám sebou a robiť presne to, čo miluje. Ale to nebola jeho chyba ale chyba tej jeho rodiny, ktorá ho nedokázala takto zobrať. Ako by bolo niečo zlé na tom, že sa chce venovať tatérstvu. No možno pre niekoho, kto zo svojho dieťaťa chce doktora alebo právnika. Zvláštne, pretože niekedy mal pocit, ako keby to bol sen každého jedného rodiča. Zvláštne ale aj vtipné. „hm ale ovocie samo o sebe je výborná voľba. Takže si myslím, že tento večer je len a len na dobrej ceste! Chválim ťa! Ale to si ešte počkaj na to, čo mám pripravené ja..“ zasmial sa Maddox a usadil sa pohodlne na tú deku pričom si jednu nohu preložil cez tú druhú a zamyslel sa nad tým, čo povedala. Z časti sa jej podarilo mu vybiť dych ale nechcel to nejako dávať najavo. Taktiež nechcel vyzerať ako nejaký zvrhlík, ktorý čaká len na to. „Počkaj, takže by si s tým nemala problém? Nechcem tým povedať, že by som nad tým naliehal..“ zasmial sa Maddox a možno mu niečo napadlo. „no v rámci umenia samozrejme, ak by si to urobila a vyzliekla by si sa tu do spodného prádla.. tak by som tento nápad špeciálne venoval len tebe a nikdy nedovolil, aby to niekto iný mal na tele..“ nevedel, či to je relatívne dobrá ponuka. Nešlo o to ju vidieť v spodnej bielizni ale o to, či by to dokázala. Hoci nevedel, či to je tak skutočne dobrý nápad, pretože ešte nebolo najlepšie počasie a zjavne by musel kresliť skutočne rýchlo na to, aby mu niekde tu nezamrzla. A nevedel by potom polícií vysvetliť, čo sa udialo. „Chcel by som, aby si si vybrala ty pesničku na ktorú by sa ti teraz tancovalo najlepšie.“ chcel vidieť nejakú emóciu, ktorú by mohol znázorniť a určite nechcel aby predstierala. „Nemyslím si, že urobiť jednu pozu by znamenalo docieliť ten správny výsledok. Pretože tam chcem vidieť emóciu a tú najlepšie stvárniš v momente, keď sa oddáš tomu tancu nie? Neviem ako to máte v tanci..“ on bol niekedy v tanci drevo, takže to nevedel tak celkom pochopiť no vedel to vidieť. A to mu stačilo k tomu aby sa presvedčil o tom, že ona je ten správny človek. „Smutná alebo veselá? Na tom teraz rozhodne nezáleží..“ venoval jej úsmev, pričom on mela v pláne sa zo svojho miesta ani postaviť. Hoci možno by skôr bol čas na to si na niečom pochutnať. „Tak ty si mi povedala, čo máš so sebou je asi čas na mne no nie? Tak ja som zobral niekoľko sendvičov. Niektoré sú s mäsom, niektoré sú urobené na sladko. A dokonca ich mám dostatok! Takže nezomrieme dnes od hladu..“ zasmial sa a potom vytiahol nádobu v ktorej sa to skrývalo. „Doniesol som so sebou aj nejaké to víno, ktoré by sme si mohli dať len poháre som nezobral pretože pri mojom šťastí by sa mi podarilo ich rozbiť. Takže bude ti to vadiť podeliť sa o fľašku?“ ak nie, rozhodne nebude mať problém s tým ju otvoriť sám a možno si z toho vína aj dať. Nenechal by ho len tak a určite by ho už nevláčil zasa dole. „A niekoľko drobností!“ vybral slané a sladké veci.


Twin Peaks - Stránka 2 GiphyTwin Peaks - Stránka 2 11116ebde96209562cdc28fd5a540c4a84dc2e63Twin Peaks - Stránka 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4b6a6d79764a7461674c764c6b673d3d2d3539323036393536322e313533396639383036613263656636343732393230323434333032372e676966
Twin Peaks - Stránka 2 2985dfec348b19c414c2753dcd163b978848cce6Twin Peaks - Stránka 2 57sPTwin Peaks - Stránka 2 Tumblr_prsauoE4in1wpio3b_500
Návrat nahoru Goto down
Kathleen Archer

Kathleen Archer


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 17. 10. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 26, 2020 9:32 pm

Kath neměla nejmenší problém s tím mu tu masáž udělat. Sama moc dobře věděla, že to umí a že se po ní bude cítit lépe. Tedy, pokud ho něco bolí, protože na to nevypadal. "No problemo, ale jen, když tě něco bude bolet. Ne, že toho budeš zneužívat." Ukázala na něj prstem, aby si nemyslel, že ji bude využívat. I když, Maddie nejspíš není ten typ nebo minimálně na to nevypadá. Ale říct to musela. Následně se i zasmát jeho poněkud nepodařené grimase, kterou vytvořil na náznak toho, že ho bolí záda. Smíchem nad tím zavrtěla hlavou a pak se na okamžik zamyslela, že se podívala do dálky. Nejspíš tu nikdy v žádné restauraci nebyla. Možná s rodiči, ale to už si nepamatuje ani název, natož, kde se ona restaurace nachází. Zase se tedy otočila na Maddieho a kývla. "Věřím, že jich tu je hodně, ale ještě jsem neměla tu možnost. Možná kdysi s rodiči a bratry, ale to už si nepamatuju název. Budu ti tedy vděčná, když mi nějaké ukážeš a já budu vědět, kam zajít, když budu ve městě." Usmála se na něj a uchechtnula se jeho údivu z toho, že umí vařit. "Ano, umím. Jako druhá žena v rodině jsem se to musela naučit. Mamka byla často dlouho v práci a to by chlapi umřeli hlady. A já toho umím spoustu. Ale u tebe bych to viděla na nějaký steak s opékanými bramborami a třeba salátem coleslaw anebo bych ti udělala mé vyhlášené burgery s karamelizovanou cibulkou a cibulovými kroužky, k tomu domácí hranolky. Pokud tedy jíš maso?" Sjela ho pohledem a pak na něj šibalsky mrkla. Byla hrdá na to, že umí vařit, protože spousta jejich vrstevnic to neumí. Kath však nic jiného ani nezbývalo a jelikož jsou bratři i otec převážně masožravci, tak dělala maso často. Ona se však spokojila i s těstovinami nebo špagetami. Přece jen není zdravé pořád jíst maso. Toto téma však bylo nyní pasé, protože jí Maddie vysvětloval, jak to má s rodiči. Kath přitom nakrčila obočí a poslouchala ho. "Nejsi v kontaktu? Proč proboha?" Nemohla si odpustit, i když je pravda, že to ze sebe vysypala trochu neomaleně. "Tedy, promiň, že se tak ptám, ale jsem holt zvědavá. A co se týče toho, jestli vím, co studuješ, tak vím. Bavili jsme se o tom jednou ve studiu a navíc, kdybys studoval stejný obor jako já, tak bychom měli společné předměty a nejspíš se vídali na hodinách." Objasnila mu Kath, že se jí o tom jíž zmínil. Tím pádem nebyla ani překvapená, když jí to sdělil. "Pravdou ale je, že je to trochu zvláštní a tenkrát mě to zaskočilo, protože umělec rozhodně jsi. O tom není pochyb." Mrkla na něj a věnovala mu i úsměv a poté, co jí sdělil, že ovoce je dobrá volba, úsměv se jí ještě rozšířil. V mžiku jí však vyjelo obočí nahoru a byla zvědavá, co Maddie připravil. "Už se nemůžu dočkat." Vydechla a poté jí cukly koutky, jak na Maddiem viděla, že ho její slova nenechala úplně chladným. Když se jí však na to zeptal, tak se mu podívala přímo do očí a přikývla. Pootevřela ústa, že mu odpoví, ale Maddie měl ještě potřebu něco dodat. Nechala ho tedy domluvit a nadechla se. "V rámci umění ano, když jsme tu navíc jen my dva a spodní prádlo, to je téměř jako plavky." Sdělila mu. I když tak úplně pravda to nebyla. Kath totiž nosí ráda krajku a tu má na sobě i dnes, ale naštěstí zvolila černou barvu, takže tu nebude svítit jako měsíc. Pak zase zmlkla a nechala mluvit Maddieho. Měl pravdu, emoce se dají předvést tancem. Přikývla tedy a poslouchala dál. Zatím ji napadla dokonalá písnička, na kterou bude tančit. "Když nezáleží na tom, jestli bude smutná nebo veselá, tak už asi vím, kterou si vyberu." Natáhla se tedy pro krabičku s ovocem, již vylovila z batohu a vytáhla si z něj i mobil. Ten položila vedle sebe. Krabičku otevřela a položila ji na opačnou stranu mezi ně, aby si mohli brát oba. Maddie mezitím sdělil, co vzal on s sebou. Olízla si mlsně rty a podívala se mu do tváře. "No ty jsi úžasný. Kdyby to bylo skutečně rande, tak je to vážně dokonalé." Zavtipkovala, ale na jednu stranu to myslela vážně. Rozhodně lepší místo, než nějaká restaurace. Byla by to vážně romantika jako blázen. To však nebyl jejich případ. Ale jakmile zmínil víno, Kath se zazubila. "Víno si dám moc ráda a nevadí mi pít z jedné flašky. To sis mohl už všimnout, když jsem ti podávala flašku s vodou." Připomněla mu a sledovala, co všechno ještě z batohu vyndal. "Vážně skvělé. Někdy sem určitě vezmi nějakou slečnu na rande, bude nadšená." Přátelská rada, doplněná ještě o mrknutí. Kath to totiž myslí vážně. Je to dokonalé místo. Sáhne do své krabičky a utrhne si pár kuliček hroznů a strčí si je do pusy. Sendviče vypadají taky lákavě, ale s plným břichem by se jí netancovalo dobře a Kath chce, aby její pohyby byly ladné. Dožvýkala tedy, co měla v puse a vstala na dece. Nejprve si rozepla mikinu a stáhla si ji z ramen, ta sklouzla na deku. Poté přišlo na řadu tričko, které si převlékla přes hlavu a pohodila ho vedle mikiny. Boty si zula pomocí chodidel a stáhla si i legíny. Písnička nemá zase hodinu, takže tu chvíli v prádle vydrží. Ještě si upravila vlasy a sklopila pohled na Maddieho, stojíc před ním v krajkovém černém prádle. Ještě štěstí, že si vzala kalhotky a ne tanga. "Já jsem připravena, co ty?" Zeptala se a sehnula se pro mobil. Našla na playlistu onu písničku a jakmile jí dal Maddie pokyn, písničku pustila a šla si stoupnout více ke kraji. V trávě tančit nechtěla, tak se rozhodla pro prach. To bude mít určitě i větší a lepší efekt. Jakmile písnička spustila, zavřela oči a začala tančit . Ta písnička jí připomínala babičku, která náhle zemřela, takže se v tom tanci opravdu odrážely emoce. Ještě, když byla na zemi a rozvířila kolem sebe prach.


#D500F9


Twin Peaks - Stránka 2 OriginalTwin Peaks - Stránka 2 1060f4bf59e08cbaa849bcda8d5cca06Twin Peaks - Stránka 2 2kXNTwin Peaks - Stránka 2 Da69f39e32d66720f4fef03b0e63a67eTwin Peaks - Stránka 2 GrtwiTwin Peaks - Stránka 2 0d20cd1914b6dba6153c0b1539e2a8d8Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito3_250Twin Peaks - Stránka 2 4f478e85aaf92256f66a3a834c956626Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito2_250Twin Peaks - Stránka 2 638f7434321322eb5c8d6636fe9ebff6
Návrat nahoru Goto down
Maddox S. Dwight

Maddox S. Dwight


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 09. 19

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 11, 2020 2:11 am

Maddox na to nevyzeral, že by mal v plane tieto služby zneužiť nejakým nekalým spôsobom, takže v tomto ho vedela dobre odhadnúť. “Neboj sa.. neurobil by som to hoci.” tváril sa, ako keby nad tým premýšľal no potom sa musel zasmiať. “čo ak sa mi to zapáči natoľko, že to budem chcieť aj bez toho, aby som pocítil nejakú bolesť?” venoval jej jedno malé žmurknutie a potom ju len počúval v tom, čo hovorila. Jedlo, nemusela ani dlho rozprávať, pretože to, čo mala možnosť opísať v ňom vyvovalo typické prejavy, kedy sa o slovo pokúšalo aj jeho brucho. “Už len z tých slov mám pocit, že to jedlo by som potreboval okamžite. Vážne vo mne vyvolávaš zvláštne pocity, kedy by som ťa potreboval vo svojom živote častejšie! asi si ťa najmem ako kuchárku a masérku..” zasmial sa Maddox a potom to už zobral vážne, pretože on nemal problém sa podeliť o nejaké dobré podniky v meste. Nešlo by len o nejaké rýchle občerstvenie, kedy by im mohlo skrútiť žalúdok a niekoľko dní by sa nevedeli pohnúť z kúpeľne. Ale tie reštaurácie, kde sa nachádza naozaj dokonalé jedlo a o ktorých len málokto môže vedieť, pretože v mnohých prípadoch sú pomerne ukrytými. “Ale len pod podmienkou, že do tých rešteurácií by sme išli po prvýkrát spoločne. Kedy by som ti mal možnosť pomôcť vybrať niečo dobré..” musel dodať no jeho myšlienky sa zasa stočili k tomu jedlu, ktoré mala možnosť opísať. Naozaj už len z toho, ako o ňom hovorila, čo by mu navarila sa mu zbiehali slinky na niečo dobré. “nemám žiadne výhrady čo sa týka jedla. Takže so mnou by si to mala jednoduché.” pousmial sa Maddox a potom mal možnosť sa venovať už o niečo vážnejšej téme, ktorá prišla v ich spoločnom rozhovore. "mam pocit, že ten hlavný problém je len v tom, že ma nevedeli pochopiť. Alebo stále nevedia no na tom mi už nezáleží. Dokázal som bez nich prežiť a rovnako to bude aj naďalej. V tomto ohľade som rád za to, že Elliot nado mnou nezlomil pomyselný prútik a nerozhodol sa ísť v ich šľapajach. Pretože to by ma asi mrzelo zo všetko najviac.. " prišiel takýmto spôsobom o otca. Ale tak, nemohol za to, že sa takto rozhodol. Rovnako aj jeho nevlastná matka. Bola to téma o ktorej sa nedokáže len tak s niekym zhovárať no Kath bola jedna z mála ľudí, ktorým v tomto vedel dôverovať a dokonca mal pocit, že ona by sa na neho nepozerala ako na absolútneho idiota, ktorý zradil svoju krv. Keďže to bolo naopak. "ale veril som si od začiatku v tom, čo chcem robiť a nemienim to nejako meniť. To, že oni vo mne nevidia ten správny potenciál v tom, čo robím je asi napokon predsa len ich vína. Ako rodičia by ma mali podporovať a nie mi hádzať pod nohy polená." svojim spôsobom vedel, že by sa o tom nemali baviť po celý čas, pretože nechcel, aby sa tento večer skončil len tým, že bude hovoriť o vlastných problémoch, ktoré prežíva. “Tak to ma mrzí! mne sa to ale stáva pomerne často, kedy si nespomeniem presne na rozhovory, ktoré som viedol s ľuďmi. Toto vôbec neber nejako osobne Kath. To je už asi menšia deformácia z povolania, kedy sa denne mám možnosť rozprávať s desiatkami ľudí.” bolo mu aj ľúto, že na to trocha pozabudol no nebolo to nič vážne, čo by mohlo tento večer pokaziť. Svojim spôsobom sa mu páčil ten prístup, ktorý zvolila. Kedy nemala problém s tým sa vyzliecť a ukázať sa v spodnom prádle. Nebol ten typ chlapa, ktorý by teraz nechal všetko tak a doslova sa na ňu vrhol len na základe toho, že mala možnosť odhaliť svoju dokonalú postavičku. Na nejaký vášnivý sex v tom prachu by mnoho ľudí pomyslelo takmer okamžite. Ved aj on pri pohľade na jej telo si povedal, že je naozaj krásna a stála by za hriech no teraz bolo hlavné len to, aby sa mu podarilo dostať z tohto okamihu maximum. Potom sa musel ale zasmiať aj nad jej poznámkou. “niekoho na rande. Na to ani nemám čas ani pomyslenie teraz. Hoci možno si to zapíšem na zoznam obľúbených miest!” musel sa zasmiať Maddox, pričom mu to ani nepadlo na um. Hoci vei boli pripravené, doplnili sa kedy ona priniesla deku a ovocie a on niekoľko zvyšných vecí. Ale pravda bola, že teraz nemal čas ani pomyslenie na to, že by začal s nejakým dievčaťom randiť. Venoval sa škole, umeniu, práci a nemal ani myšlienky k tomu, aby si ešte do diára vsunul niekoho, komu by mal venovať možno najviac času. To by bolo od neho sebecké očakávať od nejakej ženy to, že by mala čakať len na to, kedy si on urobí čas na spoločné chvíle. Teraz mal Maddox v pláne len započúvať sa do tej hudby, ktorú sa rozhodla vybrať si a snažiť sa zachytiť nejaký okamih, ktorý by bol na to vhodný. Chcel začať ňou, nepotreboval to, aby stála na jednom mieste, pretože v okamihu kedy sa pred ním objaví ten okamih, ktorý potrebuje, tak bude mať možnosť vnoriť sa do umenia a načrtnúť si jej siluetu postavy. Kedy bude mať možnosť zachytiť dostatok emocií v jednom malom diele. Ten úsmev, ktorý mal na tvári sa okamžite zmenil na kamenný výraz, zobral si do ruky svoje pomôcky a čakal. Pozoroval ju, chcel vidieť všetko. Každý jeden pohyb jej tela. Bez slova, kedy by teraz medzi nimi neprešli žiadne reči ani rozhovor. Len tento okamih.


Twin Peaks - Stránka 2 GiphyTwin Peaks - Stránka 2 11116ebde96209562cdc28fd5a540c4a84dc2e63Twin Peaks - Stránka 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4b6a6d79764a7461674c764c6b673d3d2d3539323036393536322e313533396639383036613263656636343732393230323434333032372e676966
Twin Peaks - Stránka 2 2985dfec348b19c414c2753dcd163b978848cce6Twin Peaks - Stránka 2 57sPTwin Peaks - Stránka 2 Tumblr_prsauoE4in1wpio3b_500
Návrat nahoru Goto down
Kathleen Archer

Kathleen Archer


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 17. 10. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 20, 2020 10:53 pm

Maddox Kath ujistil v jejich domněnkách, ale pak, jakmile pokračoval, Kath obočí samovolně vyjelo nahoru a složila si ruce na prsou. Nechala Maddieho domluvit, promnula si rty o sebe a nadechla se.Ale podívejme se, na neviňátko..No, ono by záleželo na tom, co bys byl ochoten nabídnout za tu masáž. Řekla naprosto klidně a sjela ho pohledem. Ráda provokovala a jak se zdálo, tak ani Maddie nebyl tak nevinný, jak se jevil. Když ale začala mluvit Kath o jídle, protože to byla další věc, která jí šla, neuniklo jí, že se Maddiemu doslova sbíhají sliny. Popravdě by ani ona nepohrdla pořádnému steaku. Slova Maddieho ji teda ani nepřekvapila a zasmála se jim. "Ano, to věřím. A to není všechno, co umím." Tentokrát na něj mrkla ona tak trochu šibalsky a dál to už nekomentovala. Zase zvážněla, protože zajít si na dobré jídlo, to nikdy nemohla odmítnout a Maddiemu už vůbec ne. Usmála se tedy na jeho slova. "Samozřejmě, že tam zajdeme společně, sama bych tam dost možná ani netrefila a navíc, budu moc ráda, když mi doporučíš nějaké speciality." Řekla upřímně, protože Kath ráda ochutná něco nového. V jídle nějak extra vybíravá není a jak se později ujistila, tak ani Maddie ne. "Takže bych nemusela každý den dělat maso? To jsem si oddychla." Zažertovala, ale pak se její výraz změnil ve vážný, až ustaraný, když Maddie začal povídat o tom, jak to má se svými rodiči. Svraštila obočí, že se jí mezi ním objevila malá vráska a mlčky poslouchala. Tiše a těžce vydechla a nechápavě se na Maddieho zadívala. "Pochopit v čem? Vždyť ty máš výjimečný talent. Jsi umělec a je smutné, že to nechápou. Ovšem, obdivuji tě, jak to bereš a jak jsi se bez nich dokázal obejít." Myslela to upřímně, protože ne každý by se s tím dokázal takto poprat. Při zmínce Elliota si Kath vzpomněla, že tak se jmenuje jeho bratr a že už o něm Maddie mluvil. Povzbudivě se tedy usmála. "Aspoň někdo z rodiny má rozum a věř, že toho jednou budou litovat. Vždyť jsi jejich syn." Nemohla si odpustit Kath říct své myšlenky nahlas, což se dělo často. Pusa byla kolikrát rychlejší, než mozek. Taková zkrátka už Kath byla. Fascinovalo ji však, jak si Maddie i přes nevůli rodičů šel za svým cílem a vážně ho v tom obdivovala. Musela tedy přikývnout souhlasně nad tím, co Maddie řekl. "To je dobře a že jsi se vypracoval. Byla by škoda takového talentu, kdyby měl přijít v niveč a pokud v tom nevidí potenciál, je to jejich chyba. A máš pravdu, měli by tě podporovat. Naši taky nejsou nadšení, že místo pořádného vzdělání hopsám, jak říká otec, ale jsem jediná dcera, takže mi to nebere. Nevím, zda bych se dokázala poprat s tím, že by mě zavrhli tak jako ty. Nejspíš ne." Odpověděla si sama a i když na to Kath nevypadala, byla to citlivá duše a rodina pro ni byla vždy na prvním místě. To už se ale změnilo téma. Kath nechtěla Maddiemu připomínat nepěkné chvíle, vždyť se měli přece bavit. Proto se pousmála, když se snažil vysvětlit, proč si nepamatuje, že se bavili, jaké dělají obory. Zavrtěla nad tím hlavou. "Taky nemám sloní paměť, takže buď v klidu a při tvém povolání není ani divu." Chápala to a nemohla se za to ani na něj zlobit. Navíc, to nebylo nic důležitého, takže omluva nebyla v tomto případě vůbec potřeba.
Kath nedělalo problém se svléct do spodního prádla, ne před Maddiem, u kterého si byla jistá, že tu nebyl proto, aby se na ni vrhl. Pravda, nejspíš by se asi nebránila, protože Maddie je vážně sladký, ale to nebyl důvod, proč tu byli. Kath mu tedy věnovala jen krátký pohled a naprosto mu rozuměla. Ani ona neměla na nějaké randění čas. Málokterý kluk by totiž dokázal pochopit její téměř denně nabitý program. Kath totiž tanci věnovala opravdu hodně času. Chápavě tedy jen přikývla a pak už se odebrala ke kraji, kde jakmile spustila hudba, zavřela oči a oddala se zcela tanci. Když tančila, tak většinou nevnímala nic okolo sebe. Jen vnímala hudbu a podle ní se pohybovala. Její pohyby byly ladné a vůbec jí nevadilo, že bude za chvíli celá od prachu, jak ho kolem sebe vířila. Ani nepociťovala ten chlad, který už byl docela očividný, jakmile slunce začalo zapadat. Vložila do tance i veškeré emoce. Ty se zračily i v její tváři. Oči po chvíli otevřela a když byla čelem k Maddiemu, věnovala mu pohled. Všimla si jeho soustředěného výrazu. Dost podobný měl i když ji poprvé tetoval. Tančila však dál, až dokud hudba neutichla. Zakončila to tak, že se položila na zem hlavou dolů a oddychovala. Nebyla zadýchaná z tance, byla zvyklá na jiný zápřah..ale spíše ty emoce s ní zamávaly. Utřela si tedy slzy, které se jí draly do očí, párkrát se nadechla a dlouze vydechla, než vstala. Přešla k Maddiemu a byla zvědavá, co, že to vlastně zachytil. Věřila tomu, že to bude umělecké dílo, jako všechny jeho kresby, které měla doposud možnost vidět. Sice jich nebylo moc, ale i tak Kath všechny považovala za originální umělecká díla. Nepochybovala o tom, že teď tomu nebude jinak a že bude opět žasnout nad Maddieho talentem. Navíc se potřebovala i odprostit od myšlenek na babičku, která se na ni bohužel dívá už jen shora...


#D500F9


Twin Peaks - Stránka 2 OriginalTwin Peaks - Stránka 2 1060f4bf59e08cbaa849bcda8d5cca06Twin Peaks - Stránka 2 2kXNTwin Peaks - Stránka 2 Da69f39e32d66720f4fef03b0e63a67eTwin Peaks - Stránka 2 GrtwiTwin Peaks - Stránka 2 0d20cd1914b6dba6153c0b1539e2a8d8Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito3_250Twin Peaks - Stránka 2 4f478e85aaf92256f66a3a834c956626Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito2_250Twin Peaks - Stránka 2 638f7434321322eb5c8d6636fe9ebff6
Návrat nahoru Goto down
Maddox S. Dwight

Maddox S. Dwight


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 09. 19

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 04, 2021 1:44 am

To ich doberanie sa a mierne flirtovanie sa mu začínalo páčiť. Rozhodne si nemohla mysleiť, že je nevinným chlapčiatkom, pretože to tak nebolo. Možno si to o ňom myslelo mnoho ľudí a napokon ich aj tak vyviedol z omylu. No možno by za toto mohol byť aj rád. Aspoň si nikto nepomyslel, že je rovnaký ako jeho brat. To nebol a to sa mu páčilo. Boli bratia no podobali sa len v niektorých veciach. „Tiež som si myslel, že by som sa na to mal pozerať tak, že si ma.. nezaslúžia.. ak to je to správne slovo. Ale nebolo to tak. Človek si to môže povedať tuto..“ poklepal si dvoma prstami po spánkoch ako keby chcel naznačiť, že si to môže povedať v hlave. „A aj tak niečo iné môže vidieť tuto..“ ukázal na miesto, kde sa nachádzalo jeho srdce. Každého by vedelo zaraziť a zraniť to, ked si rodina vyberie niečo iné namiesto toho, aby si vybrali prítomnosť svojho syna. Bolelo ho to, no len tie spomienky mu stále pripomínali to, že s tým aj tak nedokáže nič už urobiť. „Ja.. neviem ako sa mám k tomu správať Kath. Bol by som rád, ak by sme mysleli na niečo iné.. prosím.. ja.. neviem, či by som dokázal o tom hovoriť tak, ako by som mal. Mal by som byť v tomto ohľade silným a tváriť sa, že sa ma nič z toho nedotklo..“ Maddox zakrútil hlavu v snahe toho, že by mohol týmto gestom možno tie všetky myšlienky opäť zahnať do toho kúta, kde sa nachádzalo všetko, čo je ťažké na nejaké milé rozhovory. Maddox mal pocit, že každý človek v sebe nejaké to miesto drží. Pod zámkom a rovnako to mal aj on sám. Aj s inými drobnosťami a maličkosťami o ktorých by nemalo vedieť mnoho ľudí.
Maddox sa už venoval tomu pohľadu, ktorý sa mu naskytol. To, kedy ju mal možnosť vidieť tancovať. Vedel zachytiť ten okamih o ktorom si myslel, že je ten správny. Kreslil rýchlo no precízne. Nebolo to dielo, ktoré by si vyžadovalo každý jeden detail. Skôr išlo o to okolie a ten okamih, ktorý tam už mal. Všetko to doklepne až u seba doma. Možno ak jej to ukáže a ona uvidí len svoj obrys, tak si bude myslieť, že to je len zlý vtip. No on do toho dáva všetko. Rovnako, ako to mal možnosť vidieť pri tom tanci v jej prípade. Bola to len jasná vec, že aj napriek tomu, že je tu vrámci svojej práce ako správny muž v prítomnosti krásnej ženy. Mal možnosť si prezrieť jej telo, nemal sa za čo hanbiť a ona už rozhodne nie. Bola krásna, jedinečná a aj napriek tomu, že sa mu tento pohľad páčil vedel, že po tom, ako skončia svoju prácu bude aj pre ňu lepšie, ak sa oblečie. Pretože nebolo to najteplejšie počasie hoci bolo oveľa teplejšie. Sledoval každý jej pohyb až do momentu, kedy sa to neskončilo.. Maddox sa nechcel vypytovať na to, čo tento tanec mal znamenať. Bola tam pekne vykreslená bolesť, čo znamenalo len to, že ak by sa na to spýtal, tak by ju to mohlo zasiahnúť. Maddox sa rozhodol možno túto mierne pochmúrnu situáciu, ktorá bola nasiaknutá rôznymi emociami vyplniť emóciou radosti a z toho dôvodu jej ukázal svoje dielo. Ak sa to tak dalo vôbec nazvať? „Nie je to žiaden finálny produkt no aj napriek tomu môžeš vidieť v tom presne to, čo som videl ja..“ prešiel ukazováčikom po siluete a náznaku piesku rovnako aj mesta za tým. Bol to obrázok, ktorý len tak ľahko nedostane z hlavy aj keby sa ona sama nerozhodla si to dať na vlastné telo. Vie, že tento obrázok si ponechá ako pamiatku na tento večer. Napokon nemal žiadne pochybnosti o tom, že ona bola presne tým človekom, ktorého tu potreboval. „Chcem aby si v tomto videla to, čo som videl ja. Krásu, silu, nehu ale aj odhodlanie..“ bol z toho nadšený a nevedel sa vynadívať či už na tento obraz, ktorý mal pred sebou alebo na svoj výtvor. Musel prísť na iné myšlienky ako len na to, sa pozerať na ňu. „Prosím ťa.. nemohla by si si na seba dať opäť oblečenie?.. pretože sa necítim veľmi pohodlne..“ musel sa na jeho tvári objaviť v tejto chvíli skutočne malý úškrn aj z toho dôvodu, že ak by takto ostala, kto vie kde by sa musel presunuť so svojimi myšlienkami. Musel prísť na spôsob ako na malý okamih nemyslieť na ten pohľad, ktorý mal pred sebou.


Twin Peaks - Stránka 2 GiphyTwin Peaks - Stránka 2 11116ebde96209562cdc28fd5a540c4a84dc2e63Twin Peaks - Stránka 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4b6a6d79764a7461674c764c6b673d3d2d3539323036393536322e313533396639383036613263656636343732393230323434333032372e676966
Twin Peaks - Stránka 2 2985dfec348b19c414c2753dcd163b978848cce6Twin Peaks - Stránka 2 57sPTwin Peaks - Stránka 2 Tumblr_prsauoE4in1wpio3b_500
Návrat nahoru Goto down
Kathleen Archer

Kathleen Archer


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 17. 10. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 04, 2021 10:22 pm

Kath dnes Maddie překvapoval čím dál víc. Nejprve tím, že jí napsal a chtěl ji vidět. Za jakým účelem jí hned neprozradil a chvíli ji napínal. Tím vzbudil její zvědavost. Nepochybovala však o tom, že Maddieho napadlo něco skvělého. Za dobu, co ho tak trochu znala, věděla, že co dělá, koná s rozmyslem a ví přesně, co dělá. Ale udivilo ji, že ho nyní začala poznávat poněkud jinak, než doposud. Nemyslela si sice, že je nevinný. To by musela být dost naivní, ale doposud ho měla za slušňáka. Nakonec se ale ukázalo, že ho baví dobírat si ji a dokonce s ní i flirtovat. Kath to dělala běžně, takže u ní to nebylo nic zvláštního. Maddie ale poodhalil stránku, kterou ještě neznala a musela uznat, že rozhodně není na škodu. Nejevil se totiž jako nějaký děvkař. Tím pádem na něj Kath nemusela být drsná, jak někdy na takové týpky bývá. Po chvíli však toto dobírání přešlo jinam a to k mnohem vážnější věci. Kath neměla ani ponětí, že rodiče Maddieho zavrhli jen kvůli tomu, že měli jiné představy o tom, co bude v životě dělat. To jí od nich přišlo ubohé a nevěděla, jak má Maddieho povzbudit nebo co říct. Jen tiše vydechla a poslouchala, co říkal. Sledovala ho a trochu z toho všeho sama posmutněla. Bylo vidno, že ho to trápí a jak by taky ne. Komu by bylo jedno, že ho zavrhnou vlastní rodiče. Bylo jí ho líto a chtěla udělat něco, cokoliv. Jenomže v tuto chvíli ho nemohla žádná slova utěšit natolik. Nejlepší tedy bylo o tom nemluvit vůbec a to si myslel i Maddie. Proto přikývla a přešla k němu blíž. Ruku mu položila na rameno a na moment ho zastavila. Podívala se mu upřeně do očí a nadechla se. "Myslím si, že je to také určitě mrzí. Vždyť přišli o skvělého syna." Musela to říct, protože minimálně pro matku to muselo být strašné. Rameno mu při těchto slovech stiskla a povzbudivě se na něj usmála. "Ale bavit se o tom už nebudeme, úsměv ti sluší více." Dodala s mrknutím oka a chtěla ho aspoň trochu přivést na jiné myšlenky.
Proto také dlouho neotálela s tancem a vložila do něj úplně všechno. Maddie ji pozoroval a pečlivě kreslil. Znovu viděla ten jeho soustředěný výraz, který měl i ve chvíli, kdy jí dělal tetování. Neměla však moc možnost ho sledovala, ovládaly ji emoce, které při tanci prožívala. Nakonec tedy byla ráda, že byl u konce. Sice tanec milovala, ale na to, že jí zemřela milovaná babička myslet rozhodně nechtěla. Chvíli jí trvalo, než emoce dostala pod kontrolu, aby se nerozbrečela. Ale povedlo. Mohla tedy vstát a přejít k Maddiemu, klekla si těsně k němu. Byla na jeho dílo velmi zvědavá, protože to je umělec a chtěla ho vidět zblízka. Maddie neváhal a kresbu jí ukázal. Kath na ní spočinul zrak a pootevřela údivem ústa nad tou krásou. Skoro přeslechla, co říkal, ale jak přejel prstem po siluetě, nemohla spustit z toho obrázku zrak. Chtěla ho tedy vyvést z omylu, ale to mluvil Maddie dál. Uhnula tedy pohledem z papíru a podívala se mu do očí. Zajímalo ji, co v tom viděl a odpověď ji překvapila. To, jak mluvil. Chvílemi jí přišel, jak nějaký spisovatel nebo básník. Zadívala se mu upřeně do očí a hlavu naklonila mírně na stranu. "To jsi skutečně viděl?" Zeptala se a poté na pár vteřin zmlkla. Chvíli se utápěla v Maddieho očích. Bylo totiž zvláštní, že ji někdo tak viděl, i když při tanci. Vzpamatovala se až ve chvíli, kdy ji Maddie požádal, ať se oblékne. Z toho všeho vzrušení a jak byla fascinována tím, co řekl, zapomněla i na chlad, který jí prostupoval tělem. Párkrát tedy zamrkala a odkašlala si. Nervózně si prohrábla vlasy a uhnula pohledem na zem. "Ehm, jistě. Kam jsem si...aha, tady." Rozhlédla se, kde má oblečení a natáhla se pro něj. Vstala a oblékla se, jak nejrychleji mohla. Přece jen už bylo chladněji, než když sem přišli a nechtěla v Maddiem vzbuzovat nevhodné myšlenky. Jak byla oblečená, poupravila si vlasy a zase si šla prohlédnout to umělecké dílo. Posadila se vedle Maddiho a prohlížela si tu krásu. Nechápala. "Je to dokonalé. Něco tak krásného jsem už dlouho neviděla a nechápu, že jsi to nakreslil během jedné písničky. Je to až neuvěřitelné." Řekla popravdě, protože tak to přesně cítila. Potom se ale na Maddieho znovu podívala a udělala to, co chtěla udělat už, když mluvil o svých rodičích. Prostě ho beze slova objala. Měla jakýsi pocit, že to potřebuje a pravda je, že to potřebovala i ona. Na moment mu i položila hlavu na rameno. Po chvíli ho ale pustila. Ne každému bylo příjemné obejmutí, to si uvědomila vcelku pozdě. Omlouvat se ale nechtěla. Udělala by to jen, pokud by pocítila, že je mu to opravdu nepříjemné. Odtáhla se od něj a podala si střapec hroznového vína. Jednu kuličku si utrhla a zase se otočila na Maddieho. "Jak tě vlastně napadlo něco takového nakreslit? Máš to jako zpěváci, že třeba sedíš v kavárně a najednou bum - skvělý nápad?" Zajímala se a ruku se střapcem natáhla k němu, aby si mohl taky vzít. Sama si kuličku vložila do pusy a rozkousla ji. Dožvýkala a přimhouřila mírně oči. "A neuvažoval jsi nikdy o tom, že bys něco napsal? Protože někdy mluvíš jako nějaký spisovatel." Sdělila mu Kath upřímně, protože taková už prostě byla. Co na srdci, to na jazyku.


#D500F9


Twin Peaks - Stránka 2 OriginalTwin Peaks - Stránka 2 1060f4bf59e08cbaa849bcda8d5cca06Twin Peaks - Stránka 2 2kXNTwin Peaks - Stránka 2 Da69f39e32d66720f4fef03b0e63a67eTwin Peaks - Stránka 2 GrtwiTwin Peaks - Stránka 2 0d20cd1914b6dba6153c0b1539e2a8d8Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito3_250Twin Peaks - Stránka 2 4f478e85aaf92256f66a3a834c956626Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito2_250Twin Peaks - Stránka 2 638f7434321322eb5c8d6636fe9ebff6
Návrat nahoru Goto down
Maddox S. Dwight

Maddox S. Dwight


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 09. 19

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 01, 2021 11:59 pm

Maddox sa už nechcel rozprávať o rodine. O problémoch, ktoré tam vždy naskakovali takmer na dennej báze. Ani o tom, ako veľmi sa na začiatku snažil o to, aby to dopadlo najlepšie ako len mohlo a možno by mu otec vedel odpustiť. To nie. Nechával to už na samotný osud, kedy nechcel už veriť ničomu. Ani tomu, že by to mohlo byť v poriadku. Maddox jej nechcel v tejto chvíli ešte na plecia dávať svoje problémy s tým, že v skutočnosti pri boku jeho otca nestojí jeho matka ale len náhradná žena, ktorá sa tak niekedy správala. Rozdiel bol len v tom, že bola len o niekoľko rokov staršia ako bol Maddox. Len nad tým kývol hlavou a nechal všetky tieto myšlienky niekde ďaleko na mieste vo svojej mysli, kde sa už nechcel veľmi vracať.
Bol prekvapený, že sa jej to páčilo. Nebolo to finálne dielo, ktoré by už mohol prezentovať ale zaslúžila si to vidieť. „áno presne to som videl. Silu, emociu, krásu.“ nevedel to tak celkom opísať slovami, aj keby sa o to snažil nejako príliš. Jednoducho mal pocit, že jeho umenie niekedy musí hovoriť za neho samotného. Potom sa už sústredil na jej ďalšie slová. „myslím si, že si to tak nejako vystihla. Je to, ako keby som bol len na tom správnom mieste a v čase, kedy sa ku mne nejaká myšlienka dostane. Dokáže ma to popadnúť doslova hocikde.. či to je spánok..“ už niekoľkokrát sa mu sníval nejaký obrazec, ktorý musel takmer okamžite ráno po prebudení, ak sa mu to teda podarilo aj zapamätať nakresliť. Najradšej by si kúpil niečo aj do sprchy, kde by mohol kresliť priamo v nej no to by odtiaľ nedokázal už vonkoncom vyliezť ani po diesiatkoch minút. „Niekedy sa mi stane, že mi niečo napadne v tú najhoršiu chvíľu.. napríklad počas prednášky. To už len premýšľam nad tým, kde mám nejaký papier a pero, kedy by som si to mohol urobiť. Vlastne.. máš to nejako podobne?“ Maddox o nej nevedel tak mnoho vecí, ktoré ho zaujímali. Ani to, či je jeden z tých typov tanečníčiek, ktoré sa vedia do toho vžiť do takej miery, kedy by si sami pre seba tvorili aj určité choreografie. „Nemyslím si, že by si sa.. neinšpirovala nejakými okamihmi.. teraz som to mal možnosť vidieť na vlastné oči, kedy si zabudla na okolitý svet. Ale aj ty máš..“ zobral si jeden kus ovocia, ktorý si dal do pusy a pokračoval vo svojej myšlienke. „Také miesta alebo okamihy, kedy ti to nedá a v hlave vidíš nejaké kroky? Alebo ako to u teba funguje?“ on potreboval k tancu len málo. Napríklad alkohol, ktorého rozhodne nikdy nebolo málo alebo spoločnosť nejakej príjemnej osoby. Musel sa zamyslieť nad tými slovami, ktoré povedala a následne sa nad tým aj zasmiať. „uh písanie? Nemyslím si, že by som bol na toto ten správny človek.. možno sa viem pohrávať so slovami. Ved to máme v rodine!“ povedal úsmevne Maddox, pričom si vždy spomenul na to, ako trávili Maddox a Elliot nejaký ten večer v bare a mohol sledovať tie baliace techniky Elliota, ktorým by sa on sám mohol len priučiť. „Ale na napísanie niečoho? Vážne vyzerám ako nejaký spisovateľ? Nejaký básnik? Alebo ako si to myslela? Len mi nehovor, že by som sa mal obrátiť na to, že by som mal začať spisovať nejakú svoju autobiografiu.. pretože by to bola hotová..“ musel sa nadýchnuť, pretože tie slová z neho vychdázali skutočne rýchlo a musel sa len zadržiavať, aby sa mohol nadýchnuť. Pri tom sa musel zasmiať, dokonca sa postavil na nohy a chytil sa za srdce a druhou rukou ukázal k slnku. „ooo krásna to príroda.. krásna to deva v mojej spoločnosti, ktorá ma spaľuje svojou nádherou. Ako by som ju mohol prirovnávať k samotnému slnku? Jej krása siaha oveľa dalej vo vesmíre. Jej krása je nekonečná ako samotný vesmír.. oh nebesá..“ začal so svojim prejavom, kedy sa musel tváriť ako hotový umelec, možno ak by mal v tejto chvíli pri sebe nejaký šál, tak by si ho prehodil cez jedno rameno a nechal, aby mu padalo priamo až na chrbát. „Jej samotná krása je nekonečná. Ani vesmír sa jej nevyrovná. Oooo nebesá ospravedlňujem sa za to, že svojimi slovami sa rúham..“ následne podišiel k nej bližšie, pričom si kľakol na jedno koleno a jednu ruku vystrel pred seba. „Bolo by mi cťou… tou najväčšou cťou, kedy by sa zo mňa stal najšťastnejší muž, ak by ste ma podctili svojou..“ v tejto chvíli ak by ich niekto v diaľke videl, možno by začali tlieskať a myslieť si, že ju žiada o ruku. Kedy tie slová by dávali k tomu väčší zmysel. „Svojou rukou a venovali mi jeden krásny tanec.. ak sa nebojíš toho, že by som ti mohol pošľapať tvoje nohy..“ Možno to z počiatku vyzeralo ako nejaký nepodarený žart no vlastne tento posledný krok, ktorý sa rozhodol urobiť myslel vážne. Rád by si s ňou zatancoval, aj napriek tomu, že nebol tým najlepším tanečníkom. Rozhodne sa nemohol merať s niekým ako bola ona sama. Bola kúzelná a talentovaná a to na ľudoch miloval a vedel to oceniť.


Twin Peaks - Stránka 2 GiphyTwin Peaks - Stránka 2 11116ebde96209562cdc28fd5a540c4a84dc2e63Twin Peaks - Stránka 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4b6a6d79764a7461674c764c6b673d3d2d3539323036393536322e313533396639383036613263656636343732393230323434333032372e676966
Twin Peaks - Stránka 2 2985dfec348b19c414c2753dcd163b978848cce6Twin Peaks - Stránka 2 57sPTwin Peaks - Stránka 2 Tumblr_prsauoE4in1wpio3b_500
Návrat nahoru Goto down
Kathleen Archer

Kathleen Archer


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 17. 10. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 02, 2021 1:42 am

Kath to na něm viděla. Pochopila, že se o tom bavit nechce a rozhodně nehodlala být ta, která mu bude tyto nepěkné vzpomínky připomínat. Nevracela se tedy k tomu už. Nebyl ani důvod. Chtěla Maddieho vidět usměvavého a ne utrápeného z toho, že ho rodiče zavrhli. Nakonec, ani Kath to nebylo příjemné. Svíralo se jí hrdlo z toho, že se Maddie trápí a jeho rodiče nechápala. Kdyby to byl nějaký grázl, ale on je tak sladký, hodný a talentovaný, že by na něj měli být pyšní. A kdyby je někde potkala, hned by jim to všechno vmetla do tváře. Kath už totiž taková je. Vždy řekne, co si myslí a je upřímná. Nemá důvod někomu lhát. To se jí bohužel dost často taky vymstí. Pak je za tu zlou a nemá proto příliš přátel. Jí to však nevadí. Nestojí o žádné falešné kamarády. Prostě často říká pravdu, i když to dotyčný slyšet nechce.
Tu vyřkla i nyní. Nemohla nezmínit, jak krásný obrázek Maddie namaloval a vůbec nepřeháněla. Nebyl to sice finální produkt, ale už tak byl krásný a Kath se moc líbil. Stejně tak ji potěšila slova Maddieho o tom, co viděl a namaloval. Po zopakování, že skutečně viděl, co řekl, se Kath usmála a poté přikývla s trochu vážnějším výrazem. V něčem mu totiž musela dát za pravdu. "Emoce v tom byly, to je pravda. Vzpomněla jsem si při tanci na babičku. Zemřela náhle a já se tak nějak nemůžu pořád úplně vyrovnat s její smrtí. Byla moje rádkyně a hodně mě naučila, mimo jiné i vařit. Když mě tedy přepadne špatná nálada, tak jdu tančit a dostanu to ze sebe...všechno." Pousmála se trochu smutněji. To byl vlastně i jeden z důvodů, proč ho objala. Tak nějak to potřebovala. Nechtěla ale na smrt babičky myslet a být smutná. Změnila tedy téma, aby přišla na jiné myšlenky a poslouchala Maddieho odpověď se zaujetím. Mlčela až do doby, než zmínil spánek. "Takže se ti zdálo o nějaké tanečnici a napadla jsem tě při ní já?" Zajímala se, jak to vlastně bylo, protože něco takového už jednou zmínil. Chtěla vědět, jak to tedy opravdu bylo a sama se zamyslela, jak to má ona. O tanci se jí snad ještě nezdálo. I když, kdo ví. Většinou si své sny nepamatuje. Musela se ale zasmát poznámce, že ho to napadne třeba při přednášce. Moc dobře to totiž znala. Proto pokývla chápavě hlavou. "Mám to dost podobně a při nudných přednáškách se mi to děje dost často." Přiznala se smíchem. Maddie se ale zajímal dál a Kath opět mlčela do doby, než jí položil otázku. Dožvýkala hrozen a olízla si rty. "Ehm, já to mám tak, že když slyším hudbu, hned mám nutkání tančit. Tak jsem to měla odmalička. No a když nemůžu, tak se mi v hlavě objeví, jak bych tančila. Promítnou se mi kroky a abych nevypadala jako blázen, musím si to aspoň zapsat, což dost dobře nejde. Tak si to načrtnu, ale často to nejde poznat, protože jsou to spíše čmáranice, tak tyto nápady končí v mé hlavě. Pak si ale třeba vzpomenu, když trénuji." Vysvětlila mu, jak to má ona a pak naklonila hlavu ke straně, že se jí na onu stranu svezly i vlasy, protože ji něco napadlo. "Vlastně by ses mi při těchto nápadech hodil ty. Věřím, že ty bys to uměl vystihnout naprosto přesně i jen z popisu." Věřila tomu, protože Maddie je opravdu umělec každým coulem a Kath nepochybuje o tom, že by dokázal nakreslit správné kroky. Umí toho opravdu hodně, nejen malovat. On i mluví často jako nějaký umělec, básník nebo tak a to musela také zmínit. Tomu se Maddie podivil a zajímal se, jak to Kath myslela. Ta se zazubila a pak se rozhodla odpovědět. "No, rozhodně se nechováš jako tví vrstevníci. Dokonce se i vyjadřuješ na úrovni, jako skutečný umělec." Objasnila mu a když zmínil, že ať mu neříká, že by měl něco napsat, musela přikývnout. To ji totiž přesně napadlo. Ale než mu to stačila říct, Maddox mluvil dál. Nedokončil větu a postavil se. Kath zaklonila hlavu, aby viděla, co dělá a jeho gestu se musela zasmát. Šaškoval a jí se to líbilo. Uměl ji rozesmát a to se povedlo skutečně málokomu. Když ale začal o její kráse, tak se smát přestala a poslouchala ho. Koutky jí cukaly, i když ta slova byla krásná. Kath měla za to, že jen dělá blbinky a nemyslí je vážně. Vrtěla hlavou, jaký je to komediant. "Hotový Andersen.." Pronesla se smíchem, ale... pak se zarazila, když se k ní Maddie vydal a klekl si před ní na jedno koleno. Vůbec netušila, co dělá. Zvedla se tedy více do sedu a dívala se mu do očí. Vyslechla si i jeho originální žádost o tanec a bez řečí mu vložila svou ruku do té jeho. "Jak bych mohla odmítnout nejoriginálnější žádost o tanec." Při těch slovech se i zvedla společně s Maddiem. "Ale nehraje žádná hudba.." Zmínila a usmála se. Bylo jí s ním opravdu dobře a dlouho se tak nebavila, jako po jeho boku. Jaksi zapomněla i na své obvyklé uštěpačné poznámky a prostě si tento výlet užívala. "Pustíš něco nebo budeš zpívat?" Rýpla si, aby odlehčila napětí, které při jeho blízkosti začala pociťovat. Málokoho si totiž připustila k tělu. S Maddiem to ale šlo tak nějak samo. Jeho dokonce ani nepodezřívá z toho, že se ji snaží dostat do postele. U kohokoliv jiného by už toto podezření měla. Zvláštní...


#D500F9


Twin Peaks - Stránka 2 OriginalTwin Peaks - Stránka 2 1060f4bf59e08cbaa849bcda8d5cca06Twin Peaks - Stránka 2 2kXNTwin Peaks - Stránka 2 Da69f39e32d66720f4fef03b0e63a67eTwin Peaks - Stránka 2 GrtwiTwin Peaks - Stránka 2 0d20cd1914b6dba6153c0b1539e2a8d8Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito3_250Twin Peaks - Stránka 2 4f478e85aaf92256f66a3a834c956626Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito2_250Twin Peaks - Stránka 2 638f7434321322eb5c8d6636fe9ebff6
Návrat nahoru Goto down
Maddox S. Dwight

Maddox S. Dwight


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 09. 19

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22, 2021 2:46 am

Maddox v tejto chvíli mohol v nej vzbudiť mierne pochybnosti. To, čo povedal. To, čo prezradil. Že skutočnosť je taká, že tanečnicu videl vo svojom sne. Možno to bola práve ona, no to nikto nevie ani dokonca ten človek, ktorému sa to napokon snívalo. Hovorí sa, že sny majú veľkú moc a on o tom už nemôže ani pochybovať. „mal som možnosť vidieť človeka nie do tváre. Len siluetu, rovnako ako v tejto chvíli, ked sa pozrieš na tento obrázok..“ možno by mal počkať s tým, kedy to bude hotové a tak jej to ukázať. Prekvapilo ho avšak to, ako dobre na to reagovala. Popravde to bolo niečo, čo ho vedelo napokon aj potešiť. Ked sa to páčilo aj tej druhej osobe. Práve jej. „Videl som ako tancuje, na tomto mieste.. a potom som vedel, že musím to dotiahnúť do dokonalého konca. No nikdy by som si nemyslel, že z obyčajného sna môže vzniknúť niečo takéto. Som skutočne z toho nadšený, že som mal možnosť ťa vidieť tancovať a ešte väčšiu radosť mám z toho, že som mal možnosť to dotiahnuť do konca a nakresliť to..“ Maddox sa možno miestami nechával unášať slovami no chcel jej za to poďakovať. Aspoň zatiaľ takýmto malým gestom. Počúval ju, to ako hovorila o svojom pocite, čo to v nej vyvolalo. Určite, ak by to neurobila ona a nevzala by si ho do náručia ako to urobila pred malým okamihom, tak by sa o to pokúsil on sám. Pretože to znamenalo pre neho mnoho to, že sa vedela pred ním takýmto spôsobom otvoriť. „ ak budeš na starú mamu spomínať s úsmevom. Určite by to chcela aj ona sama. A určite nechcem ani ja to, aby si v dnešný večer plakala..“ to by skutočne nechcel. Kedy by svojou touto malou požiadavkou docielil to, že by videl na jej tvári smutný pohľad, slzy v jej očiach a možno by to bol okamih, kedy by sa to všetko pokazilo. Potom následne by musel urobiť čokoľvek, skutočne čokoľvek len k tomu, aby videl na jej tvári zasa nejaký ten malý náznak radosti a úsmev s tým spojený.
Maddoxovi sa ten nápad pozdával, to čo hovorila. Nemohol mať každý človek nadanie na všetko. On nemal v pláne sa smiať na tom, že nedokáže nakresliť nejaké tie schémy. To by bolo, ako keby sa jemu niekto smial za to, že nie je hudobníkom. Spevákom alebo niečo podobné. Prišlo mu to dokonca zaujímavé gesto a niečo s čím by mohli v budúcnosti pracovať. „Ja v tomto nevidím problém! Myslím si, že by som ti s tým vedel pomôcť. Nakresliť schémy k tancu, ktorý tancuješ. Bolo by to ale trocha komplikovanejšie, kedy by si ten pohyb musela niekedy viackrát zopakovať.“ zasmial sa Maddox, pretože určite nie je dokonalým človekom, ktorý by vedel za desať sekúnd nakresliť niekoľko použiteľných skicov. Je schopným, to rozhodne áno no nie natoľko, aby mu to išlo takto od ruky. Vlastne ani nevedel, či vôbec niekto taký existuje. Napokon by to nemusel byť taký zlý nápad a bol by z toho v skutku zaujímavý projekt. Záležalo len na jednej jedinej veci, ktorá mu pri tom napadla. „Ale drahá Kat vieš, čo by to znamenalo? Ak by si o to mala skutočne záujem musela by si so mnou tráviť oveľa viac voľného času ako doposiaľ.“ jeho kútik pier sa stočil do malého úsmevu. Jemu by to vonkoncom neprekážalo, aspoň by mal možnosť ju oveľa viac spoznať.
Maddox dúfal, že sa toho chytí no nevedel si predstaviť to, že by mohol on spievať. On? Niekto ako on? „Vážne? Mohol by som ti zaspievať ale ver mi, že by som mohol dostať po tomto rolu v Titanicu. Kedy by som mohol spievať a ľudia by samí vyskakovali z lode len aby sa zachránili od môjho spevu. Ale kedže ty máš bližšie k tej hudbe ako ja sám, nechám sa viesť. Vo všetkých ohľadoch..“ Maddox vedel, že takto ide do rizika, kedy sa môže stať to, že by sa mohol strápniť. Ved tancovať s tanečnicou nemôže len tak niekto. S niekým, kto tak dokonalo počuje rytmus v každom tone hudby. Zohol sa pre svoj mobil a podal jej ho len aby mohla zapnúť nejakú hudbu. Maddox s tým nemal problém jej podať mobil, nemusel sa báť ničoho, čo by tam mohlo na ňu vyskočiť. Bol zvedavý na to, čo vyberie a čoho by sa mohol chytiť no dúfa, že to bude niečo, čo bude vedieť zatancovať aj on. Hoci aj v tomto ohľade sa radšej v tanci nechá viesť ňou a bude reagovať na jej pohyby. Ak ani po tomto Kat nezdrhne rýchlym behom dole, skutočne ich čaká príjemný večer a noc na tomto mieste. Bez nejakých myšlienok na niečo viac, rozhodne si to nevedel tak celkom predstaviť. Ktokoľvek by sa sem mohol dostať a vidieť ho, ako sa pokúša o niečo by bol ten najväčší trapas v jeho živote. V tejto chvíli si chcel užiť len tento okamih skutočne s človekom, ktorý za to stojí.


Twin Peaks - Stránka 2 GiphyTwin Peaks - Stránka 2 11116ebde96209562cdc28fd5a540c4a84dc2e63Twin Peaks - Stránka 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4b6a6d79764a7461674c764c6b673d3d2d3539323036393536322e313533396639383036613263656636343732393230323434333032372e676966
Twin Peaks - Stránka 2 2985dfec348b19c414c2753dcd163b978848cce6Twin Peaks - Stránka 2 57sPTwin Peaks - Stránka 2 Tumblr_prsauoE4in1wpio3b_500
Návrat nahoru Goto down
Kathleen Archer

Kathleen Archer


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 17. 10. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01, 2021 11:49 pm

Kath to nějak nešlo do hlavy a Maddie mluvil neurčitě. Chtěla vědět, co v tom snu vlastně viděl. Tak nějak nevěřila tomu, že by mohl ve snu vidět tančit zrovna ji. Ale kdo ví. Sny si člověk nevybírá a zdát se mu může o komkoliv. Sledovala ho tedy s nakrčeným čelem a čekala na odpověď. Té se dočkala a pokývla na ni hlavou. Podívala se na obrázek a pousmála se. "Asi moc tanečnic neznáš, co?" Zeptala se a ani vlastně neví proč. Jen jí nějak nešlo na rozum, proč by si z těch všech vybral právě ji. Nepovažovala se za nejlepší nebo bůh ví jak dobrou. Jasně, dřela, ale jistě nebyla jediná. Zvedla pohled zpět na Maddieho a měla potřebu mu vysvětlit, proč se ptala. "Já jen, že jsem tě napadla zrovna já." Dodala a potom mu pochválila obrázek. To musela udělat, protože byl vážně dobrý, dokonalý. Přitom jí pohled sjel na jeho rty, které se usmály. Neřekla to však, aby ho potěšila. Kath je totiž upřímná a kdyby si nemyslela, že je ta skica fakt dobrá, tak by to neřekla. Maddox je totiž umělec každým coulem a je obdivuhodné, co vykouzlil za takovou chvíli a ještě z pohybu, protože Kath tančila celou dobu, než skončila písnička. Nyní ale zůstávala na místě a poslouchala, co Maddie říkal. Koutky jí vyjely samovolně opět do úsměvu. "Myslím si, že byl opravdu skvělý nápad to zvěčnit, protože to vypadá vážně skvěle a já jsem ráda, že sis na tuto malbu vybral právě mě." Pověděla mu nazpět pravdivě a obdivně si obrázek prohlížela. "Vážně by mě nenapadlo, že jde namalovat tanec a ještě takovým způsobem. Jsem nadšená. Zvedla pohled do Maddieho tváře a usmála se, že mu ukázala i své bílé zoubky. Oči jí zářily, protože něco takového ještě nezažila. Tak krásné místo se spoustou dobrot a skvělým klukem, který je vážně cute a přece to není rande. Možná i proto je to o to kouzelnější. Následné obejmutí tedy nebylo cílené, ale Kath to tak nějak potřebovala. Zdálo se, že ani Maddiemu to nepřekáží. Přikývla tedy na jeho slova a jakmile ho pustila a odtáhla se od něj, vzhlédla k nebi. "Vím, že se na mě dívá shora a chrání mě." Pověděla a pohled opět sklopila, aby se Maddiemu podívala do očí. "Plakat nebudu, to se neboj. Nechci kazit tento večer a navíc vím, že je babi na lepším místě." Pousmála se a tímto toto téma uzavřela. Pokud Maddox chtěl, mohl se k tomu vyjádřit, ale Kath už k tomu víc neřekla. Nechtěla se o tom bavit a smutnit.
Místo toho se mu svěřila se svým problémem. Nebyl to až takový problém, ale něco, co ona holt neuměla. Každý nemohl umět vše. I tak se trochu zastyděla a taky se tak i zatvářila. Vypadala přitom docela roztomile, jak měla sklopenou hlavu a jen očka zvedla nahoru. Jako dítě, které se cítí provinile za něco, co udělalo nebo naopak neumí. Tento výraz se po chvíli změnil v nadšený, jako když dítě dostane, co chce a dokonce i tak vypískla. Naštěstí ne nijak nahlas a raději si na chvíli i zakryla pusu. "Promiň." Špitla se smíchem a pusu si odekryla, aby se nadechla a spustila. "Ale to by bylo vážně skvělé a nedělalo by mi vůbec problém ti tanec zopakovat. To ani v nejmenším." Zavrtěla hlavou do stran a uculila se na něj. Konečně by nemusela luštit neurčité čmáranice, ze kterých nešlo téměř poznat, o jakou pozici se jedná. Samozřejmě, že by to znamenalo trávit s Maddiem víc času. Ale to jí nedělalo žádné potíže. Právě naopak by byla ráda. Proto se na jeho poznámku šibalsky usmála. "To by znamenalo, ale zase si nemysli, že bych tě nějak otravovala a případně i rušila od práce. To opravdu ne. Sama toho mám moc, tréninků a učení." Ujistila ho, protože ona rozhodně není žádná stíhačka a ani ho nechce tímto balit. Bylo by to dost ubohé. Kdyby ho Kath měla opravdu v plánu balit, dělala by to úplně jinak. Ale jak se zdálo, tak to tak ani nebral. Ovšem zdání mohlo klamat.
Nabídku na tanec a ještě tak originální nemohla odmítnout a divila se tomu, že je Maddie sám, protože takového kluka by chtěla téměř každá. Kath se líbí jeho originalita i smysl pro humor, když opomeneme roztomilý kukuč a krásné oči. V jeho přítomnosti se musí furt smát, culit nebo aspoň usmívat. To se nezměnilo ani, když se postavila a čekala, na co budou tančit. Zasmála se jeho reakci a větě o Titanicu. "Ale neříkej, že to je tak hrozné." Naklonila hlavu na stranu, že se jí svezly po rameni husté vlasy a zase hlavu narovnala. Kath sice zpívat umí, ale asi by Maddiemu nezazpívala. To dělá jen, když je jí nejhůř nebo ve sprše. Na veřejnosti ne. To se stydí. Zvedla obočí, když domluvil a už chtěla zaujmout taneční pozici. Maddie se ale sklonil a podal jí jeho mobil. S trochu nechápavým výrazem si ho vzala a v playlistě zapnula první skladbu. Tu měla sama moc ráda. Mobil položila na zem a přišla k Maddiemu. Obě ruce mu položila okolo krku. Skladba hrála a Kath se okamžitě začala mírně pohupovat do jejího rytmu. Jakmile začal rap, tak kroutila i boky. Jakmile totiž slyšela hudbu, jakoukoliv, vnímala ji celým tělem. Skladba zase zpomalila a Kath taky. Dívala se Maddiemu do očí a usmívala se. "Musím uznat, že na hudbu máš dobrý vkus. Tuto skladbu miluju." Přiznala a začala si potichu pobrukovat. Neodvážila se zpívat nahlas, i když ji to nutilo. Cítila se vážně dobře a neměnila by. V tuto chvíli by nikde nebyla raději. Věděla totiž, že se tento pěkný večer ničím nepokazí, protože ji Maddie nechce dostat do postele. Ani ona to nemá v plánu. Jen si užívá tyto chvíle. Taky ji to nutí zjistit o Maddiem něco víc, než doposud. Proto se mu zadívala do očí a pootevřela ústa. "Neřekla bych do tebe, že budeš mít rád takový styl. Co vlastně ještě posloucháš a co máš rád krom kreslení a výletů?" Zajímala se a nevědomky mu prsty vjela do vlasů a při tanci mu je čechrala na zátylku.
S Maddiem utíkal čas vážně rychle. Bavili se spolu, jedli a popíjeli víno. Byl to vážně příjemný večer, ve kterém se Kath opravdu odreagovala a bylo jí fajn.
--> konec hry


#D500F9


Twin Peaks - Stránka 2 OriginalTwin Peaks - Stránka 2 1060f4bf59e08cbaa849bcda8d5cca06Twin Peaks - Stránka 2 2kXNTwin Peaks - Stránka 2 Da69f39e32d66720f4fef03b0e63a67eTwin Peaks - Stránka 2 GrtwiTwin Peaks - Stránka 2 0d20cd1914b6dba6153c0b1539e2a8d8Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito3_250Twin Peaks - Stránka 2 4f478e85aaf92256f66a3a834c956626Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr_o2i55s3J0E1qee9ito2_250Twin Peaks - Stránka 2 638f7434321322eb5c8d6636fe9ebff6
Návrat nahoru Goto down
Zoey Morello

Zoey Morello


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 02. 09. 17

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 30, 2021 4:29 pm

>>> z bytu Zoey

Ani nemá vlastně šajn, proč se vydala zrovna sem. Bylo to poměrně daleko ode všeho a od všech. Respektive tak nějak od města plném lidí, na které dnes neměla extrémní náladu. Na lidi v podstatě neměla náladu nikdy, dnes to bylo snad ještě horší než normálně a i tady se nějací našli. Potřebovala se nějak odreagovat a šla se projít, i když to byla pořádná štreka až z města. Lidé jsou zkrátka všude a člověk se jich těžko zbavuje. Kalifornie není asi pro člověka co lidi nemusí úplně přesné místo, ale ona zde byla hlavně kvůli studiu a i z toho, že si na to tady zvykla a není si úplně jistá, jak by úplně nové místo nesla a jestli by to nebylo ještě horší. Chtěla se teď prostě absolutně vypnout a jen prostě být sama se sebou. Ona a ten sakra velkej svět, co jí dokázal neskutečně lézt na nervy, ale to asi všem. Mohla sebou vzít svoji fenku Zoe, avšak to by měla na starost další zodpovědnost a tak ji nechala doma, i když samozřejmě s ní venku dnes už na nějaké louce se vyběhat byla. Nemohla by ji jen tak nechat bez pohybu, to by ji snad ani doma neusnula. Takový pes potřebuje zkrátka pohyb neustále. Jak už již bylo zmíněno, musela mít čas jen sama pro sebe, i když měla občas problém sebe akceptovat a to asi i kvůli své minulosti a co se v ní stalo. Tyhle dny ale měla rada. Dny, kdy se prostě někam vyvalila do trávy či klidně na silnici a jen hleděla na nebe plné hvězd. Bylo těžké tu hvězdy najít, celé město vytvořilo tak velký světelný smog, že musel člověk doopravdy vysoko a proto je tady. Výhled na hvězdy a nebo na noční město je krásná věc. Často si představovala jaké by to bylo, kdyby mohla probíhat nočním městem, kde by nebyla ani noha a jen ona. Silnice byla celkem potichu a ona stoupala stále do kopců, nehledě na to jak pozdě už celkem mohlo být. Telefon nepozorovala a soustředila se jen na tu cestu před sebou a občas se pozastavila, aby se podívala jak vysoko je a jaký má už dobrý výhled. Lidé si mohli říct že jí je zima, ale díky tomu jak šla tak právě naopak nebyla a navíc Kalifornie není chladná v létě ani večer. Sluníčku na večer utečou ale teplu nikoliv. Takže její oblečení co na dnešek zvolila v podobě černých sklonek, velkého trička a pevných bot, bylo vhodné. Pod trikem měla samozřejmě schované ještě šortky, protože by nerada odhalila jen tak nějakému autu něco, co mu není dáno. Jinak stydlivá až tak úplně nebyla a neřešila to, ale na starochy v autech není zvědavá a že už jich pár kolem ní zastavilo, zda-li by kočička nechtěla někam za něco svést.


Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr11Twin Peaks - Stránka 2 6c6d1c4e518453d0ef4ff18e3887ec5bTwin Peaks - Stránka 2 Ezgif_10
Twin Peaks - Stránka 2 New_po10
#cc0000outfit na akci
Návrat nahoru Goto down
Christopher Brown

Christopher Brown


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 01, 2021 1:11 am

>>> z domu svých prarodičů

Zase jeden z těch dnů, kdy Christopher neměl dobrou náladu. Otázkou je, kdy ji vlastně měl. Ale dnes ji měl extrémně špatnou. Matka totiž zase přivedla nějakou cvokařku, které se měl Chris svěřit. To by se možná i stalo, kdyby ona cvokařka měla před sebou Chrise. Ten se však stáhl do ústraní a u pomyslného kormidla stál jiný kapitán, jež se na ni netváří zrovna přívětivě a na otázku, co ho trápí, se jí dokonce vysměje. Tvrdí jí, že nic. Nechce se s ní bavit. Nechápe tím pádem, proč ji matka volala. Cvokařka se mu dokonce snaží vysvětlit, že v Londýně mají pořád své příbuzné a bylo by tím pádem dobré tam jet. Christopher ale nechce. Nemá Londýn už rád a na hrob otci nepůjde. Nemá to zapotřebí. On by totiž chtěl, aby žil a ne mu chodit zapalovat nějakou posranou svíčku. Vyslechne si ovšem všechno, co mu ženská řekne. Nehne přitom ani brvou. Jen sedí na své posteli s roztaženýma nohama, o které má opřené ruce a zírá na ni. Jakmile domluví Christopher sklopí hlavu, chytne si ji do dlaní a prohrábne si vlasy. Poté prudce vstane a rozejde se k židli, kde sedí psycholožka. Zastaví se těsně u ní a nadechne se. "Teď mě dobře poslouchejte. Netrápí mě nic a cítil jsem se vcelku v pohodě, než jste mi vlezla do pokoje a začala řešit hovna. Takže, aby bylo jasno. Nemám nejmenší chuť řešit s vámi, ani s nikým jiným smrt mého otce ani nic, co se ho týká. Nemám ani potřebu jet navštívit jeho rodiče nebo mu zapalovat svíčku na hrob. Nezmění to nic, neuleví se mi. Zůstávám tím pádem tady. Tečka!" Celou dobu se jí dívá do očí, aby věděla, že to myslí vážně. "Šla jste sem úplně zbytečně, takže můžete zase odejít." Natáhne ruku před sebe a ukáže ke dveřím. Ženská se ale odbýt nedá a zase na něj něco zkouší. Christopher ji ale nenechá domluvit. Zavrtí hlavou do stran. "Nebudu vás poslouchat. Běžte pryč!" Zakřičí na ni, ale psycholožka sedí a snaží se mu namluvit, že vztekem nic nevyřeší. Christopher si znovu vjede prsty do vlasů a zakřičí. "Aaaaaaa.. kurva! Tohle nemíním poslouchat! Když nechcete jít vy, jdu já." Vydá ze sebe nakonec a aniž by čekal na jakoukoliv odezvu, vydá se ze dveří, otevře je a vyjde z pokoje. Zavře za sebou a rychlým krokem přejde chodbu, seběhne schody a na chodbě si vezme helmu, klíče od motorky, obuje si boty, sáhne ještě po bundě a vyjde ven. Matka za ním vyběhne se slovy, že to snad nemyslí vážně a kam jde. Christopher se na chvilku zastaví a otočí se na zoufalou matku. "Vážně nechápu, proč jsi ji sem zvala..co jsi čekala. Do Londýna se prostě už nikdy nevrátím, ani na den." Poví jí rázně. Ignoruje matky pláč i další slova a rozejde se ke garáží. Po cestě si nasadí helmu, bundu a mobil se sluchátky si předělá z kapsy od kalhot do kapsy od bundy, kterou zapne na zip, aby mu po cestě nevypadl. Nečeká na nic. Na mašinu si nasedne, nastartuje a vydá se pryč. Nemá určený cíl cesty. Chce prostě jen vypadnout...
Jede rychle a pořád přidává plyn. Je vážně naštvaný a nechápe, co tím matka sledovala. "Proč bych se měl kurva bavit s nějakou cizí ženskou o smrti otce? Se posrala, ne a ještě mě přesvědčovat, ať do Londýna jedu..Nasrat!" říká si pro sebe a Chris nad těmito slovy jen povzdychne. Cítí, kolik je v nich bolesti a výjimečně se svým zlejším já musí souhlasit. Ani jemu se nechce do Londýna. Zkoušel to několikrát a vždy hned obratem letěl zpátky. Připomnělo mu to pokaždé onen osudný večer, ve kterém přišel jeho otec o život. Nechce na to ani vzpomínat. Bohužel se těmto myšlenkám neubrání. Proto zase přidá plyn a jeden fakt rychle. Vidí, jak otec padá k zemi. To ještě ale mladičký Chris netuší, co se děje. Zjistí to až ve chvíli, kdy k otci doběhne a vidí, jak se mu zbarvilo tričko rudou barvou. Ještě sešlápne plyn a na moment zavře oči, protože se snaží tuto nepříjemnou myšlenku vytěsnit z hlavy. Zase je otevře, když vyjíždí do kopce a blíží se zatáčka. Christopher tedy trochu zpomalí, protože nechce ze silnice vyletět. Nezpomalí však dostatečně, aby se vyhnul chodci, který se mu za zatáčkou objeví. Je to mladá dívka, kterou, když Christopher spatří, tak je zaskočen. Není ale čas na to, aby zastavil. Srazit ji taky nechce. Nemá ovšem moc času na přemýšlení. Motorku tedy strhne na stranu, naštěstí v místě, kde není sráz, ale trochu rovina. Ovšem na hlíně se motorka těžko ovládá, takže Christopher ji nakonec položí na zem. Ovšem, ne schválně, tak to udělá pěknou ránu a motorka přestane jet. Christopher je trochu potlučený, ale i tak se z pod mašiny vysouká. Sundá si helmu, kterou odhodí na zem a ani se nezajímá, kam se odkutálí. Je totiž naštvaný a hodlá to dát té krávě sežrat. Rozejde se tedy k ní a už po cestě na ni pěkně zostra spustí. "Jsi pitomá nebo co? Co tady do hajzlu děláš tak pozdě? Chceš snad, aby tě někdo zabil?" Vyjede na ni a zastaví se kousek od ní. Sjede ji nevraživým pohledem a vážně nechápe, co tady pohledává v tuto hodinu a že si klidně kráčí po silnici, jakoby nic. "Jestli jsem si kvůli tobě rozbil mašinu, tak si mě nepřej!" Dodá ještě a semkne čelisti pevně k sobě. To značí ho vážně vytočila. I když, pravdou je, že za to naštvání nemůže jen ona. Ale byla takovou tou poslední kapkou..


#6600ff

Twin Peaks - Stránka 2 GK7r6Twin Peaks - Stránka 2 9440583a0dae0ee1a28cef5898357155Twin Peaks - Stránka 2 Nicholas%2Bhoult%2Bnaked%2Bshower%2B8Twin Peaks - Stránka 2 E08c5e9a11c8b58a5ebb2964f90b20fdTwin Peaks - Stránka 2 Ea3952c1707b6eb569cb8404a12ecd1fTwin Peaks - Stránka 2 Tumblr_inline_nvrfh1W6Fi1qlt39u_250Twin Peaks - Stránka 2 24f35c588411aeaa319b13e86afb8d1dTwin Peaks - Stránka 2 7rLeE
Návrat nahoru Goto down
Zoey Morello

Zoey Morello


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 02. 09. 17

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 31, 2021 12:55 pm

Ona měla dost zvláštní náladu, byla to ta slabší nálada kdy nechtěla a neměla potřebu s kýmkoliv úplně mluvit a nebo ho vůbec obecně mít na očích. Takové dny byly těžké, dokázalo jí všechno neskutečně naštvat. Jako holka byla dost zuřivá a agresivního typu, který občas i použil fyzické násilí. Samozřejmě že jen když to bylo vážně nutné, ale pokud v sobě měla hodně vzteku, byla schopna praštit i pěstí do zdi i když věděla, jak její pěst druhý den bude vypadat. S fyzickou bolestí se vždy uměla lépe vypořádat než z psychickou. Ta zkrátka nešla nikdy tak dobře ven a dostávala jí ven tou fyzickou. Podle toho pak její klouby na pěsti vypadaly tak, jak vypadaly a její výkon ve sportu či v posilovně taktéž. Dokud se neválela pak na zemi s tím, že už se nemůže skoro ani zvednout ze země, nebylo to najednou ono. Možná přeci jen někdy přemýšlela, že by to měla řešit jinak, že by si asi měla najít nějakou odbornou pomoc, avšak s tím se odmítala vypořádat. Raději to dusila a naivně si říkala, že to buď všechno zvládne sama, nebo to odejde samo. Všichni víme, jak stupidně obě možnosti zní. Odborná pomoc mohla znamenat akorát další komplikace do života. Mohlo by to vést k tomu, že by ji terapeut například nutil k tomu se opět setkat se svojí rodinou a navázat s ní nějaký kontakt, a to ona po tom, co já provedli a co se stalo odmítla. Nehodlala s nimi mít co dočinění, a tak nějak si myslí, že ani oni by o to neměli zájem což je pro ni jen další zbytečná bolest, o kterou nestála. Pořád toho měla v hlavě až moc toho, s čím se nedokázala tak úplně lehce vyrovnat a bylo to dost složité. No nedávala to na sebe znát, nikdo nic neviděl a ani nepoznal. Zkrátka drsňačka Zoey a hotovo.  někdy je pravda, že by asi ocenila někoho blízkého, kdo by jí pomohl, ale nakonec si říká, jestli by to všechno ještě více nekomplikovalo, kdyby se jí do toho někdo míchal. Možná by se v tom začala ještě víc nimrat, než je podle ní potřeba a k tomu se tak úplně dostat nechce, to si nebudeme lhát. A tak je teď tady a větrá si tím hlavu takhle. Sice už je dost pozdě, je tma, je špatně vidět ale  jde vážně hodně po kraji silnice a navíc řidiči by měli být vždy ve střehu, i když to tak není, co si budeme. A taky je tomu svědkem, že všichni dávají takový pozor a soustředí se na řízení. V tu chvíli se do zatáčky celkem rychle vyřítí motorka přímo k ní, hodně blízko ní, že je dost pravděpodobné, že by ji srazila, snažila se sama uskočit až zakopla a spadla. Zakucká se z toho všeho prachu co za ním zůstal a ohlédne se na něj. Ještě před tím než si to s tím neskutečným řevem dokráčel k ní se stihla zvednout a dooprášila se od toho všeho prachu. Podívá se na něj a ani o krok neustoupí. Takových jako on už viděla a s tolika se potkala, i někdy vypořádala, že nebyl důvod mít jakýkoliv strach, i kdyby jí měl na místě zabít. Neměla strach, ne o sebe, o lidi co měla ráda a ono jich moc nebylo. Cass a možná tak její pes, někde tam to i končilo. Plus její babička, ale to už je samozřejmost. “No určitě nejedu jak magor, to tu rozhodně nedělám. A taky tu neřvu jak kdyby mi tu všechno patřilo.” Odsekne mu nazpátek a pro jistotu si ho od sebe odstrčí, aby nebyl až tak blízko. Měla sílu a velkou na dívku, nikdy to nebyla dívka něžná, to od Zoey nemůžeme očekávat. A ne každý muž to byl schopná snést. Chtěla se ho i zeptat, zda-li je v pořádku, avšak po tom jeho výstupu si to okamžitě rozmyslela a dost možná dá chlapci ještě zabrat. “Přát si tě určitě nebudu. Kdybys i změnil přístup, tak bych byla schopná  říct, že ti škody uhradím. Vzhledem k tomu že si ale jel jako prase a máš dávat na cestě pozor třeba na zvěř, tak ti na to seru.” Ironicky se usměje, přičemž ten úsměv opět zmizí do prázdného výrazu.  Helma se kupodivu odkutálela k jejím nohám. Nohou ťukne do jeho helmy a prohlédne si ji. “Něco ti spadlo mimochodem.” Ušklíbne se, sehne se po helmu, avšak ji jen drží v ruce a nedá mu ji.


Twin Peaks - Stránka 2 Tumblr11Twin Peaks - Stránka 2 6c6d1c4e518453d0ef4ff18e3887ec5bTwin Peaks - Stránka 2 Ezgif_10
Twin Peaks - Stránka 2 New_po10
#cc0000outfit na akci
Návrat nahoru Goto down
Christopher Brown

Christopher Brown


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 20

Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02, 2021 3:09 pm

Další posraný den, který zapříčinil zhoršení jeho už tak špatné nálady. Nechápe, co si matka vůbec myslela. Že najednou změní názor a pojede do Londýna, ze kterého je rád, že konečně vypadl. Nesnáší to tam a to z jednoho prostého důvodu. Je tedy tím pádem vážně tak moc těžké pochopit, že se mu tam nechce? Kdykoliv to totiž zkusil a nechal se přemluvit, že tam jel, litoval. Vždy se mu vybavily strašné vzpomínky na smrt otce. Ale kdo toto může chápat? Člověk, který to nezažil asi těžko. Vážně totiž není prdel vidět svého otce umírat a nevědět, jak mu pomoct. Dodnes vlastně ani Chris nechápe, co se vlastně stalo.. Proč ten zmrd namířil zbraň zrovna na jeho otce, když si tam přišel jen koupit cíga? Neměl u sebe ani moc peněz, žádné šperky, drahé hadry nebo tak. Proč tedy zrovna on musel zaplatit svým životem? Otázky, na které nedostane odpověď a to jsou jediné, které má v hlavě. Nezajímá ho, jak se se smrtí vyrovnávají jeho prarodiče. Nebo, ne, že by ho to nezajímalo, ale.. Ví moc dobře, proč tam nechce a že když ho chtějí vidět, mají přijet. Proto si s nimi volá. Je má rád, ale i tak se v Londýně už zkrátka neobjeví. Jenomže, vysvětlit to matce je nadlidský výkon a také naprosto zbytečná ztráta času. Ona totiž místo toho, aby ho zkusila pochopit, zavolá cvokařku. To je prostě na Christophera už moc. Vypadne tedy a jak jinak, než na své mašině. Chce si vyčistit hlavu a hlavně vypadnout z baráku, kde mu nikdo nerozumí. Nejraději by vypadl někam hodně daleko, ale jeho druhá stránka to nechce. Proto mu musí stačit projížďka. Nějak neřeší předpisy. Jede tak, aby se nevysekal. Nepřeceňuje své možnosti a schopnosti. Ví, co si může dovolit. No a kdyby jen tušil, že se na tomto místě bude vyskytovat někdo další a ještě, že půjde po silnici, přizpůsobil by tomu jízdu.
To ale netuší, a proto se stane, co se stane. Sice se nevybourá tak, že by se nějak vážněji zranil, ale motorka nejede a to je dost zásadní důvod na to, aby vybouchl. To se taky i stane. Už tak měl den na hovno a ono se to posere ještě víc. Ne nadarmo se říká, že na posraného i hajzl spadne. Teď na Christophera spadl. Čelisti má semknuté pevně k sobě, že mu vystoupnou lícní kosti a hruď se mu vzteky rychle zvedá. Nejraději by tu holku přerazil. Je vzteky bez sebe a taky se opravdu vylekal. Proto se dostane asi až moc blízko, že ho dívka od sebe odstrčí rukou. Christopher o kousek couvne a už se k ní nepřibližuje. Místo toho na její první větu rozhodí rukama a nadechne se. "Ne, ty si tu lezeš po tmě a ještě k tomu neosvětlená. Vždyť jsem tě mohl zabít!" Vykřikne na ni a zavrtí nad ní hlavou. Přitom se rozhlédne kolem a nechápe, co tu dělala a navíc sama. "Jsi snad sebevrah nebo co?" Zeptá se a s touto otázku se na ní otočí. Prohlédne si ji, jestli je v pořádku. To totiž předtím neudělal. Byl moc rozhozený. Teď už se trochu uklidnil, tak na to má čas. Zdá se, že se jí nic nestalo a za to je Christopher rád. To by mu totiž ještě chybělo, aby byla zraněná a on ji musel vézt do nemocnice. I když, otázka je, jak by ji tam vezl, když mu motorka nejede. Tím pádem by jí musel zavolat sanitku. Raději nemyslet. Na to ani nemá moc prostor, když dívka znovu spustí. Christopher si vjede jednou rukou do vlasů a prohrábne si je, zatímco dívka mluví. Vyřídilku má tedy drsnou, že se tomu musí i jeho druhé já zasmát. Christopher smích ve své hlavě ignoruje a ušklíbne se na ni. "A jak bych měl změnit přístup, princezno? Měl bych se vám snad uklonit, vaše výsosti?" Zeptá se se zdviženým obočím a poté naznačí úklonu, ale neudělá ji, jen naznačí. Zase se v mžiku narovná a odfrkne si. "Nasrat! Nemáš tu co dělat tak pozdě a jestli já dávám pozor na zvěř nebo jak jedu, tak po tom je ti hovno." Dodá ještě a falešně se na ni usměje. "Můžeš být ráda, že jsem jel kolem já a ne auto, které by tě nejspíš sejmulo." Neodpustí si, protože má za to, že řidič auta by nestihl zareagovat tak rychle a zřejmě by do ní vrazil. S motorkou je přeci jen snazší uhnout do strany, když už se něco takového stane. Zabodne do dívky pohled a docela vyčítavě se na ni dívá. V tu chvíli ale uslyší zvuk kutálející se helmy. Ta se naneštěstí dokutálí k drzounce. To snad není pravda! Pomyslí si mladík a pohled sklopí na helmu u dívčiných nohou. Co naplat, ležet ji tam nenechá. Otráveně vydechne a udělá k dívce krok, aby si helmu mohl zvednout ze země. Dívka se k ní ale překvapivě sehne jako první a zvedne ji. Jen ji ale drží a dívá se na něj. Christopher udiveně svraští obočí a nějak nechápe, co tím holka sleduje. Nakonec k ní natáhne ruku s otázkou. "Dáš mi ji dobrovolně nebo snad chceš, abych si ji vzal?" Zeptá se a zvedne přitom obočí. Netváří se vlastně nijak. Těžko lze z jeho výrazu posoudit, co si myslí nebo má za lubem. Ale hrubý by k holce fyzicky nikdy nebyl. Teda v tom smyslu, že by ji nezbil. To je pod jeho úroveň. Ale naplácat by zasloužila, slečinka, jen co je pravda..
-> konec


#6600ff

Twin Peaks - Stránka 2 GK7r6Twin Peaks - Stránka 2 9440583a0dae0ee1a28cef5898357155Twin Peaks - Stránka 2 Nicholas%2Bhoult%2Bnaked%2Bshower%2B8Twin Peaks - Stránka 2 E08c5e9a11c8b58a5ebb2964f90b20fdTwin Peaks - Stránka 2 Ea3952c1707b6eb569cb8404a12ecd1fTwin Peaks - Stránka 2 Tumblr_inline_nvrfh1W6Fi1qlt39u_250Twin Peaks - Stránka 2 24f35c588411aeaa319b13e86afb8d1dTwin Peaks - Stránka 2 7rLeE
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Twin Peaks - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Twin Peaks   Twin Peaks - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Twin Peaks
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
California University :: Okolí města-
Přejdi na: